Anonymous
Gość
Gość
Maziu maziu
Nie Paź 23, 2016 4:06 pm
Od czasu do czasu coś się we mnie zbiera i sobie rysuję. Postanowiłam założyć ten temat, żeby zobaczyć wasze opinię. (I mieć co robić w oczekiwaniu na akcept :C )

Coś na początek. Rysowane w szkicowniku czyli zanim postanowiłam pogodzić się z tabletem graficznym:
1. Kici kici
2. Biedra
3. Jakaś pani
4. Chibi owca :>
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Maziu maziu
Nie Paź 23, 2016 5:18 pm
Jeny, strasznie mi się podoba twój styl (szczególnie 2 i 3 obrazek) bo jest taki... kreskówkowy? 3 totalnie wygrała moje serce.
Ciekaw jestem jak wyglądają twoje prace na tablecie graficznym, więc jak w wolnym czasie coś wrzucisz to wiedz że tu będę!
Anonymous
Gość
Gość
Re: Maziu maziu
Nie Paź 23, 2016 10:03 pm
Na życzenie :>

1. Sailor Moon - Serenity Szkic
2. Allen Walker Jeszcze jeden szkic
3. Harry Potter Jako czarny charakter. Ostatni szkic.
4. Chat Noir Digital. Jednak źle to zrobiłam i nie jestem z tego do końca zadowolona.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Maziu maziu
Pon Paź 24, 2016 1:19 am
Nie no serio uwielbiam. Jeszcze włosy na tym chibi... zachwyt totalnie. Zawsze mam problem z włosami, a tobie tak super wyszły. I Sailor Moon ma prześliczny kształt twarzy, oczy, usta. Harry jako czarny charakter to moje niespełnione marzenie dzieciństwa *kaszl kaszl* I o proszę, 4 to pokolorowany lineart rysunku z 1 posta! Btw. też podpisuję sobie na artach kiedy je rysowałem hahaha tyle że w szkicowniku, bo na komputerze mam to w nazwie pliku.

Wróciłem z wyjazdu w ogóle to idę ci sprawdzić kartę, chociaż jak widzę że bez niej chcesz więcej rysować to się zastanawiam---
Anonymous
Gość
Gość
Re: Maziu maziu
Czw Lis 03, 2016 12:29 am
Moje najnowsze dzieło, z którego jestem bardzoo dumna :
Hari Potaa

A to wyszło w sumie ze złości po skasowaniu mi się rysunku xD
Hokus Pokus
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach