Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Pytania (P)
Nie Wrz 06, 2015 5:42 pm
First topic message reminder :

Zadajecie pytania wszelkiej maści, na które odpowiada osoba poniżej.

Gdybyś mógł zmienić w sobie jedną rzecz, co by to było?

Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Pytania (P)
Wto Wrz 22, 2015 11:08 pm
Chciałbym zmienić swój charakter, nie ranić tak ludzi i być bardziej szczerym w stosunku do innych...
*parsk* No kurwa na pewno. Chcę więcej żarcia. Mój współlokator mógłby w końcu ruszyć dupę i przywieźć coś dobrego.

Gdzie chciałbyś zostać pochowany?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Wto Wrz 22, 2015 11:25 pm
Nigdzie. Wolałabym zostać skremowana, a potem rozsypana... gdzieś tam. Who cares? I tak będę martwa.

Najpodlejsza rzecz, jaką zrobiłaś/eś?
Riley Wolfhound Grimshaw
Riley Wolfhound Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Czw Wrz 24, 2015 2:29 am
Szczerze - nie mam pojęcia. Zdarzało mi się na tyle często, bym nie potrafił wybrać pojedynczego zdarzenia.

Gdybyś był zwierzęciem to byłbyś...?

Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Pytania (P)
Czw Wrz 24, 2015 9:03 am
Lwicą. To w sumie dość oczywiste. Choć większość pewnie wybrałaby mniejszego kota. Albo mysz.

Jakie były najmilsze słowa, jakie usłyszałeś/aś w swoim kierunku?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Czw Wrz 24, 2015 5:44 pm
Dziękuję i poproszę... T-tak myślę...

Choć czasem nie opłaca się być uprzejmym, prawda?

Sigrunn Northug
Sigrunn Northug
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Czw Wrz 24, 2015 9:05 pm
Oczywiście, że prawda. Bycie uprzejmym rzadko się opłaca. No chyba, że chce się kogoś w coś wkopać albo coś. Ewentualnie lubisz tego kogoś.

Dowiadujesz się, że została Ci doba życia. Co robisz?
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Pytania (P)
Pią Wrz 25, 2015 2:30 am
To samo co robiłem wcześniej. Chociaż pewnie ostatnie cztery godziny wolałbym spędzić w towarzystwie Saturna. Chociaż znając życie Sky też wtrąciłby swoje trzy grosze i nie dawał mi spokoju, mocząc łzami bluzę. Wkurzający dzieciak.

Masz dwie kapsułki. Jedna da ci moc czytania w myślach innych, druga możliwość jednorazowego cofnięcia się w czasie do dowolnego punktu w życiu. Którą wybierzesz?
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Pytania (P)
Pią Wrz 25, 2015 8:39 am
Druga. Mimo wszystko szanuję prywatność ludzi. Poza tym, kiedy ma się możliwość czytania w myślach, nadal można wysunąć błędne wnioski. Przecież nawet myśli potrafią być przypadkowe. Za to jest jedna czy dwie rzeczy w życiu, które chciałabym zmienić.

Czym tak naprawdę jest dla Ciebie miłość?
Chciałabym podziękować mojej wspaniałej klasie za podsunięcie mi tak chujowego pytania. #plastyk
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Sob Wrz 26, 2015 1:11 am
- Oh, to chyba dość skomplikowane, tak sądzę. A jednocześnie proste. Miłość to uczucie... - przerwała przypominając sobie, że nie jest sama. - Uh, no nieważne, przepraszam. Ma ktoś może pojęcie jak i dlaczego kolory mogą wpływać na nasze uczucia?...
Sigrunn Northug
Sigrunn Northug
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Nie Wrz 27, 2015 2:52 pm
Pewnie jakoś mogą. Czerwony jest kolorem namiętności, czarny smutku i śmierci, różowy kiczu i małych dziewczynek i takie tam. Ale nie pytaj mnie jakim cudem, bo w sumie to nie wiem.

Biegnie na Ciebie stado rozwścieczonych zombie, a Ty masz przy sobie tylko rozładowany telefon i wykałaczkę. Co robisz?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Pon Wrz 28, 2015 5:52 pm
Jeśli ten telefon to Nokia 3310, to nie mam się o co martwić, jeśli nie, to miło było poznać.

Byłbyś/abyś w stanie poświęcić swoje życie dla najbliższego przyjaciela? Uzasadnij odpowiedź.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Pytania (P)
Pon Wrz 28, 2015 6:05 pm
Tu chyba nie powinno widnieć takie polecenie. "Przyjaciel" sam w sobie powinien kojarzyć się z kimś, za kogo skoczymy w ogień, oddamy wszystko, a nawet jeszcze więcej. Dlatego odpowiedź brzmi: tak. Nazwać kogoś przyjacielem możemy dopiero, kiedy czujemy z nim największą więź. W tym tą, dzięki której przeplatają się nici życia.

Cechy Twojego idealnego partnera to...?
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Pytania (P)
Pon Wrz 28, 2015 10:44 pm
Uległy, taki który potrafi się zamknąć i przestać pierdolić trzy po trzy w moim towarzystwie, ale i odpysknąć komuś innemu. Ktoś, kto będzie odpowiednio energiczny i wytrzymały, na tyle intrygujący by nie znudził mi się po jednym dniu. Najlepiej wierny i biegający za mną jak pies. I przede wszystkim posłuszny. Nie jestem pieprzonym treserem, więc nie będę go wychowywać od początku. Skoro już chce ze mną być to powinien się dostosować.

Nigdy nie chciałbyś być...?
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Pon Wrz 28, 2015 11:23 pm
Dziwką. Dzieckiem z Etiopii. Że niby miałbym głodować?

Osoba, którą najbardziej cenisz?
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Pytania (P)
Pon Wrz 28, 2015 11:37 pm
Mój brat, Saturn.

Rzecz, która najbardziej irytuje cię u innych?
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach