Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Serbskie garnki
Wto Lut 21, 2017 4:36 pm
First topic message reminder :

No, ten. Garnki serbsko-ruskie. Koncepcyjnie.

https://i.servimg.com/u/f58/19/62/56/50/szkice10.jpg

Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: Serbskie garnki
Pią Lut 23, 2018 9:25 pm
No ja już też nie mam słów podziwu i mam to samo co Merc – ilekroć coś wrzucasz to człowiek ma motywację, żeby zająć się czymkolwiek. I powiem ci, że jak na pierwszą animację to serio jest zbyt dobre. Pewnie coś kręcisz i się nie przyznajesz. *kiwa poważnie głową* Ogólnie doceniam wszelkie rysunki Garika, bo dzięki temu ta postać jest taka... żywa? Nawet jeśli się z tobą nie pisze, to ma się wrażenie, że za sprawą tych prac w jakiś sposób się go poznaje, chyba że tylko ja odnoszę takie wrażenie. Podoba mi się też, że często podchodzisz do tego w humorystyczny sposób, więc oby tak dalej. Totalnie jak widzę twój post w twórczości to zawsze otwieram wszystkie linki naraz i przeglądam po kolei. Fajnie też, że próbujesz w nowe rzeczy.
Garik
Garik
Fresh Blood Lost in the City
Re: Serbskie garnki
Czw Lip 26, 2018 12:56 pm
Artem Domashnikov
Artem Domashnikov
Fresh Blood Lost in the City
Re: Serbskie garnki
Czw Lip 26, 2018 4:14 pm
Ty wiesz już wszystko co o tym myślę sądzę i iiiii nooo
Cudowności <3 Te Gariki, Carlosy i Artemki! Iiii Pierożek i wszyscy! Kocham~
Mio Amakawa
Mio Amakawa
Fresh Blood Lost in the City
Re: Serbskie garnki
Nie Lip 29, 2018 1:06 pm
Omg te borkiiii XD
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Serbskie garnki
Nie Lip 29, 2018 1:43 pm
Absolutnie genialne hahah szczególnie rozwaliło mnie to ostatnie z czterema zakazami i wszystkie złamane. Cudo. Aczkolwiek ten mój piękny całujący się parring to też mój taki ukryty personal fav. *kaszl kaszl* Ukrywam swojego fanboya na wasz ship. Tak naprawdę to nie ukrywam.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach