Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Zgłoszenia do Riverdale City News
Sro Mar 18, 2020 7:47 pm
W gwoli przypomnienia:

Drodzy użytkownicy!

Jak z pewnością zauważyliście, Riverdale City News od dawien dawna leży odłogiem. Wiemy, że nabór na redaktorów nie ma większego sensu, bo nikomu zwyczajnie nie będzie się chciało pisać pełnych artykułów - jak i nie mamy na to czasu.

Dlatego też z przyjemnością przyjmiemy 2-3 osoby, które dostaną hasło do konta i od czasu do czasu wrzucą jakąś krótką pojedynczą wiadomość o dowolnej treści. Zniżki na kawę w lokalu X, festyn w lokalizacji Y który potrwa przez dwa dni, krótka relacja z eventu? Cokolwiek! Nie musicie rzecz jasna organizować żadnych eventów, dajecie jedynie użytkownikom szansę na urozmaicenie swojego posta wchodzącego, gdy akurat nie mają pomysłu na rozgrywkę.

Po zebraniu ekipy, przygotuję jakiś minimalistyczny kod, by to wszystko ładnie i zgrabnie wyglądało. RCN zmieni też swój dotychczasowy wygląd. Nie będziemy już przygotowywać całych numerów, lecz ogłoszenia o nowościach będą wrzucane w jednym temacie. Post pod postem.

PROSZĘ CHĘTNYCH O ZGŁASZANIE SIĘ W TYM TEMACIE DO JUTRA.
Sunzhong Huang
Sunzhong Huang
Fresh Blood Lost in the City
Jestem chętny, ale na takich warunkach, jakie były przedstawione na tg.
[MG] Cyrille Montmorency
[MG] Cyrille Montmorency
Fresh Blood Lost in the City
ZOSTAJE.
Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
To ten, zgłaszam się.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Ceś :3
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Okej, myślę że 5 osób nam wystarczy, więc wstępnie zamykam. Gdyby jednak ktoś jeszcze był chętny to niech się śmiało zgłasza, rozważymy!

Dla przyjętych:
Rozgrywki dodatkowe -> Redakcja rc news.

Dodałem tam wszystkie wasze multikonta, gdyby ktoś nie miał nadal wstępu, proszę krzyczeć.
[MG] Nathan Addams
[MG] Nathan Addams
Fresh Blood Lost in the City
Wiem, że dużo po czasie, ale skoro City News jeszcze nie ruszyło, to czy też mogę dołączyć? Mam parę pomysłów i trochę czasu na ich realizację.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach