Yosuke
Yosuke
Fresh Blood Lost in the City
Yosukonai - Nie mam przyjaciół
Czw Lis 03, 2016 8:46 pm


Ostatnio zmieniony przez Yosuke dnia Sob Sty 28, 2017 9:02 pm, w całości zmieniany 2 razy
Chętni do założenia klubu pływackiego! - Jak wiadomo fajnie jest należeć wspólnie do jednego klubu. Nowo pasją dla Yosuke jest pływanie. Chce wreszcie biedny chłopak poprawić swoją mizerna formę. Dlatego też szuka chętnych ludzi, którzy raz z nim założą klub pływacki w tej szkole. Relacje raczej z założenia pozytywne. W końcu kto by się chciał użerać ze sobą w takiej małej grupce jaka się na razie zbierze? - Akutalne i to bardzo

BFF - Warto zawsze tego najlepszego przyjaciela mieć prawda? Nie muszą znać się od dawna, mogli poznać się dopiero na początku roku. Czy to przeszkadza im być najlepszymi przyjaciółmi? Ani trochę. Wpadają do siebie nawzajem, spędzają razem czas po szkole itd. - Aktualne

Hugonator - Czyli osoba, która będzie rozpływać się nad słodkością Yosa i przytulać go przy każdej możliwej sposobności. - Aktualne


Koledzy/koleżanki z klasy - Nieco ważniejsi od znajomych, w końcu widzą się na co dzień i w miarę często rozmawiają ze sobą. - Aktualne

Znajomi - Wiadomo, losowe znajomości. Nie znają się zbytnio, spotkali parę razy. - Aktualne

Rodzina - Rodzina jak rodzina, chyba nie trzeba bardziej wyjaśniać prawda? - Aktualne


Relacje z przeszłości -Czyli osoby, które poznał w przeszłości, a teraz spotykają się po raz kolejny. Najbardziej bym pragnął by była to jakaś drama. Przykładowo, że razem wspólnie coś robili, jednak ten ktoś był o wiele lepszy od Yosa. I właśnie podczas ich ostatniego spotkania Yos się zmierzył z tym kimś i przegrał. Przez co teraz chce tego kogoś w tej dziedzinie nadal pokonać i ma wobec niego negatywne podejście. Może to tez być jakaś pozytywna relacja. Jak młodzieńcza miłość itd. - Aktualne
Anonymous
Gość
Gość
Re: Yosukonai - Nie mam przyjaciół
Sob Gru 03, 2016 12:09 pm
O, ja chcę! Tyle, że ja bym chciała zarówno BFF jak i hugonatora, bo to do mojej Hinyo pasuje idealnie... Ale jak nie będzie takiej opcji, to zadowolę się hugonatorem!
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach