IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Karaoke Box "Gaia"

Zobacz poprzedni temat
 
Zobacz następny temat
 
Go down
 
Idź do strony : Previous  1, 2
Collin Sky Black

avatar
131
#Nowy w mieście
131


   
Sob Cze 03, 2017 12:16 am
       
Takara sam momentalnie porozsyłał wiadomości do swoich znajomych. Stukał przez dłuższą chwilę w klawiaturę, przysłuchując się połowicznie rozmowie, którą prowadził ze swoją siostrą. Nie ciężko było w końcu poznać z kim rozmawia, po tym jak ją nazwał.
Tatsuhiko napisał, że może wpaść z dziewczyną — poinformował przyjaciela, po tym gdy ten zakończył swoją rozmowę. Fakt, że znajomi którymi otaczał się Takara stanowili głównie Japończyków, nie powinien nikogo jakoś szczególnie dziwić. Nie od dziś utarło się przekonanie, że każdy trzymał się dość mocno swojej grupy. Dużo łatwiej było mu odnaleźć się w towarzystwie innych Azjatów, nawet jeśli nie gardził innymi znajomościami. Po prostu nie zawsze był pewien na jak wiele mógł sobie w ich przypadku pozwolić.
Po czym zapominał o wszelkich normach moralności i robił to tak czy inaczej, będąc po prostu sobą. Zabawne jak wiele amerykańskich było dla niego niezwykle żenujących, podczas gdy te które sprawiały ich w osłupienie, dla niego były całkowicie normalne. Nawet jeśli wychował się w Kanadzie, wpływ rodziny był zbyt wielki, by zignorować różnice międzykulturowe.
Na wiadomość o panienkach wydał z siebie pomruk zamyślenia. Oczywiście, że był w stanie to zrobić. Nie miałby raczej większego problemu z wpadnięciem do kogoś, by zaproponować połączenie imprez, nawet jeśli niekoniecznie musieli się zgodzić. Niemniej do trzech razy sztuka i tak dalej, a pomieszczeń było tu całkiem sporo. Miał tylko jeden mały problem.
Ryu-chan, nie mówiłeś wcześniej, że jesteś zajęty? Twoja dziewczyna nie będzie płakać? — upewnił się, przechylając w jego stronę. Sam złapał kilka chipsów, zjadając jednego po drugim. Nieustannie wpatrywał się przy tym niezwykle intensywnym wzrokiem w Kurogane, zupełnie jakby dzięki temu miał wyciągnąć z niego wszystkie jego tajemnice.
Co chyba nie było najlepszym pomysłem. Nawet jeśli był niesamowicie ciekawski, czasem sam wychodził z założenia, że im mniej wie tym lepiej.
Chrup, chrup, chrup.
Powrót do góry
 
Go down
Ryu Kurogane

avatar
523
#
Szarak
523


   
Czw Cze 22, 2017 6:01 pm
       
Kurogane kiwnął na usłyszaną wiadomość od swojego przyjaciela. Szczerze, nie pamiętał nawet kim był Tatsuhiko. Czy on go w ogóle kiedyś znał? To było dobre pytanie. Co prawda Ryu miał pamięć do ludzi, ale raczej tych z którymi rozmawiał dość często. I aktualnie. Tych z kiedyś to zapominał dość łatwo. Niestety, a może stety. Kto tam wie. Dla niego małe znaczenia miała narodowość. Nie patrzył na takie rzeczy, co prawdopodobnie go wyróżniało od innych dość mocno. Jest szansa, iż byłby w stanie zaprzyjaźnić się z mordercą, gdyby ten mu pod pasował. Normalność Kurogane wynosiło poniżej 0%, więc nie było to nic nowego.
Słysząc pytanie jedynej osoby, która z nim siedziała w taką lipną pogodę, sam wydał pomruk zamyślenia i spojrzał się na sufit. Nie rozmyślał nad tym, czy jego "dziewczyna" byłaby zazdrosna bo znał tą odpowiedź w 100% po pewniej halloweenowej zabawie.
-Prawdopodobnie zagryzła by panienkę która będzie się do mnie przystawia na śmierć. Lub którą bym podrywał for fun - odpowiedział wzruszając ramionami, pamiętając jakie było główne pytanie. W tym momencie jednak zastanawiał się czy wybić swojego przyjaciela z błędu co do płci swojej partnerki. A raczej partnera. To było dopiero dobre pytanie. Z jednej strony pozostawienie go w niewiedzy byłoby znacznie ciekawsze. Około 10 razy. I łatwiejsze. Kurogane nie musiałby się teraz jakoś tłumaczyć, gdyby ten był ciekawski jak to się stało. Z drugiej strony jednak, Takara jest jego przyjacielem. Chyba powinien był mu powiedzieć taką dość istotną informację. Ostatecznie postanowił, że nie powie. Chęć ujrzenia reakcji Fujishimy, na jego "partnerkę" była zbyt wielka by przebić ją rozsądkiem.
-Moja "dziewczyna" kaszl kaszl jakoś to przeżyje. - dodał, by upewnić swojego nic niewiedzącego przyjaciela. I sam sięgnął ręką parę chipsów, żeby zapchać sobie czymś buzię. Jakoś miał taką dziwną potrzebę.
Powrót do góry
 
Go down
Collin Sky Black

avatar
131
#Nowy w mieście
131


   
Sob Cze 24, 2017 9:00 pm
       
Takara w podobnych przypadkach miał doskonałą wręcz pamięć. Nawet jeśli wartościowe informacje potrafiły mu kilka razy umknąć, w kwestiach plotek wszelkiej marki, jego mózg nigdy go nie zawodził. Dlatego gdyby tylko Ryu zapytał go o to, czy w ogóle spotkał kiedyś Tatsuhiko, bez problemu mógłby mu odpowiedzieć. Przypomnieć jak raz wyciągnął go nieco wbrew jego woli na miasto. O tym jak na spotkaniu mieli mieć sami chłopacy, a ostatecznie okazało się że właśnie ten szczwany lis Tatsuhiko zorganizował im grupową randkę, by poderwać jedną z koleżanek swojej znajomej z klasy, która była zbyt nieśmiała by spotkać się z nim sam na sam.
Jak można się było domyślić (lub nie) owa 'koleżanka' była właśnie jego obecną dziewczyną. A Ryu i Takara dość szybko zwinęli się wtedy z tamtej imprezy. Blondyn wymyślił jakąś wymówkę o chorym psie, by móc zaciągnąć Kurogane do swojego domu i spędzić wieczór na graniu na konsoli.
Trochę straszne. Ale zrozumiałe. Też nie lubię jak ktoś dotyka mojego pada bez pozwolenia — stwierdził w końcu kiwając kilka razy głową, by pokazać że jego dziewczyna nie jest aż taka dziwna, by wzbudzić w Fujishimie jakiekolwiek negatywne emocje.
"Moja dziewczyna jakoś to przeżyje."
Ale z ciebie casanova, Ryu-chan — rzucił przyglądając się w milczeniu jak zapycha sobie usta całą garścią chipsów. Cóż nie do końca była do jego sprawa. Mimo wrodzonej ciekawości, związki jego przyjaciół interesowały go raczej w średnim stopniu. Rzecz jasna, tak długo jak go nie zaniedbywali. Gdy tylko czuł się w jakikolwiek sposób olewany, był gotów zainterweniować.
Spojrzał w stronę ekranu, łapiąc za pilot. Stuk stuk stuk. Teledysk odpalił się od razu, a niezwykle znajome dźwięki wypełniły uszy obojga.
To co, duet dopóki nasi zaproszeni goście nie zjawią się na miejscu? — zapytał szczerząc się wesoło z drugim mikrofonem wyciągniętym w stronę przyjaciela, biorąc swój własny w drugą rękę.
O mój boże czy on odpalił...?
Beyoncé, Single Ladies. Naprawdę Takara? To po prostu nie mogło brzmieć dobrze w wykonaniu dwóch chłopaków. Zwłaszcza gdy blondyn zaczął już sam ruszać biodrami naśladując tańczącą kobietę.
Powrót do góry
 
Go down
Sponsored content

#


   
       
Powrót do góry
 
Go down
 
Karaoke Box "Gaia"
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: