Anonymous
Gość
Gość
CHATROOM #3
Pon Sty 16, 2017 9:45 pm
First topic message reminder :

uczestnicy


~ moon walker |

CHATROOM #3 - Page 2 2RaL9kw

~ nuntius |

CHATROOM #3 - Page 2 Mkk2PdR

Chatroom#3 is now open.

Anonymous
Gość
Gość
Re: CHATROOM #3
Pon Sty 16, 2017 11:07 pm
~ moon walker Lubisz kontrolować sytuację, co?
Ciekaw jestem jakich byś użył i jak mnie zachęcił do tego w rzeczywistości. I jak przy tym brzmiałby twój głos, czy byłby głęboki? Lekko zachrypnięty, gdy szeptałbyś pospiesznie mi do ucha? Mhmm. Aż ciarki przechodzą po kręgosłupie.
Anonymous
Gość
Gość
Re: CHATROOM #3
Pon Sty 16, 2017 11:14 pm
~ nuntius: Brzmi jak zarzut. Ale tak, lubię. A co do słów... Jeśli użyję ich teraz, nie będę mógł ich użyć później, stracą swoją moc. Ale cholernie chętnie wymruczę ci je do ucha kiedy już się spotkamy. I jeśli Ci się spodoba, nie zamknę się przez całą noc.
Anonymous
Gość
Gość
Re: CHATROOM #3
Pon Sty 16, 2017 11:21 pm
~ moon walker Z przyjemnością sprawię byś całą długą noc nie milczał. Bo cóż to za zabawa, gdy kochanek milczy?
Anonymous
Gość
Gość
Re: CHATROOM #3
Pon Sty 16, 2017 11:24 pm
~ nuntius: Żadna. Widzę, że doskonale się rozumiemy. Więc jak, odpowiada Ci piątek wieczór?
Anonymous
Gość
Gość
Re: CHATROOM #3
Pon Sty 16, 2017 11:41 pm
~ moon walker Chętnie. Najlepiej w okolicach 20. Co powiesz na Big Q w centrum? Byłeś tam kiedyś?
Anonymous
Gość
Gość
Re: CHATROOM #3
Pon Sty 16, 2017 11:48 pm
~ nuntius: 20 będzie ok. Myślę, że łatwo Cię rozpoznam, niewielu facetów ma tak charakterystyczną i niesamowicie pociągającą urodę. Masz europejskie korzenie?
~ nuntius: Wiem gdzie jest ten lokal, więc trafię bez problemu, nie moja okolica, ale byłem. Nie często tam zaglądam, wolę portale. A Ty, jesteś stałym bywalcem?
Anonymous
Gość
Gość
Re: CHATROOM #3
Pon Sty 16, 2017 11:54 pm
~ moon walker Gdybym był delikatną niewiastą już dawno spaliłbym się ze wstydu. Na szczęście już dawno nauczyłem się obchodzić z takimi flirciarzami, choć nie powiem, by mi to twoje słowa nie pochlebiały. Tak, jestem Niemcem czystej krwi, jakkolwiek to brzmi.

~ moon walker Czasami tam bywam, ale nie nazwałbym się stałym bywalcem. To dobre miejsce, gdy potrzebuję się zdystansować do pracy, poczuć się anonimowo i jak to mawia młodzież - zaszaleć.
Anonymous
Gość
Gość
Re: CHATROOM #3
Wto Sty 17, 2017 12:02 am
~ nuntius: Ja, flirciarz? Nieee. Pewnie doskonale zdajesz sobie sprawę z własnych atrybutów, więc to stwierdzenie faktu. I skoro jesteś Niemcem, pewnie masz seksowny akcent. Jak tak dalej pójdzie będę Cię błagał o spotkanie choćby zaraz.
Anonymous
Gość
Gość
Re: CHATROOM #3
Wto Sty 17, 2017 12:06 am
~ moon walker A do tego jaki skromny!
O tak. Będę Ci szeptał do ucha słodkie schmetterling z moim mocnym akcentem. Niektórzy twierdzą, że każde niemieckie słowo brzmi jak śmiertelny rozkaz, nie wiedzieć czemu głównie są to Polacy.
Anonymous
Gość
Gość
Re: CHATROOM #3
Wto Sty 17, 2017 12:10 am
~ nuntius: Marzę o tym. Polacy się nie znają, niemiecki jest pięknym językiem. Więc co, może teraz? Mogę być pod Q za pół godziny. :p
Anonymous
Gość
Gość
Re: CHATROOM #3
Wto Sty 17, 2017 12:17 am
~ moon walker Niecierpliwy... Dobrze. Niech tak będzie.
Samotny stolik po lewej, zaraz przy wejściu. Będę czekał.
Anonymous
Gość
Gość
Re: CHATROOM #3
Wto Sty 17, 2017 12:21 am
~ nuntius: Świetnie. Więc do zobaczenia za pół godziny.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach