Riverdale City News
Riverdale City News
Fresh Blood Lost in the City
RCN 24/7 | WYDANIE #4
Wto Mar 27, 2018 3:12 pm

TYSIĄCE LAMPIONÓW WZLECIAŁY W POWIETRZE
22 lutego wszyscy mieszkańcy Riverdale City mogli zaobserwować tysiące tajemniczych, przepięknych świateł które rozjaśniły nocne niebo. No, może nie do końca aż tak tajemniczych! Od najmłodszych po najstarszych mieszkańców naszego miasta - wszyscy zebrali się w centrum, gdzie w ten szczególny dzień rozpoczęto świętowanie chińskiego nowego roku. Kto wie, może lampion rzeczywiście pomoże spełnić każde z życzeń, które pojawiło się na festiwalu? Nie była to jednak jedyna atrakcja wieczoru. Rozmaite stoiska oferowały swoje potrawy przez cały dzień. Od tradycyjnych dań w stylu wołowiny w pięciu smakach, poprzez świnie na ruszcie, smażone kalmarów, ośmiornice aż po... pająki i węże! Właśnie tak, dzięki naszym wspaniałym kucharzom kubki smakowe zdawały się wręcz wybuchać w ekstazie nieustannie. Koniec końców nie pozostaje nam zatem nic innego, jak wyczekiwanie kolejnego roku. Główne pytanie brzmi: Co się stało z tymi wszystkimi lampionami? Oby nie wylądowały na samochodach naszych mieszkańców - albo co gorsze... ich głowach!

RANDKI W CIEMNO WRACAJĄ DO ŁASK?

Jedną z atrakcji mających miejsce podczas wielkiego wydarzenia celebrującego nadejście Roku Królika była zorganizowana w zwierzęcej kawiarence randka w ciemno, której uczestnicy zostali wyłonieni w przeróżnych okolicznościach i z rozmaitych źródeł. Jedna z uczestniczek, Mio Amakawa, podzieliła się z nami swoimi relacjami z wydarzenia. "Na początku byłam strasznie zdenerwowana, nie wiedziałam jak się zachować, szczególnie gdy zobaczyłam tyle dziewczyn i żadnego nadciągającego chłopaka. Nie, żebym miała coś do dziewczyn", przyznaje uczennica, wyraźnie zaaferowana swoją opowieścią. "Przygotowali dla nas dwie gry i nawet dostaliśmy na sam koniec upominki! Po prawdzie trochę obawiałam się tych zabaw, bo nigdy nie miałam do czynienia z jedną z nich, ale ostatecznie miło spędziłam czas." Zapytana przez nas czy była to dla niej okazja do poznania faktycznej drugiej połówki, Amakawa odpowiedziała: "Nie jestem przekonana czy można się zauroczyć po paru zamienionych zdaniach, ale na pewno zyskałam nowych znajomych i, kto wie, może kiedyś, po bliższym poznaniu, faktycznie zacznę umawiać się z jednym z nich!"
Dziewczyna poprosiła nas także, żebyśmy przekazali jeszcze jedne z jej szczerych przeprosin skierowanych do jednego z uczestników, którego naraziła na pewną śmierć ze względu na jego alergię na gluten. Cokolwiek miała na myśli, chcieliśmy spełnić to życzenie.
A jakie Wy macie zdanie na temat organizowania takich przedsięwzięć? Czy jest to szansa na pomoc młodszym i starszym mieszkańcom Riverdale City na poznanie nowych wartościowych osób, a może nie wierzycie w miłość od pierwszego ciemnorandkowania?


ZWIERZĘCY SUKCES!

Dzięki Animal Cafe udało się uzbierać mnóstwo środków na rzecz schroniska dla zwierząt w Riverdale City. Goście kawiarni mieli okazję przysiąść spokojnie przy filiżance z wymyślnie przygotowanymi przez baristów kawami, a także skosztować pysznych deserów, które oferowało menu. Oprócz zbiórki pieniędzy, która miała na celu zapewnienie lepszych warunków uroczym mieszkańcom schroniska, udało się także zdobyć spore ilości karmy, zabawek oraz koców na zimniejsze dni.
Nie można zapomnieć także o zorganizowanej strefie ze zwierzętami, gdzie każdy odwiedzający miał okazję spędzić czas w towarzystwie futrzaków. Ta atrakcja okazała się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Choć nikt nie przewidywał takiego obrotu wydarzeń, wiele psów oraz kotów odnalazło swój nowy dom. Pozostaje mieć nadzieję, że Animal Cafe nie poprzestanie na tej jednej akcji, a kolejne odniosą taki sam sukces!

SZCZĘŚCIE W CHIŃSKIM NOWYM ROKU POD ZNAKIEM KRÓLIKA!

Festiwal Chińskiego Nowego Roku przyciągnął do siebie wiele osób, które wszędzie mogły znaleźć coś dla siebie! Od wszelakich upominków, pamiątek, ozdób i innego - większego lub mniejszego dziwactwa, po lokalne potrawy, słodycze. W tym całym zgiełku na pewno znalazło się trochę czasu by pomóc innym w potrzebie, a pomoc Kapłance Króliczego Bóstwa na pewno pomagało zyskać trochę przychylności Patrona nadchodzącego roku. Wystarczyło podać datę urodzenia, by Kapłanka mogła poznać patrona uczestnika i to właśnie on wskazywał zadanie z jakim przyszło się mierzyć śmiertelnikowi!
Potulne i urocze owieczki mogły pomóc potrzebującym w nagłych sytuacjach nawet tylko swoją obecnością! Potężne smoki użyczały siły tym, którzy sami nie mogli poradzić sobie ze swoim problemem, a małpy… ahh te po prostu splatały figle przypadkowym osobom. Jak to małpy…

Wszyscy wiemy, że prawdziwa życzliwość i pomoc jest bezinteresowna. Jednak trud tych co wyciągnęli pomocną dłoń został wynagrodzony. Kapłanka wręczała każdemu lampion, na wcześniej wspomnianą wieczorną uroczystość puszczania lampionów, które zabierały ze sobą wszystkie troski i problemy, pozostawiając jedynie szczęście!

Artykuły napisali: Mercury Black, Mio Amakawa, Alan Paige, Cyrille de Montmorency-Bouteville.



Kod komentarzy
Kod:
[center]<div style="width:400px; min-height: 122px;">
[img]https://imgur.com/UQvFUlw.png[/img]

<div style="width: 102px; height: 102px; margin-top: -132px; margin-left: -238px;">[img]LINK DO OBRAZKA 102x102px[/img]</div>
<div style="width: 215px; min-height: 50px; max-height: 102px; margin-top: -122px; margin-left: 158px; font-size: 10px; position: absolute; text-align: justify; background-color: #fff; overflow: auto;"><div style="margin-left: 10px; margin-right: 10px; margin-top: 5px; margin-bottom: 5px;">TREŚĆ KOMENTARZA</div></div>
<div style="width: 102px; height: auto; margin-top: -30px; margin-left: -240px; text-align: justify; font-family: Roboto; text-transform: uppercase;"><center>[size=10][b]WASZ NICKNAME[/b][/size]</center>
</div></div>[/center]
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: RCN 24/7 | WYDANIE #4
Wto Mar 27, 2018 3:48 pm

RCN 24/7 | WYDANIE #4 UQvFUlw

RCN 24/7 | WYDANIE #4 LRWTJkk

Byłem, zobaczyłem i świetnie się bawiłem. Lampiony jak zwykle zachwyciły mnie swoim pięknem. Świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i wypad z przyjaciółmi (lub drugą połówką). Miałem nawet okazję skosztować pająka, choć akurat to doświadczenie było dość... skomplikowane. Kalmary na patyku jak zawsze przepyszne, byle do następnego!

BLACK WOLF

Mio Amakawa
Mio Amakawa
Fresh Blood Lost in the City
Re: RCN 24/7 | WYDANIE #4
Wto Mar 27, 2018 9:18 pm

RCN 24/7 | WYDANIE #4 UQvFUlw

RCN 24/7 | WYDANIE #4 Xzm7c26

Ojejku, naprawdę opublikowali ten mini-wywiad! N-no cóż, mogę tylko powiedzieć, że większość swojego czasu spędziłam na randce w ciemno, ale było przegenialnie, wwww. No i wszystkie te koteczki i pieseczki w kawiarni aż się prosiły, żeby je wygłaskać!

Nyanko Paws

Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: RCN 24/7 | WYDANIE #4
Wto Mar 27, 2018 11:03 pm

RCN 24/7 | WYDANIE #4 UQvFUlw

RCN 24/7 | WYDANIE #4 9EPKEcO

Najlepsze tarantule w całym mieście, ale unikajcie odwłoków. Ten kto nie miał okazji skosztować kalmarów, niech żałuje – miałem naprawdę WIELKIE SZCZĘŚCIE. Czy to czas zacząć wierzyć w chińskie wróżby?

LETMESLEEP

[MG] Cyrille Montmorency
[MG] Cyrille Montmorency
Fresh Blood Lost in the City
Re: RCN 24/7 | WYDANIE #4
Wto Mar 27, 2018 11:24 pm

RCN 24/7 | WYDANIE #4 UQvFUlw

RCN 24/7 | WYDANIE #4 3LXRy2U

To był jeden z lepszych festiwalów w moim życiu! Mam nadzieje, że kolejne będę jeszcze lepsze, chociaż poprzeczka została ustawiona wysoko. Jedzenie przepyszne, szczególnie otrzymana kałamarnica... darmowe jedzonko zawsze smakuje najlepiej prawda? Długo będę wspominał to wydarzenie, masa śmiechu i zabawy, szczególnie kiedy spotykasz się tam z przyjaciółmi! Mam nadzieje, że udało mi się przezwyciężyć złą wróżbę i nieszczęście mnie ominie...
Z pomocą przyjaciół  nie ma rzeczy niemożliwych prawda? >w< a same lampiony.. były po prostu CUDNE!

chinCHILL

[JOKER] B4QS4TSU
[JOKER] B4QS4TSU
Fresh Blood Lost in the City
Re: RCN 24/7 | WYDANIE #4
Pią Mar 30, 2018 5:16 pm

RCN 24/7 | WYDANIE #4 UQvFUlw

RCN 24/7 | WYDANIE #4 K2Zb4Np

Było naprawdę świetnie! Dzięki kapłance miałem okazję spędzić nieco czasu z naprawdę śliczną dziewczyną. To będzie zdecydowanie dobry rok! Chociaż mam nadzieję, że nie będę musiał za dużo biegać, by zbierać tysiące papierków z ziemi.

Zielony Żuk

Mio Amakawa
Mio Amakawa
Fresh Blood Lost in the City
Re: RCN 24/7 | WYDANIE #4
Pią Mar 30, 2018 8:15 pm

RCN 24/7 | WYDANIE #4 UQvFUlw

RCN 24/7 | WYDANIE #4 Xzm7c26

@Zielony Żuk Chyba mówisz o mnie, wwwwww 'ω' Podrzucę Ci swój kontakt w PW jeśli będziesz chciał kiedyś pogadać!

Nyanko Paws


@Takara |Jason| Fujishima Ta wiadomość prywatna jest domyślna i poza tematami, po prostu gdybyś chciał otworzyć kiedyś chat prywatny z Mio albo pisać na jej komórkę - masz jej dane. >:3
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: RCN 24/7 | WYDANIE #4
Wto Kwi 03, 2018 12:46 am

RCN 24/7 | WYDANIE #4 UQvFUlw

RCN 24/7 | WYDANIE #4 2hCD1sw

Niesamowita zabawa, cudowna atmosfera, a przede wszystkim okazja do wpadnięcia na starych znajomych i do znalezienia nowych. Do domu wróciła ze mną Macchiato, urocza kotka z animal cafe. Dostała nawet tematyczne imię i już się zadomawia. Mam nadzieję, że schronisko zorganizuje więcej takich akcji żeby zachęcić ludzi do adopcji zwierzaków właśnie stamtąd.

teatimefella

Ace Faolan Marco Eden
Ace Faolan Marco Eden
Fresh Blood Lost in the City
Re: RCN 24/7 | WYDANIE #4
Nie Kwi 08, 2018 7:25 pm

RCN 24/7 | WYDANIE #4 UQvFUlw

RCN 24/7 | WYDANIE #4 Tumblror1_qnsrhha

Brzmi dobrze, może innym razem uda mi się zjawić!

purinsu_ace.eden

Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach