Pan Francis
Pan Francis
Fresh Blood Lost in the City


Ostatnio zmieniony przez Pan Francis dnia Pon Lis 07, 2016 5:42 pm, w całości zmieniany 7 razy
Konwersatorium tematyczne:
dla kogo to piwo? Pojęcia dorosłości, dojrzałości i samodzielności w rozumieniu młodzieży


Dla kogo to piwo? – konwersatorium filozoficzne, klasy B [koniec zapisów] WUjjFuF


Filozofia | konwersatorium | B | około 5 osób


• Zastanówcie się, czy aby na pewno tego chcecie...

• Główną myślą konwersatorium jest naturalna forma wypowiedzi i zachowania postaci oraz utrzymanie płynności akcji, dlatego:

– Proszę o krótkie posty... i tak, wiem, że 'krótkie' to pojęcie względne, ale nie chcę was ograniczać, jeśli wpadłaby komuś do głowy jakaś myśl warta zapisania. Po prostu pamiętajcie, że ilość nie zawsze jest wyznacznikiem jakości

Nauczyciel, jak to zwykle na tego typu zajęciach bywa, na bieżąco odpowiada uczniom

– Uczniowie mogą między sobą ustalić kolejność wypowiedzi, ale nie jest to konieczne, a wręcz niepolecane. Tak jak w rzeczywistości, kto pierwszy się odezwie, ten zwróci na siebie uwagę, ale przemyślenie tematu może gwarantować trafniejszą odpowiedź: dobrana taktyka zależy od was

– Dla sprawnego przeprowadzenia zajęć wymagana jest mała grupa uczestników: maksymalnie pięć aktywnych osób

• Zajęcia dedykowane są starszym uczniom klas B (od trzeciej klasy wzwyż), ale tylko przez wzgląd na podstawową wiedzę z filozofii, którą powinni zdobyć na wykładach, a która ułatwi aktywne uczestniczenie w konwersatorium. Jeśli młodsza osoba czuje się na siłach to nic nie stoi na przeszkodzie

Zapisy trwają dopóki nie zbierze się grupa (5 osób), ale nie dłużej niż do przyszłego poniedziałku (14 listopada)

Obecność zalicza tylko bycie na całych zajęciach (Francis przeważnie jest miły i przymyka oko na piętnastominutowe spóźnienie albo wyjście przed czasem, ale nie wiadomo, czy tym razem tak będzie)



Lista:
1. Chester (wiedziałem!)
2. Alan
3. Morgenstern
4. Shane
5. Silver
6. miejsce warunkowe, gdyby ktoś bardzo chciał
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Ooooo, ja chcę, ja, ja, ja!
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
To ja idę, co mi tam.
Anonymous
Gość
Gość
Też chcę :v
Anonymous
Gość
Gość
Ciekawość zżera mnie od środka. Wchodzę w to.
Silver
Silver
Fresh Blood Lost in the City
Również chętnie wziąłbym w tym udział.
Pan Francis
Pan Francis
Fresh Blood Lost in the City
Super, mamy komplet. Co wy na to, by zacząć od wtorkowego popołudnia albo wieczora?
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Mi pasuje.
Anonymous
Gość
Gość
Mnie także.
Anonymous
Gość
Gość
niech będzie :v
Silver
Silver
Fresh Blood Lost in the City
Nie mam nic przeciwko.
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Łiiii!
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach