Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
3 URODZINY RIVERDALE
Wto Wrz 04, 2018 12:48 pm
First topic message reminder :


3 URODZINY RIVERDALE - Page 2 Tenor

Dacie wiarę, że jesteśmy już razem 3 lata?

Niektórzy z was dołączyli do nas już na początku, inni nieco później, ale nie zmienia to faktu że tworzymy niezwykle zgraną rodzinę, która świetnie się trzyma! Na starcie chcielibyśmy wam wszystkim podziękować zarówno za minione lata, jak i nadchodzące. Kto by pomyślał, że nasze zwykłe szkolne forum aż tak się rozwinie. Aż łza się w oku kręci.

Z tej okazji dla wszystkich przyszykowaliśmy pulę fantastycznych umiejętności, które ubarwią wam codzienne życie i pomogą przetrwać w tej wielkiej metropolii. By było fair, musicie je wylosować z pomocą kostki! Jak to zrobić?

1) Klikacie w odpowiedź.
2) Piszecie krótką wiadomość. Byłoby naprawdę super, gdybyście sami napisali kilka słów o waszym pobycie na Riverdale! Choć jednym z multikont. ~
3) Wybieracie na dole w "DICES ROLL":
Dices roll #1: Kostka Urodzinowa
Dice rolls: 1
4) Wysyłacie posta!

Ponadto każde konto, które tu zgłosicie otrzyma od nas 3 Punkty Reputacji i 5 Punktów Umiejętności. Urodziny są w końcu tylko raz w roku, zaszalejmy! I najważniejsze: Nie musicie się ograniczać do jednego posta. Chcecie powspominać zabawne historie czy sytuacje? Userskie, postaciowe? Śmiało! Pamiętajcie po prostu, że umiejętności losujemy tylko raz.

Tyler Donovan
Tyler Donovan
Fresh Blood Lost in the City
Re: 3 URODZINY RIVERDALE
Wto Wrz 04, 2018 2:26 pm
WCHODZI GOŚCIU DO KIBLA I NIE WIE CZY ZAJĘTE CZY NIE, WIĘC PUKA, A GOŚĆ MU NA TO...

Punkty i umiejętność dopisane!
XOXO, Twój Moderator.
Riverdale
Riverdale
Administrator Sovereign of the Power
Re: 3 URODZINY RIVERDALE
Wto Wrz 04, 2018 2:26 pm
The member 'Christian Trevelyan-Grey' has done the following action : Dices roll


'KOSTKA URODZINOWA' :
3 URODZINY RIVERDALE - Page 2 RNGWX4n
Selim Luke Skywalker
Selim Luke Skywalker
Fresh Blood Lost in the City
Re: 3 URODZINY RIVERDALE
Wto Wrz 04, 2018 2:34 pm
Uwielbiam zarówno te randomowe momenty na lekcjach, gdy Selim zadaje pytanie z astronomii o opisanie ulubionej gwiazdy, a Chester zaczyna lecieć z jakimiś Shakirami, Britney czy innymi Lady Gagami. Uwielbiam fabuły z Louisem, który zupełnie randomowo został crushem Skywalkera (i kij nikt nie wie dlaczego, chociaż w sumie patrząc na jego avatar to jak go tu nie crushować). Uwielbiam jego bro-relację z Christianem. Bracia forever.

Punkty i umiejętność dopisane!
XOXO, Twój Moderator.
Riverdale
Riverdale
Administrator Sovereign of the Power
Re: 3 URODZINY RIVERDALE
Wto Wrz 04, 2018 2:34 pm
The member 'Selim Luke Skywalker' has done the following action : Dices roll


'KOSTKA URODZINOWA' :
3 URODZINY RIVERDALE - Page 2 BF5WoA4
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: 3 URODZINY RIVERDALE
Wto Wrz 04, 2018 3:08 pm
Aha, nie chce mi się rozpisywać, bo chce mi się spać, ale w sumie sam jakoś nie odczułem tego, że minęły już trzy lata. Wydawałoby się, że koncepcja tego, by jednak założyć własne forum po tym jak nasza bekowa baza dla postaci upadła, wyszła całkiem niedawno, a tu proszę. Niby wszystkim postaciom zmieniały się te roczniki, ale traktowało się to jako coś zupełnie naturalnego i aż ciężko było skupiać się na tym upływie czasu. Może też dlatego, że jednak przyjemnie pisze się tu posty i prowadzi fabuły, nawet jeśli czasem zdarza im się przystopować, khe, khe. Ale jednak po czasie znów wszystko rusza do przodu, a RD rozwija się przez cały czas, bo co chwilę widać nowe pomysły i zaangażowanie ludzi. I szczególnie Merca, który zawsze szasta jakimiś pomysłami i dźga mnie kijem, żebym pomagał, bo jestem lamersem, który zwykle wegetuje.
Nie wspominając już o tym, że właśnie tutaj mam takie nasilenie OTP, że mój wskaźnik pairingów przekracza wszelkie normy. Mam wrażenie, że nigdy nie będę chciał z nich zrezygnować, bo to byłoby chyba najtrudniejsze rozstanie w życiu. ♥

Sam miło wspominam spotkania z ludźmi z forum, z którymi nadarzyła się okazja na te wypady. Zawsze było zabawnie, szczególnie jak na dziale dziecięcym wybieraliśmy akcesoria dla Dakoty, lol. Albo wszelkie wyjścia z Mercem i to jak ostatnio polowaliśmy na Latias i wydawało się, że nikt nie przyjdzie. :c
Poza tym nie uczestniczę w waszej wielkiej konfie, ale i tak zawsze dochodzą mnie słuchy, że dobrze się tam bawicie, także mam nadzieję, że utrzyma się przez kolejny rok i jeszcze następny.
Wszystkiego najlepszego dla Riverdale i wszystkich graczy. c:

Punkty i umiejętność dopisane!
XOXO, Twój Moderator.
Riverdale
Riverdale
Administrator Sovereign of the Power
Re: 3 URODZINY RIVERDALE
Wto Wrz 04, 2018 3:08 pm
The member 'Jake Raven O'Brien' has done the following action : Dices roll


'KOSTKA URODZINOWA' :
3 URODZINY RIVERDALE - Page 2 Wb3K2s3
Hurricane
Hurricane
Fresh Blood Lost in the City
Re: 3 URODZINY RIVERDALE
Wto Wrz 04, 2018 3:19 pm
A ja dzięki RD poznałem parę sensownych osób, z którymi utrzymuję regularny kontakt i udowodniłem sobie, że praca, studia i inne 'dorosłe życie' nie wyklucza pisania na forum. C:

Punkty i umiejętność dopisane!
XOXO, Twój Moderator.
Riverdale
Riverdale
Administrator Sovereign of the Power
Re: 3 URODZINY RIVERDALE
Wto Wrz 04, 2018 3:19 pm
The member '[MG] Hurricane' has done the following action : Dices roll


'KOSTKA URODZINOWA' :
3 URODZINY RIVERDALE - Page 2 HCo1way
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: 3 URODZINY RIVERDALE
Wto Wrz 04, 2018 3:21 pm
Tu już bez komentarza, bo energooszczędność. Wstawiam gif z urodzinowym pieskiem.


Punkty i umiejętność dopisane!
XOXO, Twój Moderator.
Riverdale
Riverdale
Administrator Sovereign of the Power
Re: 3 URODZINY RIVERDALE
Wto Wrz 04, 2018 3:21 pm
The member 'Alan Hayden Paige' has done the following action : Dices roll


'KOSTKA URODZINOWA' :
3 URODZINY RIVERDALE - Page 2 IrlPnUU
Louis Ashworth
Louis Ashworth
Fresh Blood Lost in the City
Re: 3 URODZINY RIVERDALE
Wto Wrz 04, 2018 3:31 pm
To stalkowanie w barze porządnych, pracujących, płacących podatki obywateli, podrywy na wyimaginowaną córkę i usilne próby wyprowadzenia moich psów, ale w sumie to jednego, bo świnki i dziada się boją.

Punkty i umiejętność dopisane!
XOXO, Twój Moderator.
Riverdale
Riverdale
Administrator Sovereign of the Power
Re: 3 URODZINY RIVERDALE
Wto Wrz 04, 2018 3:31 pm
The member 'Louis Ashworth' has done the following action : Dices roll


'KOSTKA URODZINOWA' :
3 URODZINY RIVERDALE - Page 2 H4zclxy
Riley Wolfhound Grimshaw
Riley Wolfhound Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: 3 URODZINY RIVERDALE
Wto Wrz 04, 2018 3:35 pm
Za miłość do Ryana, możliwość rozwinięcia Rileya i jego zrytego łba, potyczki z MG (luv ya Cyr, twoje bójki i informatorzy są najlepsi), znajomości z Chesterem (zdecydowanie musimy częściej pisać), randomowe adopcje psów, chodzenie na koncerty Sheridan i kto wie co jeszcze. Czekajcie, jeszcze będę tym bossem gangu. Usłyszycie o mnie.

Punkty i umiejętność dopisane!
XOXO, Twój Moderator.
Riverdale
Riverdale
Administrator Sovereign of the Power
Re: 3 URODZINY RIVERDALE
Wto Wrz 04, 2018 3:35 pm
The member 'Riley 'Woolfe' Winchester' has done the following action : Dices roll


'KOSTKA URODZINOWA' :
3 URODZINY RIVERDALE - Page 2 JdiQGau
Zero
Zero
Fresh Blood Lost in the City
Re: 3 URODZINY RIVERDALE
Wto Wrz 04, 2018 3:39 pm
W sumie jest chujowo, bo jak zwykle wpakowano mnie w nieszczęśliwą miłość i jeszcze moje multi chce ją odbić, więc nie wiem czy przetrwam tu kolejny rok. Ale powiedzmy, że jest dobrze. No i przypomniałem sobie, że mam ładny gif w podpisie.

Punkty i umiejętność dopisane!
XOXO, Twój Moderator.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach