Rosalie
Rosalie "Boo" Shizuo
Fresh Blood Lost in the City
Boośka ogłasza!
Czw Mar 08, 2018 5:58 pm
Pojawiłam się, mam nadzieje że z całkiem ciekawym i obiecującym ogłoszonkiem.
POSZUKUJĘ
.
Boośka ogłasza!  77PaIGK
x brata

Rosie ma starszego o parę lat brata. Nie pamiętam dokładnie ile lat między nimi jest różnicy - prawdopodobnie sporo skoro został nauczycielem tańca. Rosie ze swoim starszym bratem od zawsze mieli dobre kontakty, często ze sobą rozmawiają. W jej rodzinie nie jest tak kolorowo jak się wydaje, więc i tak bardzo ułożonemu mężczyźnie w końcu musiało się coś spierdolić. Jedna z jego uczennic oskarżyła go o romans po tym jak odrzucił jej uczucia. Ponadto ta sama uczennica okazała się wariatką, która niszczy mu życie na każdym kroku. Chociaż... można się też dogadać jeśli chodzi o płeć domiemanego ucznia, no jak kto woli nie? -w- Planowałam, żeby jakoś niedługo jej brat odwiedził dziewczynę w super opłakanym stanie i żeby na obojgu spadły przez niego problemy. Wszystko możemy obgadać, jestem otwarta na propozycję.


Boośka ogłasza!  Fm390ll
x przyjaciela z dzieciństwa
Rośka w przeszłości miała wielu przyjaciół, ale pojawił się taki jeden chłopak którego znała od dzieciaczka. Czasem sobie dokuczali, czasem się na siebie obrażali. Kiedyś był crushem dziewczyny. Był kleptomanem. W przeszłości wpadał w różne kłopoty, przez co Ros razem z nim obrywała tylko dlatego, że go kryła. Jej rodzice zabronili im się przyjaźnić, chłopak został wysłany do wojska przez ojca, żeby wyleczyć go z kleptomanii. Teraz? Zabawne, ale został policjantem. Wkrótce ma pojawić się w życiu dziewczyny podobnie jak brat.

Boośka ogłasza!  UkpuLaY
x stalkera
- Policja? Czuję się obserwowana... - jednym słowem Bó jako szanująca się youtuberka zdobyła psychofana który posuwa się powoli za daleko jeśli chodzi o bycie fanem. Włamania do domów, obserwacja jak dziewczyna śpi, robienie jej zdjęć różnych z ukrycia, groźby, próby porwania itp itd. Kreatywność jest jak najbardziej mile widziana, byle nie krzywdzić jej jakoś mocno :v

Boośka ogłasza!  Ux6QQaq
x przyjaciół
Czyli po prostu jeszcze większe grono w którym dziewczyna może się obracać, tak!

Liczę na pozytywne rozpatrzenie i szybkie podania chętnych ludków >w<
GG: 60572199
Telegram:@boohoobun lub PW
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach