Gabriel E. Walsh
Gabriel E. Walsh
Fresh Blood Lost in the City


Ostatnio zmieniony przez Gabriel dnia Pon Sie 01, 2016 11:23 pm, w całości zmieniany 2 razy



POSZUKUJĘ***
Your skeleton forgot to bring its backbone.  21ad1mu
❀ Byli partnerzy, partnerki i wszystkie tego typu osoby. Relacje jakie mamy po związku są do uzgodnienia indywidualnie. Opcji jest wiele, naprawdę! Nasz związek mógł być burzliwy, dramatyczny, talerze mogły latać nad głowami, a strach był jeść coś ugotowane przez drugą osobę, bo jeszcze jakieś środki na przeczyszczenie tam władowała. A może pragniesz mieć fajną relację, rozstanie w przyjaznych warunkach i teraz po prostu utrzymywanie dobrego kontaktu? Żaden problem!
0/?

Your skeleton forgot to bring its backbone.  Dme4qr

㋡ Przyjaciele, tak bardzo potrzebni i poszukiwani. Choć nie tylko! Potrzebuję zwykłych znajomych, kumpli, koleżanki. Ogólnie tutaj jest miejsce na pełno pozytywnych kontaktów, które będziemy utrzymywać. Potrzebujesz jakiegoś uśmiechniętego szaleńca, który z buciorami wejdzie Ci do mieszkania bez pukania, weźmie prysznic i na golasa będzie latał po twoim domu? Zapraszam, serio. Jeśli potrzebujesz odrobinę szaleństwa i odcięcia się od nudy to Gabryś z wielką chęcią pomoże.
2/5

㋡ Przyjaciółka z dzieciństwa. Taka wiecie, znają się od małego, razem bawili się w piaskownicy, rzucali kamieniami do rzeki, skakali po drzewach. Do tej pory często spędzają czas, może ona się w nim nieco podkochuje? Może ta relacja zamieni się w związek, nie wiem. Zależy od tego jak to wszystko się potoczy, tak czy siak. Zapraszam.
1/1
Your skeleton forgot to bring its backbone.  35hmpw6

⚠ Witaj drogi człowieku przed monitorem. Skoro już tu jesteś to pewnie czegoś poszukujesz! Nie spodobały Ci się powyższe podpunkty, które w większości przypadków miały brzmienie pozytywne, pełne energii i słoneczka? To właśnie teraz trafiłeś na coś dla siebie, pochmurne niebo, deszcz zaczyna kropić, ba! Zbiera się nawet na wielką burzę z trzaskającymi piorunami. Potrzeba mi osób, które niezbyt przychylnie patrzą na uśmiechniętego Gabe'a. Bardzo chętnie docinają mu wszelkimi tekstami, lubią zabrać mu okulary i podręczyć go w ten sposób, bo bez nich akurat jest ślepy jak kret. Hejty dla młodego muzyka/modela również przygarnę. Więc jeśli masz ciekawy pomysł jak uprzykrzyć życie Gabrielowi to wbijaj na pewulca. Jeśli nie, aczkolwiek wykazujesz chęci to też zapraszam, pomyślimy razem.
0/2

Your skeleton forgot to bring its backbone.  Wkreh3

☢ Współlokator/współlokatorka. Ogólnie myślałem, by umiejscowić Gabriel'a w jakimś mieszkaniu na mieście. Sam sobie ten chłopak nie poradzi, bo gotować nie umie, a i z porządkiem również sobie nie radzi. On i czysta podłoga to jak ogień i woda, to się gryzie. Więc poszukuję jednej osóbki, która chętnie zamieszka z Gabe'm pod jednym dachem, będzie wytrzymywać z nim i ogólnie. Relacje można dogadać, mogą się tylko mijać porankiem, a może zostaną świetnymi znajomymi. Whatevah, można pomyśleć.
1/1
Your skeleton forgot to bring its backbone.  11bukg5

❤ Obiekt westchnień, koniecznie kobieta. Może być starsza, młodsza, wyższa, niższa. Szalona, uśmiechnięta, może być też jakimś smętasem. Love is love. Ważne, aby jakimś dziwnym trafem wpadła w oko Gabrysiowi, a on postanowił się starać o jej względy! Tak, chcę wszystko fabularnie od początku pociągnąć, więc sam związek powstałby pewnie po jakimś czasie. Jeśli w ogóle udałoby im się dogadać do takiego stopnia, bo przecież wiele rzeczy może się stanąć, co nie? Jeśli któraś z miłych pań jest zainteresowana, to zapraszam, nie gryzę.
1/1

*** - Są to tylko i wyłącznie moje luźne propozycje. Jeśli nie mieścisz się w żadnej kategorii, a chciałbyś jednak ze mną nawiązać relacje to nie krępuj się i pisz na pw, pomyślimy razem.





Gabriel E. Walsh
Gabriel E. Walsh
Fresh Blood Lost in the City




Gabs już nie poszukuje!


MŁODSZY O ROK BRAT

Już zaklepane, soreczka mordeczki.







Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach