Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
OFFTOP
Pią Lis 23, 2018 9:31 am
First topic message reminder :

KITKUUUU *^*

Riley Wolfhound Grimshaw
Riley Wolfhound Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Nie Lip 07, 2019 12:39 am
Nosz co za gnojarstwo. Na miniaturkach nie da się zaznaczać chyba czasu.

https://youtu.be/INcWa9Q3_OM?t=138
Anonymous
Gość
Gość
Re: OFFTOP
Pon Wrz 09, 2019 6:25 pm
Poproszę o wenę na napisanie postów ;w;
Meredith
Meredith "Aitch" Haze
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Pon Wrz 09, 2019 6:28 pm
Masz:
wenawenawenawenawenawenawenawenawenwenawenawenawenawenawenawenawena
Anonymous
Gość
Gość
Re: OFFTOP
Pon Wrz 09, 2019 6:29 pm
Kurcze, chyba podziałało.
Meredith
Meredith "Aitch" Haze
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Pon Wrz 09, 2019 6:29 pm
o, ty pacz!
Anonymous
Gość
Gość
Re: OFFTOP
Pon Wrz 09, 2019 7:08 pm
Podoba mi się, że ta wena taka biała, przyczajona.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: OFFTOP
Pią Wrz 27, 2019 11:12 pm
NO ELO ZIOMALE NIE TAKIE BRZYDALE.

Słuchajcie, pamiętacie naszą inicjatywę Inktoberową, którą kiedyś mieliśmy na forum? Tak, dobrze myślicie - mam zamiar to wskrzesić i na 2019. :U Chcę założyć jakiś temat w twórczości, żebyśmy mogli tam wrzucać cokolwiek.
Serio, serio, serio cokolwiek bo przecież Inktober Inktoberem być nie musi. Ostatnio niektórzy z nas przecież po prostu chcieli porysować jedną rzecz dziennie i bang.
Idk, osobiście stwierdziłam, że w tym roku chcę robić codziennie COŚ. Czy to będzie nauczenie się nowego utworu, czy rysunek tematyczny, czy zrobienie ubioru dla lalki. Wiecie, coś kreatywnego, po prostu. Więc PARTYCYPOWAĆ (XD) może każdy. Chcesz zrobić sobie Baketober i powrzucać na koniec miesiąca najlepsze przepisy i zdjęcia swoich cudów miodów? Sure! Painttober? Sketchtober? Singtober? Bitch, czemu nie.

Tak że no ziomeczki, no, weźmy się bawmy, bo im nas więcej, tym więcej motywacji, a i gadać o tym zawsze fajnie, dzielić się kreacjami też, a jak usłyszałam od jednej cudnej babeczki z mojego liceum - "w miarę tworzenia rośnie wena". Więc kopnijcie się w tyłeczki i dawaj dawaj, cziki briki.
Riley Wolfhound Grimshaw
Riley Wolfhound Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Pią Wrz 27, 2019 11:20 pm
Ej zgłaszam się totalnie. Co prawda będę mógł pewnie zacząć z jednodniowym opóźnieniem, bo nie mam nic na ten moment u Kamiry, ale nadal. Potrzebuję motywacji. Zwłaszcza że ostatnio walczę z moim animu stylem i coraz bardziej mi wychodzi.

https://imgur.com/jA396SL.png

Może uda mi się zrobić solidną galerię dla Kyana. Albo gdyby tak zrobic Digitober z BNHA... hm.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: OFFTOP
Pią Wrz 27, 2019 11:30 pm
Ja ogólnie jestem na razie zajarana tą listą promptów, ale na pewno będę wiązała ze sobą kilka list + moje własne pomysły, bo wiadomo. Ogólnie jak komuś jest ciężko wymyślać prompty - polecam się. Choć to co zapisałam jest w większości pod mój gust, ale stwierdziłam, że dorzucę tam też bardziej uniwersalne rzeczy jak te smoczki i hielołinowe prompty, żeby jakiś ewentualny uczestnik mógł sobie zerknąć! O:

Ofc ciężej byłoby mi znaleźć listy na coś innego niż rysunki, ale hej, jak ktoś chce sobie pośpiewać, to może zrobić listę 31 utworów, które lubi, albo za które chciał się zabrać od dawna. I tak dalej i tak dalej.
Louis Ashworth
Louis Ashworth
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Sob Wrz 28, 2019 9:40 am
Omg, favourite oc to byłby ciężki wybór.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: OFFTOP
Sob Wrz 28, 2019 12:40 pm
IKR, dlatego zmieniłam sobie na ocS xD
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: OFFTOP
Wto Paź 01, 2019 6:33 pm
Jak wam idzie pierwszy dzień, zaczęliście już?
Anonymous
Gość
Gość
Re: OFFTOP
Wto Paź 01, 2019 6:54 pm
Szer debil zrobiła sobie wczoraj cały szkic do dzisiejszego rysunku i pokolorowała go dziś rano. Eksperymentowałam sobie w sumie z tym brushpenami z Lidla, o których kiedyś mówiłam! Wniosek: yyyy, potrzebuję więcej kolorów.

No i tak się zapędziłam że zrobiłam sobie szkic na jutro, ale stwierdzam, że nie chcę robić z tego pełnej pracy, bo wygląda mi to jak coś, co powinno być zachowane ołówkowo, bo kLiMaT xD Więc jutro zacznę sobie pracę na 3-ego, skoro w sumie będzie... no, większa, bo jednak będzie na niej 6 postaci. :"/

Ogólnie raczej nie ma się czym chwalić jeśli chodzi o te pierwsze prace, ale dla rozjaśnienia dorzucę, że teoretycznie na dziś miałam do zrobienia Annabeth Chase i Piper McLean z serii Olimpijskich Herosów, a na jutro (czyli to co ostatecznie szkicnęłam dziś) wiedźmę z kruczkami. Na pojutrze mam moje ulubione OCki, więc... ech... WYBIERANIE ULUBIONYCH DZIECI JEST TRUDNE, WIĘC WYSZŁO MI ICH 6, A NAJCHĘTNIEJ DODAŁABYM WIĘCEJ. Nie wiem czy ostatecznie nie zrobię 7 i, jako że wróciła mi NAPRAWDĘ HARDA FAZA na twórczość Ricka Riordana, nie zrobię ich w ciuszkach postaci z Olimpijskich Herosów (zabijcie mnie).

A JAK TAM WAM IDZIE, CUKIERECZKI? XD
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: OFFTOP
Wto Paź 01, 2019 6:59 pm
Halo proszę mi pokazać.

Ja właśnie walczę z oprogramowaniem, bo Clip Paint Studio mi się wyjebał totalnie w trakcie rysowania komiksu. A chciałbym go dziś skończyć, hm.
Anonymous
Gość
Gość
Re: OFFTOP
Wto Paź 01, 2019 7:01 pm
Zrobię pokazywanie razem z tym e... trzeciowym. XD

A weź mu przywal >C Jesu zawieszający się software to jakieś kupsko. A potem ludzie się dziwią że artyści zapisują co kreskę xD
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach