Jasemin van Velzen
Jasemin van Velzen
Fresh Blood Lost in the City
[Centrum] Apartament Jasemin
Czw Sty 30, 2020 7:26 pm
Apartament znajduje się na dwunastym piętrze w jednym z nowszych wieżowców mieszkalnych w centrum miasta, w pobliżu stacji Waterfront. Van Velzen mieszka tu sama, więc znajduje się tu jedynie sypialnia, kuchnia, łazienka i połączony z mini-pracownią salonik... no i garderoba, ale ciii, not included in photos.
I eeeee nie chce mi się kadrować zdjęć ani nic, bo jestem leniwą dupą, więc macie wklejki z pinteresta jak za starych dobrych czasów XDDD

[Centrum] Apartament Jasemin UmXSRvq

[Centrum] Apartament Jasemin 8hw6fFC

[Centrum] Apartament Jasemin VZZF4E9

[Centrum] Apartament Jasemin IEuXiKQ

[Centrum] Apartament Jasemin TiR46Bn
Jasemin van Velzen
Jasemin van Velzen
Fresh Blood Lost in the City
Re: [Centrum] Apartament Jasemin
Nie Lut 09, 2020 9:01 pm
Chryste panie, jaka karuzela emocji się zadziała. Chciała tylko spędzić miło czas ze swoją znajomą, może jakoś sobie pogadać, poploteczkować, zrobić sobie nawzajem warkoczyki, czy coś. A tu jakieś noże, ataki, bieganie za dziećmi...
I wyszła na piczkę, bo teraz sama się bała.
Dojechały na jej piętro w apartamentowcu, przy czym Jasemin cały czas kurczowo trzymała się albo swojej torebki, albo Javelin, przez co wyglądała co najmniej jak paranoiczka. I przy okazji całkiem komicznie. Pociągnęła jasnowłosą pod właściwe drzwi, wzdychając ciężko po naprawdę długim czasie trwania w kompletnej ciszy.
- Ja-jak chcesz, możesz wstąpić na herbatę. Ale dam sobie radę, duża jestem - a poza tym, raczej nikt jej nie zaatakuje w jej własnych czterech ścianach.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach