Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
[MESSENGER] CHESTER / LEILANI
Nie Kwi 14, 2019 6:03 pm
First topic message reminder :

ceś, co tam Cigfran? :unicorn_face:

Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: [MESSENGER] CHESTER / LEILANI
Sro Sty 29, 2020 3:32 pm
uuOOOO. Ciebie też starzy lokalizują? moja mama kiedyś mi na balety wjechała, przerwała mi podryw i mnie za ucho do domu zaciągnęła więc czuję Cię :/
o kuuuurwa, a ile ona wtedy miała lat w sumie? bo jak tyle co ty to się chyba nie liczy a w sumie nie pamiętam czy mi mówiłaś. a serio są te zdjęcia w szkole? w sensie do dyrekcji wysłała czy rozesłała po uczniach, bo ja nic nie dostałem i czuję się bezczelnie ominięty :C
przeniosło mi Grindra ze starego telefonu i wpadłem na pomysł, żeby go tym wkurwić i zacząć przeglądać, żeby przestał grać w końcu, ALE NIE WIEDZIAŁEM ŻE MI TELEFON WYPADNIE
Anonymous
Gość
Gość
Re: [MESSENGER] CHESTER / LEILANI
Sro Sty 29, 2020 8:53 pm
Znaczy wiesz, ja nie mam i tak nic do ukrycia, bo moje życie towarzyskie nie istnieje, ale ostatnio hit, jak zadzwoniła do mnie z pretensjami, kiedy byłam z ojcem na mieście XDD
Dobra, enough, bo się jeszcze okaże, że jakimś cudem włamuje mi się na messengera
Ava miała wtedy skończone 19 lat, bo urodziła się w styczniu, a do mnie zaczęła podbijać w kwietniu
I skoro ich nie dostałeś, to pewnie ostatecznie tego nie zrobiła... albo to kwestia czasu...
NIE SIEDŹ NA APKACH RANDKOWYCH I TAK bo nigdy nie wiesz, czy przypadkiem miły koleś z którym rozmawiasz o memach i pieskach tak naprawdę okaże się psychopatą czekającym na Ciebie z bronią pod szkołą
nie to, żebym tak miała, to tylko całkiem prawdopodobny scenariusz
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: [MESSENGER] CHESTER / LEILANI
Sro Sty 29, 2020 9:47 pm
to co ty odpierdalasz znowu, że tak cię własna matka stalkuje? przecież jesteś czysta
no na razie nic do mnie nie dotarło, więc może obsrała zbroję albo coś. ale w takim razie masz kontrę ode mnie!
kurwa no, nie siedzę już od czterech lat >:C miałem booty call, a ten nie chciał się mną zainteresować, bo Wiedźmin 3 ważniejszy
Anonymous
Gość
Gość
Re: [MESSENGER] CHESTER / LEILANI
Sro Sty 29, 2020 10:11 pm
No własnie nie wiem. Przez kilka miesięcy był spokój, dopóki nie zespottowała mnie najebaną z Rosem w moim domu i nie, nie pamiętam jak do tego doszło. Serio.
I chociaż dawno się już ze sobą nie zadajemy, to i tak musi sprawdzać co, gdzie i kiedy. Jakby to, że mieszkamy na super chronionym osiedlu to za mało :'DDD
Oby obsrała W takim razie możesz postarać się nikomu nie mówić do czasu, aż jednak zdecyduje się ujawnić? Niech to będzie taki as w rękawie, o.
Kurwa Czesti, nie chciałam wiedzieć kto u Was jest na dole. Ale w Wiedźmina to i ja pograłabym, dziękuweczka za przypomnienie, kupię jak tylko dorwę Steama.
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: [MESSENGER] CHESTER / LEILANI
Sro Sty 29, 2020 10:23 pm
to z kim się teraz umawiasz jak nie z Rosem?
nie jestem dobry w trzymaniu języka za zębami ale się postaram
ale co to za tajemnica, że to mój daddy, lol
Anonymous
Gość
Gość
Re: [MESSENGER] CHESTER / LEILANI
Sro Sty 29, 2020 11:34 pm
Niech to zostanie moją słodką tajemnicą ;>
Facet, który miał być moim daddy gonił mnie z klamką po mieście, nie przypominaj XDD
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: [MESSENGER] CHESTER / LEILANI
Sro Sty 29, 2020 11:39 pm
oj no nie bądź żyłaaaaa :C
ja ci zdradziłem, że biorę w dupę od Haydena, to ty zdradź od kogo ty bierzesz w dupę
cooooooo? Z KLAMKĄ OD DRZWI? jaki pojeb
Anonymous
Gość
Gość
Re: [MESSENGER] CHESTER / LEILANI
Czw Sty 30, 2020 12:02 am
Problem w tym, że nikt mnie nie chce brać w dupę, bo albo zajęci, albo myślą, że mam 14 lat i będzie przyps
Nie taką klamką. Chodziło mi o glocka. Don't do drugs, kid, bo trafisz jeszcze na niego.
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: [MESSENGER] CHESTER / LEILANI
Czw Sty 30, 2020 11:39 am
no to musisz łoić wódę, podobno postarza skórę
chociaż nie wiem, bo ja dalej wyglądam jakbym ze żłobka wyszedł
COOOOO
z bronią za tobą biegał? no nie żartuj sobie
takiego pojeba to jeszcze nie spotkałem DDD:
Anonymous
Gość
Gość
Re: [MESSENGER] CHESTER / LEILANI
Czw Sty 30, 2020 11:44 am
No właśnie jestem chodzącym dowodem na to, że nie postarz... znaczy eee, co, przecież grzeczne dzieci jak ja nie piją wódy :/
Ogólnie to sprawa z gościem wyglądała tak, że być może raz się z nim przespałam będąc kompletnie odurzona i nasze drogi się rozeszły. Przypomniał sobie o mnie po pół roku i zaczął mnie nękać, zresztą patrz
*SKRINY*
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: [MESSENGER] CHESTER / LEILANI
Czw Sty 30, 2020 11:46 am
wtf, jaki pojeb
zgłaszałaś to gdzieś?
Anonymous
Gość
Gość
Re: [MESSENGER] CHESTER / LEILANI
Czw Sty 30, 2020 11:50 am
Byłam z mamą na policji*, ale nie mogą go znaleźć. Numer, na który zarejestrowane było konto na whatsappie jest już nieaktywny, nie widać go też na żadnych kamerach.

*ofc kłamie.
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: [MESSENGER] CHESTER / LEILANI
Czw Sty 30, 2020 11:52 am
ale naprawdę wtfffffff
ale kto to jest? to diler? wiesz jak się nazywa?
Anonymous
Gość
Gość
Re: [MESSENGER] CHESTER / LEILANI
Czw Sty 30, 2020 11:53 am
Nie wiem kim jest. Don't judge me, ok? Byłam naprawdę pijana i naćpana, ledwo stałam na nogach, a on to wykorzystał.

Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: [MESSENGER] CHESTER / LEILANI
Czw Sty 30, 2020 11:56 am
nie no wiesz, ja też robiłem pojebane rzeczy
jakbym nie robił głupot, to nie jeździłbym na wózku
także nie oceniam
no i nie powiem nikomu, bo molestowanie nie jest fajne.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach