IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Ogłoszenia Eventowe!

Zobacz poprzedni temat
 
Zobacz następny temat
 
Go down
 
Mercury Kyan Black

avatar
#Szkolna Gwiazda
Przewodniczący / Cullinan
5554


   
Pią Lut 23, 2018 10:50 pm
       

NOWY ROK CHIŃSKI - PATRON: KRÓLIK!

Czas rozpocząć nasz noworoczny event z dominującym żywiołem - wodą. Co tym razem dla was przygotowaliśmy? Kilka przyjemnych atrakcji, które pozwolą wam oderwać się od standardowego myślenia i poczuć nieco bardziej chińsko!

- Stoiska z jedzeniem - strefa typowo fabularna. To właśnie tam możecie się udać, by popisać z innymi użytkownikami. Luźno i bez zobowiązań. Uwaga! Dzicy Mistrzowie Gry spuszczeni ze smyczy mogą was zaczepić, by urozmaicić wam nieco rozgrywkę.
- Ofiara dla Królika - konkurs, na który tym razem wyjątkowo zgłaszacie się nie jako użytkownicy lecz... postacie! To właśnie tu możecie zdobyć największe nagrody, a kategorie pozostają rozmaite. Macie w głowie opowiadanie, wiersz, rysunek, a może cokolwiek innego? Wykonajcie go i oddajcie swoją postacią. Większych ograniczeń brak!
- Kapłanka Króliczego Bóstwa - chcecie przypodobać się naszemu tegorocznemu patronowi? Nie ma ku temu lepszego wyjścia niż wykonanie drobnego zadania dla jego kapłanki, która wdzięczna nie tylko szepnie na wasz temat miłe słówko, ale też uraczy was lampionem, który będziecie mogli puścić w powietrze wraz z innymi na koniec eventu.
- Stoisko losu - co czeka was w tym roku? Odwzajemniona miłość, dużo szcześcia, pieniędzy, a może wręcz przeciwnie? Pogorszenie zdrowia, odsunięcie i utrata przyjaciół? Nie pozwól, by los zdecydował za ciebie już dziś. Poznaj swoją przyszłość i... zapanuj nad nią!
- Animal Cafe - dla wszystkich znużonych ciężkimi podróżami po wszystkich miejscach przygotowaliśmy coś specjalnego. Kawiarnia wypełniona całym mnóstwem przeuroczych zwierzątek z lokalnego schroniska, które tylko czekają aż je przytulicie, pogłaszczecie i zrobicie sobie z nimi zdjęcie! Kto wie? Może pokochacie któreś z nich na tyle mocno, że nawet zabierzecie je do domu?

Regulamin Eventu
1. Z atrakcji korzystać mogą wszystkie osoby z ukończonymi kartami postaci.
2. Osoby bez kart postaci zapraszamy do Animal Cafe i na Stoiska z jedzeniem! Nie mogą być one jednak zaczepiane przez Mistrza Gry.
3. Event nie wlicza się w waszą standardową liczbę fabuł. Możecie zatem pisać na nim niezależnie od własnej zajętości.
4. Prosimy jednak, by na evencie nie wprowadzać bilokacji. Poruszajcie się realistycznie - z tematu do tematu.Uwaga! Zależnie od tego jaki obrazek zostanie użyty przy poście, może być on pisany z perspektywy Mercury'ego lub jego brata Saturna.

A tutaj pojawią się linki do portali społecznościowych jak już je założę.
Powrót do góry
 
Go down
Mercury Kyan Black

avatar
#Szkolna Gwiazda
Przewodniczący / Cullinan
5554


   
Nie Mar 18, 2018 3:34 am
       
21 marca odbędzie się puszczanie lampionów,
które będzie zwiastować koniec eventu noworocznego.

Prosimy wszystkich użytkowników, by powoli kończyli swoje fabuły i szykowali się na wydarzenie, które odbędzie się na terenie stoisk z jedzeniem. 23 marca wszystkie tematy zostaną zamknięte, konkurencje rozliczone i przerzucone do archiwum.Uwaga! Zależnie od tego jaki obrazek zostanie użyty przy poście, może być on pisany z perspektywy Mercury'ego lub jego brata Saturna.

A tutaj pojawią się linki do portali społecznościowych jak już je założę.
Powrót do góry
 
Go down
 
Ogłoszenia Eventowe!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ogłoszenia o pracę + podania o samozatrudnienie
» Ogłoszenia od administracji
» Zgłoszenia do WYMIANY
» Jumanji- post informacyjny i zgłoszenia
» Ogłoszenia inne. Mniej i bardziej drobne.

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: