Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
OFFTOP
Sro Wrz 30, 2015 10:22 pm
First topic message reminder :

Super świetny temat do spamu, bo tylko jego tutaj brakowało. Dzięki za pomysł, Kam.

Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Nie Lis 11, 2018 10:20 pm
Ugh... Wyłączyłem to po 25 sekundach, bo to nie jest song dla moich uszu ;-; Oraz to piekielnie przypomina disco polo, którego nie lubię słychać >< Ale można się przy nich bawić xD
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: OFFTOP
Nie Lis 11, 2018 10:46 pm
Kakuei Fuse-Liang napisał:Ugh... Wyłączyłem to po 25 sekundach, bo to nie jest song dla moich uszu ;-; Oraz to piekielnie przypomina disco polo, którego nie lubię słychać >< Ale można się przy nich bawić xD

No straszne to jest serio, ale to podobieństwo do polskiego disco polo jest tak olbrzymie, że aż nie mogłem tego zachować dla siebie.
Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Pon Lis 12, 2018 6:46 pm
Rozumiem ^^ Ja również czasem mam takie coś, że chcę się z kimś, czymś podzielić.
Anonymous
Gość
Gość
Re: OFFTOP
Sro Lis 14, 2018 12:28 am
To ja się podzielę songiem dla wszystkich wielbicieli kotów.

Anonymous
Gość
Gość
Re: OFFTOP
Czw Lis 15, 2018 10:42 pm
Louis Ashworth napisał:Gdyby tylko wiedział, dołożyłby wszelkich sił, żeby mała miała tatę, choćby miała się z nim bawić w dom przez szybę pancerną w pomieszczeniu widzeń. Choćby miał jej opowiadać bajki przez telefon z trującym dupę, odliczającym czas klawiszem za plecami. Nawet jeżeli matka wyprowadziłaby się, pisałby listy. Całą masę. I czekałby na odpowiedź, gdy tylko nauczyłaby się pisać. A gdyby wciąż nie znał adresu, zrobiłby wszystko, żeby się dowiedzieć. Nawet jeśli oznaczałoby to słanie korespondencji na marne, bo nikt tego nie przeczyta.

Moje serduszko czytając to pękało na miliony kawałków. A skoro tak się działo, to znaczy, że fabuła jest dobra.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: OFFTOP
Pią Lis 16, 2018 7:23 am
NIANKO NIŁA KANKE DE NJA ODBDKENKFNEONCKSNCLNRKCNKDNCONDPC TURURURUURYRURUURTY
Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Pią Lis 16, 2018 8:36 am
Nie wytrzymię. Gdy masz jechać pociągiem i śni ci się, że nie zdążyłeś na pociąg, bo Shet, która miała cię zawieźć na dworzec uznała, że weźmie jakiegoś rozklekotanego Poloneza bez drzwi pasażera, którym musiała zatrzymać się na jakimś etapie drogi. Wracasz do domu i ostatnia nadzieja w twoim bracie, ale ilekroć mówisz mu, że spieszysz się w chuj i musicie jechać już teraz, on się ociąga, a kolejne minuty uciekają i czynią misję zdążenia na pociąg niemożliwą do wykonania. Fuck this shiiit.
Riley Wolfhound Grimshaw
Riley Wolfhound Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Pią Lis 16, 2018 10:42 am
Weź rozwaliło mnie to tak bardzo. Nie ma to jak stres przed przyjazdem. *parsk* Mam nadzieję, że piszecie się na bobyl ti?
Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Pią Lis 16, 2018 10:44 am
No wiesz, jak się jeździ ciągle samochodem i nie musi się martwić tym, że wsiądzie się w zły albo właśnie przegapi godzinę przyjazdu, to tak potem jest. Muszę częściej jeździć pociągami. Tak.
I ja się zawsze piszę na bubble tea. ♥
Riley Wolfhound Grimshaw
Riley Wolfhound Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Pią Lis 16, 2018 10:46 am
Ale hej, przynajmniej nie masz żadnych przesiadek! A my cię i tak zgarniemy na miejscu, więc dasz radę. Przejazd samochodem byłby jednak dość masakryczny. Następnym razem Sheta musi się wciskać i wtedy może by wam wyszło całkiem spoko po prostu podzielić się za koszta benzyny, hm hm.

Cudnie. <3 Bo potrzebuję jej w życiu. Nabijecie mi kartę heheheh.
Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Pią Lis 16, 2018 10:50 am
Specjalnie biorę przejazdy bez przesiadek. Plz, okazało się, że ja jadę z Sher dokładnie tym samym pociągiem, więc teraz to już na pewno wszystko się ogarnie. Ale samochodem bym nie jechał do Warszawy, bo podejrzewam, że dużo gorzej bym na tym wyszedł. Także zostają pociągi. c:
Riley Wolfhound Grimshaw
Riley Wolfhound Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Pią Lis 16, 2018 10:54 am
No właśnie tak podejrzewałem, że będziecie jechać tym samym skoro macie być o tej samej godzinie jednak.

Lol to ile twój samochód pali? Ja z kumplem jak robię 5-godzinną trasę to robimy zrzutkę za 7 dych w obie strony. Na dwie osoby, a tu jednak by jechały 3. Co ty jakiegoś diesla masz? Przecież twój samochód jest raczej mały. xD
Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Pią Lis 16, 2018 10:58 am
Chodzi mi raczej o ewentualne korki i takie tam. To że jest mały i nie pali nie wiadomo ile, to tam wiesz. xD
Riley Wolfhound Grimshaw
Riley Wolfhound Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Pią Lis 16, 2018 11:39 am
Łeee no tak, to to tak. xD Bo aż serio tak kminię że boże jak to, przecież on chyba nie pali aż tak bardzo, czemu miałoby się nie opłacać i drogo wyjść!

Szczerze to nie wiem jak akurat tu z korkami i innymi, bo wydaje mi się że autostrada między Katowicami, a Wawą jest dość super zrobiona. Gorzej tylko faktycznie dojechać do mnie do domu. /: Ale pociągi wygodna rzecz, dacie radę! Przywitam was jak rasowy gospodarz chlebem i solą. Chociaż w sumie nie mam chleba. Ale mam sól. Ewentualnie mogę was przywitać chipsami wasabi i sokiem jabłkowym, o.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: OFFTOP
Pon Lis 19, 2018 11:21 pm
...ej ja się nie napiłam tego soku bo Natsu frajer przynosił colę. A patrzyłam na karton. Tak samo jak na napój migdałowy patrzyłam. Albo sojowy. Albo ryżowy. No jeden pies.
I tak, dopiero przeczytałam to wszystko i zgniłam, że mnie tu nie było. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach