Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Skąd jesteście?
Wto Wrz 15, 2015 6:56 pm
First topic message reminder :

Tak bardzo popularny temat, wow. Wszyscy wiedzą o co chodzi.
Okolice Katowic. Okazjonalnie przewinę się przez Kraków. Jeśli spotkacie człowieka, który się zgubił. To pewnie będę ja. *kaszl*

Isaiah
Isaiah
Fresh Blood Lost in the City
Re: Skąd jesteście?
Sob Cze 25, 2016 4:29 am
Ten gościu od krzeseł przerzucił się na paletę. Chociaż ostatnio, to go w ogóle nie widziałem. Mnie przede wszystkim w Wawie przeszkadzają ludzie. Nigdzie nie znajdziesz takich dupków jak tutaj.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Skąd jesteście?
Sob Cze 25, 2016 11:06 am
Mercury napisał:Brook, wiem że to sąsiadujące miasto, ale kocham Ełk totalnie. Kamira jest z Ełku i zaszczepiła we mnie totalną miłość w tej kwestii. Co zabawne teraz mieszka w Poznaniu i zrobiła to samo. Więc Ełk, Poznań i Katowice to takie miasta bliskie mojemu sercu czy coś. A leśnictwo brzmi super świetnie.

Swoją drogą tak się ciśnie po Warszawie, ale w sumie nie wiem czy chciałbym jednak na stałe mieszkać gdzieś indziej. *kaszl* Mamy metro, halo. I gościa grającego na krzesłach hahahah
Kamira gnieździ się teraz w Poznaniu?
I nic nie powiedziała?

Trzeba mojej mamie natłuc do tyłka.

Brooklyn
Brooklyn
Fresh Blood Lost in the City
Re: Skąd jesteście?
Sob Cze 25, 2016 11:39 am
Sąsiadujące - mam jakieś 30km do Ełku.
Dla mnie Warszawa to zwykle miasto, tylko że duże i tłoczne. Ale wiele osób które znam chcą mieszkać w Warszawie.
I znam to, Mercury. Właśnie w Poznaniu mam przyjaciółkę i byłam u niej kilka razy. Pokazała mi swoje ulubione miejsca i dzięki niej zakochałam się w tym mieście.
I nie oszukujmy się. W każdym mieście są idioci i nie ma od tego wyjątku xd
Anonymous
Gość
Gość
Re: Skąd jesteście?
Nie Lip 24, 2016 10:05 pm
Miasto pyrów, kejtrów i kociambrów : No i rzecz jasna - Pyrkonu :3
*taka poznanianka* no w sumie juz z okolic, ale w Poznaniu bywam prawie codziennie xd
Brooklyn
Brooklyn
Fresh Blood Lost in the City
Re: Skąd jesteście?
Czw Lip 28, 2016 12:44 pm
Trutututu
Miałam wielki dylemat, bo dostałam się wszędzie, gdzie składałam, ale nie wiedziałam, czy UłAM czy PG.
Ale ostatecznie podjęłam decyzję, że ETI na PG, więc szykuj się Gab
Winter Blythe
Winter Blythe
Fresh Blood Lost in the City
Re: Skąd jesteście?
Pon Sie 01, 2016 10:11 pm
Brooklyn napisał:Pokazała mi swoje ulubione miejsca i dzięki niej zakochałam się w tym mieście.

^this
Przyjechałam raz, przyjechałam drugi... Za trzecim byłam już pewna, że od października to właśnie tam będę studiować. No i będę. *brewka*
Anonymous
Gość
Gość
Re: Skąd jesteście?
Sob Lut 04, 2017 3:57 pm
Więc ten... Gdynia pozdrawia
Josephine
Josephine
Fresh Blood Lost in the City
Re: Skąd jesteście?
Sob Kwi 15, 2017 2:24 am
Okolice Szczecina~
Miasto bezdomnych. 8D
Anonymous
Gość
Gość
Re: Skąd jesteście?
Sob Kwi 15, 2017 3:50 am
Czyli Police?
Josephine
Josephine
Fresh Blood Lost in the City
Re: Skąd jesteście?
Sob Kwi 15, 2017 1:15 pm
Alistair napisał:Czyli Police?
Sic! ;-)
Anonymous
Gość
Gość
Re: Skąd jesteście?
Sob Kwi 15, 2017 11:41 pm
Od razu wiedziałem XD
Cynthia
Cynthia
Fresh Blood Lost in the City
Re: Skąd jesteście?
Nie Kwi 16, 2017 12:56 am
Przeznaczenie. ;-)
Anonymous
Gość
Gość
Re: Skąd jesteście?
Wto Lis 07, 2017 10:48 am
Oryginalnie Ślunsk. Okolica Katowic, Cieszyna. Do wszystkich tych miasta mam około godziny lub mniej busem.
Ale tam można było mnie spotkać ostatni raz w maju. Aktualnie Glasgow, a jeśli dostanę się na uczelnię to na pewno za szybko na Ślunsku nie zawitam. Ale jak ktoś lubi whisky to zapraszam. x:
Willy
Willy
Fresh Blood Lost in the City
Re: Skąd jesteście?
Wto Lis 07, 2017 12:42 pm
Praktycznie codziennie jestem w Krakowie (nie licząc takich dni jak dzisiaj, bo NIKT nie wyciągnie mnie z łóżka, nie), jako że mieszkam zaraz pod nim. Co jakiś czas odwiedzam też Tarnów i różne miasteczka, które znajdują się pomiędzy tymi wcześniej wspomnianymi. No i czasami wyprawię się gdzieś dalej, ale to chyba zbyt okazjonalne, by o tym tutaj wspominać.
Elliot Lloyd
Elliot Lloyd
Fresh Blood Lost in the City
Re: Skąd jesteście?
Pon Lis 20, 2017 3:12 pm
Nudzi mi się, więc napiszę, że jestem w Łodzi, może ktoś wpadnie na Herbatę, zapraszam. (Jeśli kogoś to skusi - mam kota i słodycze w lodówce.)
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach