Anonymous
Gość
Gość
Powaliło mnie, ale stwierdziłam, że założę ten temat. Pozdrawiam mamę i tatę.

W wolnym czasie marzę o tym, że kiedyś może będę sobie zawodowo robić za wokalistkę, ale cholera wie, czy mi to wyjdzie, bo z moją super samooceną wychodzi to tak, że rezygnuję na starcie i dam aż kilka sampli, ale zabawa:
~ Angus & Julia Stone - Santa Monica Dream
~ Hehehe, śmieszne wokalojidofe pioseneczki serwant of iwyl
~ Łan Oki Rok - De beginin
~ A teraz dwie wersje The Dawn Will Come z Dragopejcza, bo taki ze mnie burżuj:
Stara werszyn | Wyprana w Perwollu Nowa werszyn

Oprócz tego jakimś cudem znalazłam się w szkole plastycznej i skrobię sobie semirealizm, jak mi się nudzi, choć jeszcze do niedawna rysowałam bardziej mangowo, więc pokażę, jak to w sumie wyszło dosłownie z jednego rysunku na drugi. xD
~ Mio, czyli moja największa (nie)duma
~ Chloe (Life is Strange)
~ TomiałbyćznajomyMercaaleniepykło (yup, ze zdjęcia ;-;)
~ Shen, czyli mój kochany gejoszek (rysowany ze łba)

Plus chciałam zrobić kiedyś taką ambitną rzecz i narysować talię kart z postaciami z Riverdale, ALE. Potrzebowałabym waszego poparcia i ewentualnej chęci umieszczenia waszych postaci na tych kartach razem ze wzmianką, jaką figurę i kolor chcielibyście sobie zaklepać. I, no, wiecie, wolałabym, żeby to miało jakieś poparcie. A nie "chcę być królem, bo to fajne". Mimo wszystko pozycja postaci na forum powinna się jakoś do tego odnosić. Raczej nie widzę postaci bezdomnej jako damki albo nieudacznika w roli asa.
Kamira Evergreen
Kamira Evergreen
Fresh Blood Lost in the City
Chloe jest zajebiaszcza, super wyszła, bardzo mi się podoba I znajomy Merca też mega rysunek, bardzo ładnie!

Na muzyce się nie znam, ale Twoje wykonanie z DA też wydaje mi się fajne ^-^ Tym bardziej, że widać różnice między starym a nowym nagraniem!

Przepraszam, że to są takie tylko czyste pochlebstwa, ale nie znam sie na takich rzeczach, więc ciężko mi "konstruktywną krytykę" czy nawet pochwalić Cię co jest dobrze, por prostu mi sie podoba XD
Dakota Lowe
Dakota Lowe
Fresh Blood Lost in the City
Senpai, ja nie umiem w dźwięki. Podoba mi się Twój głos, ale tyle mogę powiedzieć o stronie muzycznej. *Głuchy na muzykę.*
Kreska mi się podoba, jest taka pucata i urocza (ale chciałbym, żebyś wrzuciła tutaj też coś nowszego, bo dotąd widziałem jeden), ale na Twoim miejscu odstąpiłbym od pastelowych kolorów na jakiś czas. Pogłębiłbym barwy, wzmocnił cieniowanie zdecydowanymi kreskami (tak, jak przy szkicu z mercowym znajomym), użył większej gamy. I co ty na to, żeby robić bardziej szczegółowe linearty? W ten sposób mogłabyś nadać większej sprężystości jej włosom.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach