Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Nieobecności
Pią Wrz 11, 2015 4:06 pm
First topic message reminder :

Nie będzie cię przez dłuższy okres czasu, bądź będziesz rzadziej wchodzić, a nie chcesz stracić swojej pozycji? Zgłoś nieobecność w tym temacie.

Kod:
[b]Postacie:[/b]
[b]Powód:[/b] nieobowiązkowy.
[b]Od kiedy do kiedy?:[/b]

Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Nieobecności
Sro Wrz 04, 2019 11:39 pm
Do piątku. Praca mnie gnoi zbyt mocno.
Sabotage
Sabotage
The Jackal Novus
Re: Nieobecności
Pon Wrz 23, 2019 12:07 am
23.09-03.10

Brak czasu, wyjazd, kilka nakładających się na siebie rzeczy przez które nie mam nawet czasu otworzyć komputera.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Nieobecności
Pon Wrz 23, 2019 8:04 pm
Do przyszłego tygodnia.

Przez prywatne sprawy nie mam głowy (i czasu) do pisania. Może na dniach uda mi się wrzucić jakiś post, ale nie obiecuję.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Nieobecności
Sro Paź 02, 2019 7:44 pm
Hey, it's me again. Ostatnio nie mam w ogóle weny na Riverdale. Zabieram się za jakiegoś posta, napiszę góra połowę i na tym wszystko się kończy, nie umiem ruszyć dalej i jakoś przyzwoicie tego dokończyć. Nie wiem, czy to wina pory roku, czy może swego rodzaju wypalenia fabułą (niestety, stawiam na to drugie, bo RD nie jest jedynym PBF'em na jakim gram, a problem mam tylko tutaj), więc zgłaszam nieobecność do odwołania i na wszystkich postaciach (znając mnie, pewnie max 2 tygodnie, proszę nie płakać za mną) i liczę na wyrozumiałość.  


Ale i tak spróbuję się zmusić, by coś napisać. Chociażby w evencie. A na forum i tak zaglądam codziennie.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Nieobecności
Wto Mar 03, 2020 9:30 pm
Nie będzie mnie do piątku. Dużo się u mnie ostatnio działo (i dzieje), zwyczajnie nie mam siły pisać postów. Żadnym kontem. Także proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, o nikim nie zapominam i będą na pewno, tylko potrzebuję chwili na złapanie oddechu.

Btw. w weekend nie wiem jak mi też wyjdzie nadrabianie, bo Sheridan i Ilya do mnie przyjeżdżają, więc w sumie tak na wszelki wypadek biorę nieobecność do poniedziałku.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Nieobecności
Czw Mar 05, 2020 12:40 pm
Hihihi, też sobie zaznaczę :3
Od jutra do niedzieli na wszystkim, bo bajlando u Merca, więc po prostu lepiej bić na telegram (@szeryden) niż na pw, gdyby ktoś szansą jedną na milion coś chciał o':
Rene Dubois
Rene Dubois
The Liberty Individual Trouble Seeker
Re: Nieobecności
Wto Mar 24, 2020 11:50 pm
Na jakiś (raczej niedługi) czas zaznaczam sobie wolne od pisania. Dalej będę wpadać codziennie <3 I jakby co jestem na disco. Ale na razie nic z siebie nie wycisnę.
Esther Lilosa Ouellet
Esther Lilosa Ouellet
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nieobecności
Wto Maj 12, 2020 6:18 pm

Postacie: Esther Lilosa Oullet, Heiderich, Fedikha
Powód: Kilka minut temu odczytałam wiadomość o śmierci bądź co bądź bliskiej mi osoby. Raczej nie będę w stanie pisać, może wejdę na forum. Na razie mną trzęsie. A dodatkowo nadchodzi sesja...
Od kiedy do kiedy?:Nie wiem, w obecnym stanie trudno mi określić. Jak wrócę, to napiszę. Daję sobie trzy miesiące na ten moment.
Aktualne w chuj
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Nieobecności
Sro Cze 17, 2020 11:38 pm
Generalnie wygląda na to, że mimo prób powstrzymania jestem chory. Mój mózg to papka, napisanie posta wymaga zbyt dużo energii i wolę na ten moment się zaszyć pod kocem, by to ogarnąć.

Nie dam rady odpisać na mini-eventach, więc proponuję byście zajęli się sobą dopóki nie wrócę. Pewnie kwestia 2-3 dni max.
[MG] Nathan Addams
[MG] Nathan Addams
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nieobecności
Pon Cze 22, 2020 11:10 am
Postacie: Nathan Addams, Mary Sue
Powód: sesja...
Od kiedy do kiedy?: najprawdopodobniej do końca czerwca. Postaram się zaglądać na forum od czasu do czasu i coś tam pisać, ale wolałem uprzedzić, że obecnie mam mało czasu w życiu i stąd moje zaleganie z odpisami.

AKTUALNE
Mio Amakawa
Mio Amakawa
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nieobecności
Pon Cze 22, 2020 2:09 pm
Kto: Mionsze, Szeridany, Nebity, Tajlery, Kenety i Jaśminki
Kiedy: 26-28.06
DOŚTE: ODWIEDZAM OJCA A CO
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach