Anonymous
Gość
Gość
[MESSENGER] Leilani / Tobin
Nie Mar 01, 2020 8:13 pm
Tobin Martin
Tobin Martin
Fresh Blood Lost in the City
Re: [MESSENGER] Leilani / Tobin
Pon Mar 02, 2020 1:24 am
Aww, czy to najsłodsza prośba o jedzenie? Bardzo możliwe! Czuję się kupiony. Jakieś życzenia???
Anonymous
Gość
Gość
Re: [MESSENGER] Leilani / Tobin
Pon Mar 02, 2020 2:44 pm
Khihihihi >:3 Możesz mi przynieść jutro do szkoły coś słodkiego. Słodkim nigdy nie pogardzę :'DD
Ale piszę do Ciebie, bo chciałam Ci zaproponować mega super fajny układ jakim jest nocowanie u mnie z piątku na sobotę. Pod warunkiem, że moja mama i jej facet nie będą Ci przeszkadzać :DD
Na zachętę powiem, że Eric mimo bycia czasami wkurzającym dziadem, jest też bardzo hot DILFem >D (w sumie będziesz wiedzieć skąd mam takie wysokie wymagania odnośnie facetów, lol)

Tobin Martin
Tobin Martin
Fresh Blood Lost in the City
Re: [MESSENGER] Leilani / Tobin
Wto Mar 03, 2020 1:04 am


Ostatnio zmieniony przez Tobin Martin dnia Pon Mar 16, 2020 2:56 am, w całości zmieniany 1 raz
Omg, niedokładne zamówienie! XD Ale mam przepis na kokosowo-jagodowe babeczki. Co powiesz na nie? Mogę Ci je ozdobić jak tylko chcesz! (Proszę o wyzwanie ofc)
HOT TATUSIEK? CO TO WGL ZA PYTANIE? BĘDĘ
Ale będę, by spędzić z Tobą miło czas, nie żeby gapić się na Erica. Dla jasności.
Ale muszę się przekonać skąd te wysokie wymagania, więc jednak trochę się pogapię.
ALE TROCHĘ
Anonymous
Gość
Gość
Re: [MESSENGER] Leilani / Tobin
Pon Mar 09, 2020 10:34 pm
Jeśli kapiące nadzienie nie pobrudzi mi bluzki na fioletowo, to bardzo chętnie przyjmę. Możesz dodać też gwiazdkową posypkę i małe piernikowe serduszko wbite w czubek? O, no i może malinę, jak znajdziesz gdzieś o tej porze maliny. Chyba nie wymagam za dużo?
A gap się ile wlezie, tylko się nie nakręcaj, bo on leci tylko na rude 40-letnie rozwódki z prawie dorosłymi córkami
Ale możemy za to obczaić instagramy chłopaków z RDH, chcesz? >  
Ah, no i chcesz patrzeć jak milionowy raz przechodzę God of War i klnę po fińsku jak umieram? :'DDD Czy może odpuścimy sobie granie i obejrzymy razem jakiś film? 
W ogóle, miałam Ci powiedzieć, że mam w domu wszystkie filmy z Barbie na DVD. Mama mówi, że podobno lubiłam jak byłam mała, ale wydaje mi się, że ona je zbiera dla siebie i ogląda jak nikogo nie ma w domu XDD  
Tobin Martin
Tobin Martin
Fresh Blood Lost in the City
Re: [MESSENGER] Leilani / Tobin
Pon Mar 16, 2020 2:54 am
Czymże jest mała plamka w zetknieciu z pysznością?! Ale chillek, nadzienie będzie miało postać stałą, więc możesz spać spokojnie! Śliniaczek nie będzie potrzebny.
Zamówienie zapisane. Będzie panienka miała, co sobie zażyczyla <3
Damn, żaden hot typol na mnie nie leci, a co dopiero ktoś, na kogo ja bym leciał. Co za smutne życie! By sobie to odbić zdecydowanie musimy pobawić się w ogarnianie chłopców z Riverdale. Potrzebuję trochę przyjemności w życiu!
Psssst, krasz numer trzy chyba ma krasza, a przynajmniej coś wisi między nimi. Help.
Wiesz, że zawsze z chęcią patrzę jak grasz, choć film kusi! Nawet jeśli miałby to być wieczór z przygodami Barbie XD Typiara chociaż miała fajne przygody i Ken ZAWSZE BYŁ JEJ. Zazdroooo. Ale nie zwalaj na mamę, bo stawiam mój dzienny posiłek, że Twoje serce kocha tę blondynę XDDDDDDD HOT ANIMOWANE LASKI TO WCIĄŻ HOT LASKI! A przynajmniej tak to wygląda z facetami w moim sercu XD (Przypominam, że lis z Zoolandu zostaje moim niedoszłym mężem, elo)
Anonymous
Gość
Gość
Re: [MESSENGER] Leilani / Tobin
Pon Mar 16, 2020 3:50 pm
A będę mieć po nim fioletowe usta? Jeśli tak, to ubiorę się na czarno, żeby moja jagodziana szminka pasowała do mojego stroju.
Wyobrażasz mnie sobie jako alternatywkę? Bo ja coraz częściej mam ochotę nIe ByĆ jAk InNe DzIeWcZyNy, ale mama stwierdzi, że mam jakieś problemy i zacznie mnie wypytywać  
Słuchaj, możemy stworzyć im cały ranking, będziemy oceniać w skali od 1 do 10 ich wygląd, charakter, skille i NASZE SZANSE. Nie no, bez szans, bo skala ma być od 1 do 10, a nie od -1000 do 10 XDD  
Olej krasza numer trzy, to nie jest facet dla Ciebie, zasługujesz na kogoś znacznie lepszego :hearts: Teraz jest hot, ale za 20 lat będzie leżeć łysiejący na kanapie z piwnym brzuszkiem i oglądać telewizję popijając tanie browary, więc pozostaje nam jedynie współczuć jego obiektowi westchnień :/ 
Wiesz, ja kocham wracać do bajek z dzieciństwa, ale wolałabym coś bardziej... feministycznego. Bycie Mary Sue z nienaturalnymi kształtami wpędzającymi dziewczynki w kompleksy, czekającą na swojego księcia z bajki to zupełnie nie dla mnie. Jedyni faceci, których potrzebuję to moi ojcowie i Ty, change my mind 
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach