Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
SMITE®
Czw Sty 04, 2018 10:28 pm

Wieloosobowa gra komputerowa z gatunku MOBA, stworzona przez Hi-Rez Studios na platformę Microsoft Windows. Gra została wydana 25 marca 2014 roku na komputery z systemem Windows. W Smite gracz wciela się w jednego z kilkudziesięciu mitycznych bogów i bierze udział w walce na arenie oraz na różnych mapach, gdzie pokonuje przeciwników wykorzystując umiejętności taktyczne bohaterów.

Co tu więcej opisywać. Raczej każdy słyszał, mnie wciągnął Alan stosunkowo niedawno, przeze mnie o grze przypomniał sobie Cyrille i tak to poleciało. Jeśli ktoś jeszcze gra to niech śmiało daje znać, bo ciśniemy codziennie. Z tym, że akurat nasza trójka szczególnie upodobała sobie tryb Aren. Tak uprzedzam!

Kto ma Smite'a?
˟ Alan
˟ Cyrille
˟ Mercury
James Cadogan
James Cadogan
Fresh Blood Lost in the City
Re: SMITE®
Pią Sty 05, 2018 1:44 am
Kurde. Chyba aż się skuszę |:
Saturn Kyrin Black
Saturn Kyrin Black
Fresh Blood Lost in the City
Re: SMITE®
Pią Sty 05, 2018 1:56 am
Ej totalnie zapraszamy, serio. Zwłaszcza że nie lubię grać sam. Robimy z Cyrylem klan i będziemy dropić skrzyneczki (takie za które normalnie się płaci), więc można nawet usiąść i zrobić kilka takich rajdów czy coś. Ja głównie gram wieczorami, bo w dzień teraz muszę robić projekty, ale coś się wymyśli.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: SMITE®
Pią Sty 05, 2018 8:23 pm
Gdy grasz Thorem po raz pierwszy i sprawiacie z Cyrylem, że przeciwnicy płaczą wewnętrznie i 2 wychodzi z gry przed końcem meczu.



I ten moment, gdy grasz Kumkwatem-Kukluksklanem-Kukulkanem, robisz 19/0 i wbijasz im na respa by wbić osiągniecie 20 to 1 (1 trzeba umrzeć), ale zabijasz dwóch zamiast jednego, rozpoczynasz lament że CZEMU MUSIAŁEM ZABIĆ DWÓCH, po czym okazuje się że źle przeczytałeś. I mogłeś mieć więcej killi. Cóż, CZUJCIE SIĘ OSZCZĘDZENI MOI PADAWANIE. Patafianie. Parafianie. Cokolwiek.

Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach