Sunny
Sunny
The Liberty Individual Trouble Seeker
[ MESSENGER ] Kiana x Sunny
Pią Mar 19, 2021 12:58 pm
Kiana!!!

Jesteś? Boze ale wstyyyyyyyd.........
Kiana
Kiana
The Wolf Commander (α) / Paymaster
Re: [ MESSENGER ] Kiana x Sunny
Pią Mar 19, 2021 1:04 pm
Co tam słońce?

Boże nie uwierzysz co się dzisiaj wydarzyło tak btw
Sunny
Sunny
The Liberty Individual Trouble Seeker
Re: [ MESSENGER ] Kiana x Sunny
Pią Mar 19, 2021 2:30 pm
Widze ze obie mamy jakies story za plecami ( ̄д ̄)

Szłam akurat do banku wypłacić gotówkę, bo wiesz... nasz landlord ma problem z przelewami. Kupiłam sobie przepyszne mleko truskawkowe w drodze, akurat się zamyśliłam, bo pisałam coś do Mitchiego (´~`ヾ)

Potknelam sie o wlasne nogi. NA OCZACH JAKIEGOŚ PRZYSTOJNIAKA!! Całe buty mu oblałam tym mlekiem, no tragedia.......

Powiedz ze u ciebie nie bylo tak źle, dwie porażki jednego dnia byłyby okrutne
Kiana
Kiana
The Wolf Commander (α) / Paymaster
Re: [ MESSENGER ] Kiana x Sunny
Pią Mar 19, 2021 2:36 pm
BOŻE SUNNY!


Ale przynajmniej był przystojny, co? Ty to masz szczęście dziewczyno, mi się trafiają sami obrzydliwi pijacy i idioci....Choćby dzisiaj. PIJAK SIĘ DO MNIE DOBIERAŁ. CZAISZ TO. Ja potrzebuje jakiegoś dobrego seksu bo nie wytrzymie...


Idę do China Town. Masz ochotę na sajgonki?
Sunny
Sunny
The Liberty Individual Trouble Seeker
Re: [ MESSENGER ] Kiana x Sunny
Sob Mar 20, 2021 2:34 am
Och jej, Kiana! (*ノωノ) A jak twoje życie uczuciowe? Masz jakiegoś kandydata do tego... no wiesz, łóżkowych spraw hehe (*ノ∀`*)

Ojeju... ale nic ci się nie stało? Mam nadzieję, że szybko dał ci spokój (。╯︵╰。)

Sajgonki!! Chociaż powiem ci, że zjadłabym jakąś ośmiorniczkę... ( ̄▽ ̄*)ゞ

Już wsiadam w taksówkę!
Kiana
Kiana
The Wolf Commander (α) / Paymaster
Re: [ MESSENGER ] Kiana x Sunny
Sob Mar 20, 2021 9:52 am
Moje życie uczuciowe… jeśli zerowanie butelki tequili co noc do poduszki liczy się za randkę to całkiem nieźle.

Sun, w tym momencie wzięła bym wszystko co ma ręce i nogi i twarz na którą nie strach spojrzeć. Matko ale wieje ode mnie desperacją…

A jak sprawy między Tobą, a Rudolfem? zaciągnęłaś go w końcu do łóżka?

Uważaj na siebie! My wchodzimy do knajpy!
Sunny
Sunny
The Liberty Individual Trouble Seeker
Re: [ MESSENGER ] Kiana x Sunny
Pon Lis 21, 2022 10:50 pm
Kiana! (*ノωノ)

Jak się masz? Przepraszam, że się nie odzywałam, Niepoczytalni dokładają nam tyle pracy, że w ostatnich miesiącach mam wrażenie jakbym tylko spała i pracowała... (。╯︵╰。)

Ale mamy nowego pracownika, który robi śmieszne przeróbki ze swoim kotem haha (✿◡‿◡)

[ MESSENGER ] Kiana x Sunny A6418f83a4e5bbf2024c0cbe3f06738a
Kiana
Kiana
The Wolf Commander (α) / Paymaster
Re: [ MESSENGER ] Kiana x Sunny
Wto Lis 22, 2022 7:11 pm
Oh... Sunny... hej

Nie masz za co przepraszać... też by-- miałam sporo pracy

Mam nadzieję, że jesteś ostrożna i uważasz na siebie. Niepoczytalni są... no niepoczytalni. Nigdy nie wiesz co zrobią

Nie przepracowuj się Mała!

Najwyraźniej Pan Nowy ma zdecydowanie za dużo wolnego czasu...
Sunny
Sunny
The Liberty Individual Trouble Seeker
Re: [ MESSENGER ] Kiana x Sunny
Wto Lis 22, 2022 7:22 pm
Nie męczą was tam za bardzo? Ostatnio sytuacja wydaje się straszna, pewnie też dostajecie w kość (┬┬﹏┬┬)

Jest... w porządku. Mamy dobrą ochronę. Niestety próbowaliśmy odratować kilku z nich, ale uch, skutki są okropne. Kilku naszych lekarzy załamało się psychicznie i zrezygnowało z pracy po tym jak zeszli nam na stole przez złe leki. Fakt, że w ogóle zrzucono to na nasz ośrodek... to nie jest pomoc psychiatryczna ehh (。╯︵╰。)

Dyrektor miał ich serdecznie dość, ale tłumaczą się tym, że mamy "specjalne pokoje z pasami". Ale nie będę cię tylko dodatkowo tym zarzucać, na pewno jest ci wystarczająco ciężko (´。_。`)

Hehe, może troche tak, ale chyba przyda nam się trochę śmiechu (╯▽╰ )

[ MESSENGER ] Kiana x Sunny 67729ee339da2b6f46f43dfcaaf826f0

No i muszę przyznać, że jest całkiem przystojny... ( •̀ ω •́ )y

Ale wielki jak stodoła. Jak Mitchie! Ciekawe co u niego, kompletnie przestał się do mnie odzywać, mam nadzieję, że nic mu nie jest...

A co u ciebie? Opowiadaj! Jakieś nowości? Może... miłości? ( •̀ ω •́ )y
Kiana
Kiana
The Wolf Commander (α) / Paymaster
Re: [ MESSENGER ] Kiana x Sunny
Wto Lis 22, 2022 7:36 pm
Zabrzmi to niedorzecznie, ale dzień jak codzień. Zawsze brakuje rąk do pracy, a Ci co są grzeją dupska za biurkami bo są zbyt leniwymi.... ehh nie ważne.

Nikt nie wie co z nimi robić ani co spowodowało ich zachowanie. Chyba, że udało wam się coś znaleźć?

Kto w ogóle podjął decyzje żeby zamykać ich u was? Burmistrz? I nie martw się tym. Jeśli mogę Ci pomóc to zrobię to o każdej porze dnia czy nocy...

Jedno trzeba mu przyznać, ma facet dryg do sztuki

Aaach to o to chodzi. No dobra Mała, a czy ten tajemniczy Picasso ma jakieś imię?

Zapomnij o nim. Obiecuje, że jeśli kiedykolwiek go spotkam to odstrzelę mu jajca za to jak Cię potraktował...

U mnie? Cóż... chwilowo mam... nazwijmy to urlopem, tak urlopem. Ale Tequila ma się świetnie. Chyba. Szczerze mówiąc to chyba tylko dzięki niej jeszcze do końca nie zwariowałam... nie, zapomnij. Wszystko jest dobrze....

No ale wracając do Picasso. Czyżby nowa Twoja miłość na horyzoncie?
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach