Yunlei Chen
Yunlei Chen
Fresh Blood Lost in the City
Nyao?
Nie Kwi 09, 2017 8:35 pm


Ostatnio zmieniony przez Yunlei Chen dnia Czw Cze 15, 2017 10:45 pm, w całości zmieniany 8 razy





LISTA KONTAKTÓW:


ZNAJOMI:
ヽ( ・∀・)ノ
♥ ICE 爸爸◝(⁰▿⁰)◜
♥ Mike
Charlotte
Noah

ZABLOKOWANI:
Σ(ノ°n°)ノ













Dzwonek: LINK
SMS: LINK
Granie na czekanie: LINK



Poczta Głosowa: "Tu Yun~! Nie mogę teraz odebrać, więc zostaw po prostu wiadomość po sygnale, na pewno oddzwonię."



Chcesz się skontaktować? Użyj kodów!

KOD WIADOMOŚCI TEKSTOWEJ:
KOD NAGRANIA NA POCZCIE GŁOSOWEJ:
KOD ROZMOWY GŁOSOWEJ:
Noah Hatheway
Noah Hatheway
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nyao?
Sro Kwi 19, 2017 10:57 pm
Niewiemjakanazwakontaktu napisał:...

Niewiemjakanazwakontaktu napisał:Usuń to.
Nie powinnaś pytać innych o mój kontakt, nawet jeśli to moja mama, Yunlei.

Niewiemjakanazwakontaktu napisał:Na pewno znajdziesz sobie ciekawszą tapetę.

Wiadomości przyszły jedna po drugiej.
Noah Hatheway
Noah Hatheway
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nyao?
Wto Kwi 25, 2017 3:51 pm
Niewiemjakanazwakontaktu napisał:Nie każdy wiecznie będzie rzygać tęczą.

Niewiemjakanazwakontaktu napisał:Jasne. Na razie.
Noah Hatheway
Noah Hatheway
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nyao?
Wto Mar 20, 2018 2:51 pm
Połączenie odebrane.

Lepiej, żeby to było coś ważnego, Yun.
Noah Hatheway
Noah Hatheway
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nyao?
Wto Mar 20, 2018 3:00 pm
Więc mówisz, że jest tak źle? ― Całe szczęście, że przez telefon łatwo było ukryć całe zrezygnowanie. Aż trudno było uwierzyć, że dzwoniła do niego z taką pierdołą, jednak przejęcie w jej głosie było na tyle naturalne, że aż prosiła się, by to wykorzystać. ― Ciężka sprawa, ale kiedyś obiło mi się o uszy, że istnieje pewne rozwiązanie. Problem w tym, że mało osób się na nie zdobywa, bo wymaga sporo odwagi. Nie jestem pewien, czy sobie z nim poradzicie. ― Rzeczowy ton, który przyjął, mógł świadczyć jedynie o tym, że wiedział, o czym mówi.
Noah Hatheway
Noah Hatheway
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nyao?
Wto Mar 20, 2018 3:12 pm
Oczywiście, że się znam. ― Pokiwał głową z przekonaniem sam do siebie. ― Zabójstwo nie wchodzi w grę. Składnie krwawych ofiar to już prymitywny przeżytek. O ile się nie mylę, mamy rok królika? ― zawiesił na chwile głos, jakby faktycznie czekał na jej odpowiedź. W rzeczywistości wiedział, że właśnie tak było – ogłoszenia o wydarzeniu pojawiały się w wielu miejscach. ― Musicie pokazać, że żyjecie w zgodzie i harmonii, a wasze zamiary nie są złe. Gdy już znajdziecie jakieś drzewo, musicie okrążyć je dookoła pięć razy – oczywiście kicając – a potem ukłonić się nisko i poprosić królicze bóstwo o łaskę dla nieszczęśnika.
Powinien żałować, że go tam nie było?
Noah Hatheway
Noah Hatheway
Fresh Blood Lost in the City
Re: Nyao?
Wto Mar 20, 2018 3:23 pm
Jasne, każde drzewo się sprawdzi. ― Kto by pomyślał, że łyknie to z taką łatwością. Hatheway nie czuł się z tym ani trochę źle. W gruncie rzeczy pomagał jej na ten pokrętny sposób – w końcu wystarczyło, by uwierzyła, że przegania pecha. ― Oczywiście, że jestem pewien. Bóstwa zawsze doceniają poświęcenie, więc na pewno pozbędziecie się nieszczęścia.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach