Anonymous
Gość
Gość
Darmowe ciasteczka :D
Czw Paź 08, 2015 2:13 pm
Darmowe ciasteczka :D  Tumblr_n1cngoIXju1saxdy4o2_500

* Obiekt westchnień - jak powszechnie wiadomo nastolatki mają to do siebie, że łatwo, szybko i płytko (można tak w ogóle powiedzieć? xD) się zakochują i uważają, że tym razem to jest głębokie/wielka miłość i te sprawy; szukam kandydatów (tak, im więcej tym lepiej xD), którzy nie mieliby nic przeciwko (albo mieli) latającej za nimi dziewczynie, która rumieniłaby się na każde ich słowo,o!

* Dręczyciel/ka/e/ki - ktoś kto dla zabawy (albo kryłby się za tym jakiś głębszy powód - do ustalenia) bawił się kosztem Miry i dręczył ją, znaczy bez przesady, granice jakieś by były, bo nie chciałbym skończyć z głową w kiblu, ale pogarda, dużo pogardy jak najbardziej wskazane

* zUy wzór - ktoś, kto ściągałby Mircie na złą drogę

* przyjaciel od gier - poznali się w internecie i jak tylko oboje mają dostęp do komputera, grają razem; nie znają swoich imion ani nic, komunikują się tylko przez internet (przez smsy też by było spoko) no i fajnie by było coś rozegrać, jak już się w końcu spotkają

Innych pomysłów też chętnie wysłucham więc jakby co to zapraszam na pw ^^

A to tak dla zachęty xD
Anonymous
Gość
Gość
Re: Darmowe ciasteczka :D
Sro Paź 14, 2015 6:20 pm
zachęcił mnie temat ^^

W sumie nie wiem na co bym się nadała .... może będę cię wkurzać samą obecnością, a nic nie będę robić ^^ (coś o tym wiem ...)
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach