[MG] Nathan Addams
[MG] Nathan Addams
Fresh Blood Lost in the City


Ostatnio zmieniony przez Nathan Addams dnia Sro Kwi 01, 2020 2:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Lekcja wychowawcza
Carnelian



Z racji, iż objąłem zaszczytną funkcję wychowawcy II klasy, chciałbym ogłosić zapisy na pierwszą lekcję wychowawczą pod opieką Pana Addamsa.

Kto może wziąć udział w zajęciach?
Uczniowie Carnelian A i B. (Spokojnie, inne roczniki chętnie przyjmę na następnych zajęciach.)

Ilu uczniów przygarnę?
Najchętniej 5-6.

Kolejka i posty.
Posty powinny być w miarę krótkie, skoro w temacie ma być więcej osób. Pozwalam na pisanie bez kolejki, chyba, że w swoim poście zaznaczę, że w danym momencie zależy mi na odpowiedniej kolejności.

Garść pozostałych informacji:

  • Nathan jest waszym nowym wychowawcą i będzie to jego pierwsza lekcja w tej klasie.
  • Tematem przewodnim będzie zapoznanie się z uczniami. Jakaś zabawa integracyjna itp.
  • Ruszamy 23.03.2020 (poniedziałek) albo wcześniej, jeśli uda nam się szybko zorganizować.
Rene Dubois
Rene Dubois
The Liberty Individual Trouble Seeker
Będę!
Lézard
Lézard
The Fox Megalotis
Też chcę.
Black Panther
Black Panther
The Liberty Individual Trouble Seeker
Ja tyż.
Słowik
Słowik
The Fox Coryphaeus / Corsac
Też będę. ~
Ilya Russell
Ilya Russell
Fresh Blood Lost in the City
Zgłaszam się!
Tobin Martin
Tobin Martin
Fresh Blood Lost in the City
Mason będzie ;|
[MG] Nathan Addams
[MG] Nathan Addams
Fresh Blood Lost in the City
Z uwagi na duże zainteresowanie organizowaną lekcją, przyspieszam jej rozpoczęcie.
Zajęcia odbywają się w tej sali [ KLIK ]. Możecie wbijać do tematu, bo Nate już tam siedzi. Zaczniemy, kiedy wszyscy zgłoszeni wejdą.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach