Anonymous
Gość
Gość
Fan/fanka (0/∞)
Interesujesz się wierszami lub poezją? Prawdopodobnie obiła ci się więc o uszy informacja o szkolnym wieszczu, którą uwielbiają przytaczać zbyt rozmarzonym uczniom co „zabawniejsi” nauczyciele. Powszechnie wiadomo, ze w szkolnych konkursach poetyckich mało kto miałby z nim jakiekolwiek szanse, dlatego nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby jacyś uczniowie (zwłaszcza ci młodsi) byliby słowakowymi wielbicielami.

Ultimate Fangirl (0/1)
Wbrew temu, na co wskazuje nazwa, ultimate fangirl powinien być chłopakiem (pewnie w takim razie powinnam napisać „fanboy”, ale nie chce mi się zmieniać |: ). Winien on wzdychać do poezji Słowaka jak nikt inny i do samego Słowaka też. Rumieńce na widok bożyszcza także mile widziane.

Były chłopak (0/∞)
Wiadomo, Słowak to pedał. I nawet specjalnie się z tym nie ukrywa. Dlatego mógł być czyimś obiektem zainteresowania/przelotnym kochankiem/długotrwałym chłopakiem. Prawdopodobnie za każdym razem zaangażowanie z jego strony wyglądało tak samo – było duże, jak na romantyka przystało – i napisał dla tej osoby co najmniej jeden wiersz C”:

Oprych (0/∞)
Jeżeli ktoś ma ochotę poznęcać się nad Słowakiem psychicznie lub fizycznie – droga wolna, on jest wręcz do tego stworzony. Zastraszanie i szantaż? Czemu nie. Złapanie go za fraki i przyciśniecie do muru? Proszę bardzo. Należy jednak pamiętać, że Słowak aż taką bezwolną ofiarą nie będzie i mimo, że sam raczej nikomu nie odda (bo to najprawdopodobniej wywołałoby tylko salwę śmiechu), może powiedzieć o wszystkim dyrekcji/policji/swojej mamie. Dlatego ważnym jest, żeby taki oprawca rozegrał to wszystko wystarczająco mądrze.

Przyjaciel/przyjaciółka (0/1)
Nie mam specjalnie określonej wizji tej relacji, więc jestem otwarta na praktycznie każdy układ. Ważne tylko, żeby ten ktoś tolerował dziwactwa Słowaka i ewentualnie wstrząsał nim, jeżeli będzie trzeba. Mogą znać się od dzieciństwa, mogli poznać się dopiero na początku roku… Ważne tylko, żeby owa osóbka była z klasy A, bo Słowak z „tą hołotą z Be” raczej się nie zadaje.

Friendzone (0/∞)
Nie ma co ukrywać – każda dziewczyna zainteresowana Słowakiem automatycznie ląduje we friendzonie.

UWAGA! Jestem otwarta na wszelkie propozycje relacji – zarówno negatywnych jak i pozytywnych – więc walcie śmiało! Nie gryzę, a może wyjść z tego coś fajniusiego C:

Educated, with money. He's well dressed, not funny.~ D019534a7cd5d47eb2e51e0e00e626ba
^ ta lama czeka na wasze PW
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach