Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
OFFTOP
Sro Wrz 30, 2015 10:22 pm
First topic message reminder :

Super świetny temat do spamu, bo tylko jego tutaj brakowało. Dzięki za pomysł, Kam.

Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: OFFTOP
Wto Sty 12, 2016 2:42 pm
Mnie też nie :<
Dakota Lowe
Dakota Lowe
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Wto Sty 12, 2016 4:11 pm
Teraz może wczyta Merca w przebraniu Deadpoola: http://ribkadory.deviantart.com/art/Merc-for-hire-561200836
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Wto Sty 12, 2016 5:18 pm
*parsk* Tak bardzo.
Pavel 'Smuggler' Travitza
Pavel 'Smuggler' Travitza
The Jackal Canis Lupaster
Re: OFFTOP
Wto Sty 12, 2016 5:56 pm
OFFTOP - Page 32 90510_64c22e14cae19fe02140ab2f9fb05641

"Ostrzegałem, że to bestia 8|"
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: OFFTOP
Wto Sty 12, 2016 6:01 pm
... cholera, wydało się. Czas się stąd ewakuować. *pakuje strój i wyjeżdża do Afryki*

I ten gif z psem hahah świetny jest.
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Sro Sty 20, 2016 3:59 pm
Człowiek Przegryw #10223381212892189:
Od trzech lat mam konto bankowe, ani razu karty nie użyłem, bo PIN mi z głowy wyleciał - zresztą, cholera wie, jak to było. Kasy na koncie tyle, że mógłbym założyć hodowlę królików, a nie mam w tej chwili do niej dostępu jako takiego, przez co się ze mnie rodzina śmieje, że jestem lamą i boję się iść do banku, żeby im powiedzieć, że nią jesteś. Zalogowałem się dnia dzisiejszego, a tam opcja "zmiana kodu PIN".
...
Kurwa, zakładam hodowlę.



A, i jeszcze zwierzaki eventowe (nie, nie było pomarańczowego, Smuggler) i, jak to określiła Sher, ustawiając je dumnie: "Alan-kot i Merc-kot."
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: OFFTOP
Sro Sty 20, 2016 4:27 pm
... *parsk* Boże, te zwierzaki.

I DA, łączę się w bólu mocno. Chociaż ze mną chyba jest jeszcze gorzej. Miałem konto studenckie od zeszłego roku, wpływały mi na nie pieniądze, ale zapomniałem hasła - więc ta sama sytuacja. Zbierałem się kilka miesięcy, poszedłem, zabrałem hasło. Przychodzę, zmieniam hasło, zadowolony mówię - jutro sobie przeleję, bo już późno. Jakoś się nie mogłem zebrać... i znowu zapomniałem hasła, zablokowali mi konto. No shit.
Ogólnie chodziłem po hasło jakieś trzy razy? Ostatnio wszedłem, w końcu zapamiętałem, patrzę na stan konta "... o kurwa. Jestem bogaty". I tak oto będę miał nowy telefon, komputer i jeszcze mam na własne wydatki + zbieram potem na drugi kierunek. Mogę tak żyć.
Dakota Lowe
Dakota Lowe
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Sro Sty 20, 2016 7:39 pm
Oj, Mercu, Mercu.. Ogólnie, to pomogło nam uzbierać jakąś sumę, to jest plus. ALE ILE STRESU Z TYM BYŁO.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: OFFTOP
Czw Sty 21, 2016 2:24 am
Taaak. Jeszcze najlepiej jak do mnie rzucili w banku:

X: Ale wie pan, że nie musi pan za każdym razem przychodzić, bo wystarczy zadzwonić na infolinię?
M: ... och. Zapamiętam.
[MG] Cyrille Montmorency
[MG] Cyrille Montmorency
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Czw Sty 21, 2016 4:07 am
Mercu, przyznaj, po prostu lubisz tam chodzić! >D

Odkładanie jest fajne. Nieważne w jaki sposób. Daje wam lajka i w ogóle.
Każdy sposób by powstrzymywać się od wydatków jest OK! >D
Pavel 'Smuggler' Travitza
Pavel 'Smuggler' Travitza
The Jackal Canis Lupaster
Re: OFFTOP
Czw Sty 21, 2016 9:59 am
Lel. Ja sobie po prostu zapisałem hasło :v
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Czw Sty 21, 2016 11:13 am
Ja do tej pory pamiętam, jak siedziałem i czekałem na Black'a w banku, a on musiał rozmawiać z tą nieogarniętą babką. Chociaż chyba trzymał się dzielniej niż ja, gdy ją słyszałem. *parsk*
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: OFFTOP
Pią Sty 22, 2016 2:49 am
Ona. Była. Tragiczna. W sumie sam do tej pory podziwiam siebie za zachowanie spokoju, gdy wciskała mi to cholerne konto oszczędnościowe, serio.
[MG] Cyrille Montmorency
[MG] Cyrille Montmorency
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Pią Sty 22, 2016 2:57 am
No to jest najgorsze! Jeszcze rozumiem, że wspominają o ofercie... no bo co... muszą, hajsy z tego są. Zrozumiałe. Ale jak próbują na siłę wcisnąć coś, czego nie chciałeś już 88888899 razy to.... UHG
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Pią Sty 22, 2016 9:17 am
To też, ale mnie powalał sam sposób jej mówienia. To, że się tak przycinała i ta gadka, że ona nie może tu nic teraz zrobić, bo nie ma kart. Blah, blah.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach