Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe


Ostatnio zmieniony przez Sheridan Kenneth Paige dnia Sro Lut 19, 2020 2:39 pm, w całości zmieniany 7 razy
Stoisko znajdujące się tuż przed kawiarenką. Zwyczajna różowa altanka, w której postawiony został stolik, przed którym siedzi urocza ruda Rachel, odpowiedzialna za rozdawanie zadań. Jakich zadań? Widzicie te wielkie serca na tablicy wywieszonej tych za nią? Tych zadań. Wystarczy wybrać numer, Rachel zdejmie dla was odpowiednią kartkę... i wio!


WSZYSTKIE ZADANIA ROZDANE LOL XD


ZASADY:
• wpisujecie tu tylko numer zadania, które wybieracie, nie musicie opisywać jak wchodzicie i zawieracie interakcję z Rachel. Treść zadania przywędruje do was na PW;
• żeby móc wybrać zadanie, musicie znajdować się już na terenie eventu;
• na jedno zadanie poświęćcie ze dwa posty fabularne, mogą być nawet pięciozdaniowce! Oczywiście jeśli chcesz, możesz popisać więcej postów poświęconych zadaniu, ale najlepiej zamknąć to w tych dwóch, żeby zdążyć się jeszcze pobawić UwU;
• na jedną postać przypada jedno zadanie, ale możecie brać zadania tyloma kontami, iloma idziecie na event. Jeśli zdarzy się tak, że w połowie eventu zostanie sporo zadań, a ktoś będzie chciał wykonać dwa - be my guest;
• po wykonaniu zadania, edytujecie post, w którym zadanie wybraliście i piszecie po prostu "wykonane", "zrobione" albo cokolwiek;
• jako, że zadania są drobne i jednak nie wymagają dziesiątek postów, za wykonanie zadania postać otrzyma 2 Punkty Umiejętności;
• fabularną nagrodą za wykonanie zadania jest otrzymanie kuponu na darmowy napój w Café Amour w średnim rozmiarze, z unikatowym numerem seryjnym i imieniem postaci.
Anonymous
Gość
Gość
7.
a na teren eventu wbiję jutro z moją Walentynką hihi

SZER: zadanie ogarnięte, punkty dodane do profilu UwU
Finnegan Paul Brooks
Finnegan Paul Brooks
Fresh Blood Lost in the City
13

SZER: Ogarnięte, punkty dodane :333
Hayden Redems
Hayden Redems
Fresh Blood Lost in the City
1
(jutro wbiję i Haydenem i Finnem :C)
Jasemin van Velzen
Jasemin van Velzen
Fresh Blood Lost in the City
Piszę z Jass, nie Szer, bo ojezu za leniwa na przelogowanie, NOALE.

NOTATECZKA do osób powyżej: Wyślę Wam zadania w momencie, w którym zobaczę posty na evencie, bo mimo wszystko jasno się określiłam z tym, co i jak. Wasze numery nie są też zarezerwowane, więc jeśli ktoś pojawi się na evencie i zdecyduje, że chce akurat Wasz numer zadania, bo idk, przykładowo jedynka to jego szczęśliwa liczba, to pierwszeństwo przypada jemu. Wasze posty też po prostu wyrzucę jeśli faktycznie się na evencie do pojutrzejrzego popołudnia nie pojawicie, bo trochę śmietnik w temacie by się zrobił. Uznajcie to za pół-rezerwację, której i tak nie powinnam uznawać, bo jednak próbujecie ominąć dosłownie drugą zasadę z listy, kek.
Brenda Fitchner ♥
Brenda Fitchner ♥
Fresh Blood Lost in the City


Ostatnio zmieniony przez Brenda Fitchner ♥ dnia Sro Lut 12, 2020 11:28 am, w całości zmieniany 1 raz
Dej mje te 3 człowieku.


chyba done :u

SZER: No gurwa, że done, punkty dodane
Jaime Alcides Chavarría
Jaime Alcides Chavarría
The Writers Alter Universe
Jestem numerem 4.

SZER: Wykonane, punkty dodane UwU
Willow Hopkins
Willow Hopkins
Fresh Blood Lost in the City
Ja chcem 9.

SZER: Zrobionko, punkty dodanko, parskuam xD
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
A ja 2!

Nie 6. A mogłem.

SZER: Zrobione, dodałam 1PU więcej za to piękne kreatywne wykonanie zadania xD
Anonymous
Gość
Gość
5.

SZER: XDDDDDDDDDDDDD dopisane jezusmariabiednyethan
Słowik
Słowik
The Fox Coryphaeus / Corsac
11 dla mnie.

SZER: Hehehhehehehehehe
Rene Dubois
Rene Dubois
The Liberty Individual Trouble Seeker


Ostatnio zmieniony przez Rene Dubois dnia Wto Lut 18, 2020 11:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
12.
Zrobione.

SZER: Ogarnięte, dopisuję punkciki! UwU
Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
6.

SZER: zzzzrobione, zapunktowane!
Ilya Russell
Ilya Russell
Fresh Blood Lost in the City
10.

SZER: XDDDDDDDDDDDDD DOPISUJĘ 3 za dzika w sosnę
Sabotage
Sabotage
The Jackal Novus
8!

Pościk będzie za max. 10 minut.

SZER: dingdingding
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach