RIVERDALE
RIVERDALE
Administrator Sovereign of the Power
Ogłoszenia
Pon Paź 19, 2020 6:33 am
Ogłoszenia

W tym temacie będą się pojawiać wszelkie ogłoszenia od Administracji odnośnie zmian na forum, prowadzonych obecnie eventów, jak i reszty typowo organizacyjnych informacji.
RIVERDALE
RIVERDALE
Administrator Sovereign of the Power
Re: Ogłoszenia
Wto Lis 10, 2020 5:16 pm
#1 Wielkie Otwarcie!


Czy wszyscy są gotowi? Bo ja na pewno! W końcu po wielu miesiącach zmagania się z nową fabułą, Riverdale przybywa do was w CAŁKOWICIE NOWEJ ODSŁONIE! *rozrzuca confetti* Szykujcie szampany, otwierajcie Piccolo i przede wszystkim bawcie się dobrze!

To tyle?

Zdecydowanie nie. Żeby zachęcić was do ruszenia się z miejsca i stworzenia postaci, pierwszych dziesięć osób, które wrzuci Kartę Postaci otrzyma bonus w postaci 500 Punktów Umiejętności! Kolejna okazja na zdobycie tak dużej liczby punktów na raz nie powtórzy się zbyt prędko, więc do dzieła. Bez wątpienia, przydadzą się wam one w najbliższych dniach, bowiem jeszcze dziś o 20:00 wystartuje pierwszy mini-event. Gdzie? O tym przekonacie się już za kilka godzin.

PS Pamiętajcie, że im wyższa jakość karty, tym więcej dostajecie punktów na start, więc robienie ich byle jak może wam się odbić czkawką. *wink*

I niech los wam sprzyja w tym przeklętym miejscu.
RIVERDALE
RIVERDALE
Administrator Sovereign of the Power
Re: Ogłoszenia
Wto Lis 10, 2020 8:14 pm
#2 Zamieszki w Bibliotece Carnegie BranchP o j a w i l i   s i ę   z n i k ą d .

Przysięgam, kompletnie nie spodziewałem się tego, co stało się chwilę później. Wydawali się być po prostu typową szukającą grupą nastolatków. Bandą pijanych gówniarzy. Kto by pomyślał, że butelki w ich dłoniach zapłoną jak pochodnie? Nasza biblioteka... boże. Niech ktoś nam pomoże. Biblioteka stoi w ogniu! LUDZIE STOJĄ W OGNIU!


RIVERDALE
RIVERDALE
Administrator Sovereign of the Power
Re: Ogłoszenia
Sro Lis 25, 2020 9:37 am
#3 Ogłoszenie Administracyjne

Drodzy gracze!

Jako, że nie wszyscy mają dostęp do Discorda postanowiłem opublikować informację również tutaj. Jako, że na ten moment prowadzę wszelkie ingerencję (i w zasadzie całe forum) sam, wrzucam oficjalną informację, że w PONIEDZIAŁKI I ŚRODY nie będę odpisywał Mistrzem Gry. Praca i zajęcia dodatkowe nakładają mi się na siebie, na tyle mocno, że wymuszają potem zarywanie nocek, by cokolwiek z siebie wypruć. Potraktujcie te dni jako dodatkowe przedłużenie czasu na odpis.

Ponadto mam jeszcze kilka informacji dodatkowych.

1. Rozszerzony spis broni miał się pojawić wczoraj, niemniej z racji drobnej obsuwy pojawi się dziś/jutro. Spodziewajcie się zatem, że w tym tygodniu na terenach Riverdale pojawi się Handlarz.
2. Mini-event dobiega końca. To z kolei znaczy, że może was zainteresować spotkanie z Dziennikarzem. Miejcie oczy szeroko otwarte!
3. Progi umiejętności pojawią się na forum do końca tygodnia.

Gdy zrealizujemy wszystkie te trzy punkty, zostaną utworzone specjalne podkategorie dla WSZYSTKICH AKTYWNYCH GANGÓW. Dostęp do nich będą mieli tylko i wyłącznie ich członkowie. Z tym dniem ruszą też oficjalne przejęcia terenów. Wypatrujcie aktualizacji.
RIVERDALE
RIVERDALE
Administrator Sovereign of the Power
Re: Ogłoszenia
Pią Gru 04, 2020 10:01 pm
#4 POMOC W BIBLIOTECE CARNEGIE BRANCH


Drodzy gracze!

Ruszył mini-event w Carnegie Branch. W tak trudnych czasach musimy trzymać się razem. Zapraszamy zatem wszystkich zdolnych do pomocy mieszkańców, by pomogli bibliotekarce Helen Ashworth w uprzątnięciu placu i wejścia. Czeka was również koncert zespołu Obscure Lobotomy, który zgodził się przekazać część dochodów na zakup nowych drzwi biblioteki!


Garść najważniejszych informacji na start!
● Jak zostało wspomniane wyżej, waszym głównym zadaniem jest uprzątnięcie placu i wejścia do biblioteki.
● Podczas mini-eventu pojawi się urozmaicenie w postaci koncertu zespołu Obscure Lobotomy. Wasze postacie mogą wykupić symboliczny bilet za 10$, by wesprzeć bibliotekę. Jeśli ktoś chce oczywiście zapłacić więcej - śmiało.
● Jeśli ktoś z was postanowi przynieść przedmiot dodatkowy (tablica korkowa, tablica rozstawiana, farby do pomalowania osmalonych ścian czy cokolwiek wam przyjdzie do głowy) zaznaczcie to pogrubieniem na samym początku posta. Koszt przyniesienia przedmiotu na event również wynosi 10$.
● Dołączać do mini-eventu możecie w każdym momencie. Nie liczy się on także do waszego standardowego spisu fabuł, pamiętajcie jednak by odpowiednio ustawić go w chronologii wydarzeń!
RIVERDALE
RIVERDALE
Administrator Sovereign of the Power
Re: Ogłoszenia
Nie Gru 06, 2020 3:17 pm
#5 Ogłoszenie Administracyjne


Zmiany w regulaminie

1. Na forum dozwolona jest bilokacja, czyli pisanie w dwóch miejscach jednocześnie.
został zmieniony na:
1. Na forum dozwolona jest multilokacja, czyli pisanie w wielu miejscach jednocześnie bez ograniczeń.
oraz
2. Jeśli użytkownik korzysta z bilokacji, ma obowiązek założenia kalendarza w celu zachowania odpowiedniej chronologii wydarzeń LUB oznaczanie początku każdej nowej fabuły odpowiednią cyfrą na szczycie pierwszego posta rozpoczynającego rozgrywkę.
został zmieniony na:
2. Jeśli użytkownik korzysta z multilokacji, ma obowiązek założenia kalendarza w celu zachowania odpowiedniej chronologii wydarzeń.

Dodany został również nowy punkt Regulaminu Forum:
6. Jako że na forum każda grupa posiada swoje subforum usersko-postaciowe, absolutnie zabronione jest przenoszenie informacji pomiędzy nimi w wypadku posiadania multikont. Pisząc w dyskusjach z postaci Wilka, zakładacie że nie wiecie o czym dyskutują Lisy, nie znacie ich planów i tak dalej.

Zmiany w polach profilu

Do pól profilu został dodany EKWIPUNEK. To właśnie tam wpisywać będziecie wszelkie bronie i inne przedmioty ZAKUPIONE fabularnie u Handlarza. Nie wpisujecie tam żadnych przedmiotów, które wasza postać nosi sobie na co dzień, takich jak notatniki, długopisy i tym podobne.

I niech los wam sprzyja w tym przeklętym miejscu.
RIVERDALE
RIVERDALE
Administrator Sovereign of the Power
Re: Ogłoszenia
Pon Gru 07, 2020 1:47 pm
#6 Ogłoszenie Administracyjne


Gangi

Uwaga! Gangi, które do 21 grudnia (włącznie) nie ustalą Herszta (opcjonalne) i/lub nie przejmą żadnego terenu, który posłuży im za siedzibę (obowiązkowe) zostaną rozwiązane. Macie dwa tygodnie na ustalenie pomiędzy soba najważniejszych informacji i ruszenie się z miejsca.

Dziennikarz

Na forum grasuje dziennikarz. Plotki mówią, że przyjmie trzech informatorów, którym chętnie zapłaci niemałą sumę. Na ten moment zgłosił się tylko jeden. Może będziesz następnym?

Wigilijny Event

Odbudowa biblioteki trwa w najlepsze, tymczasem ptaszki ćwierkają, że w okresie świątecznym na Riverdale ruszy pierwszy event ogólnoforumowy. Wypatrujcie choinek, słodyczy, śniegu i uroczych prezentów! ... tylko, że nie.

I niech los wam sprzyja w tym przeklętym miejscu.
RIVERDALE
RIVERDALE
Administrator Sovereign of the Power
Re: Ogłoszenia
Sro Gru 30, 2020 10:06 am
#7 Ogłoszenie Administracyjne


Ravens

Z dniem dzisiejszym gang Ravens zostaje ROZWIĄZANY przez brak jakiejkolwiek aktywności, zarówno w temacie ustalenia herszta, jak i przejęciu siedziby. Osoby, które przynależały do Kruków trafiają do grupy neutralnej. Jako że były święta + nadchodzący Sylwester i wszystko nieco się opóźniło, prośba, by reszta gangów - Wolves i Foxes - przejęła siedzibę do 10 stycznia.

Event Ogólnoforumowy

Po głosowaniu event został przesunięty na początek stycznia i ruszy oficjalnie 7-ego dnia miesiąca! Wszyscy będziemy mieli czas, by nieco się pozbierać po noworocznym piciu i ustalić wszystkie swoje postanowienia. W końcu nowy rok, nowy ja i te sprawy.

Zmiany przedyskutowane w propozycjach

Wszystkie przedyskutowane zmiany (oraz wzmianki o usuniętych Ravens) zostaną wprowadzone na forum do 7 stycznia.

I niech los wam sprzyja w tym przeklętym miejscu.
RIVERDALE
RIVERDALE
Administrator Sovereign of the Power
Re: Ogłoszenia
Sob Sty 16, 2021 5:38 am
#8 Ogłoszenie Administracyjne


Jackals

Z dniem dzisiejszym zostaje utworzony nowy gang - Jackals. Jego członkowie mają miesiąc na przejęcie siedziby gangu z zachowaniem wszelkich zasad przejęcia. Nowi gracze mogą od tej pory oficjalnie wybrać grupę przy zapisie z uwzględnieniem, że jest to grupa całkowicie nowa w Riverdale CIty.

FAQ

Na forum pojawiło się FAQ. Temat będzie regularnie aktualizowany wraz z nowymi pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi fabuły. Znajdziecie je w tym temacie.

Umiejętności

Na forum pojawiły się oficjalne progi umiejętności. Zapraszam wszystkich graczy do zapoznania się z tematem i rozdzielenia punktów według obranego przez siebie kierunku. Umiejętności dla postaci możecie wykupić w tym temacie, trzymając się wypisanych w nim zasad.

Ponadto w temacie z umiejętnościami pojawił się nowy punkt:
4. Wszystkie wykupione procenty (nie tylko na progach bonusowych) dają użytkownikowi bonus pasywny, który będzie uwzględniany przez Mistrza Gry podczas wszelkich wydarzeń. Przykładowo osoba z 15% walką wręcz ma większą szanse na zadanie dużych obrażeń przeciwnikowi, niż ktoś kto ma w walce wręcz 2% (bądź nie ma ich wcale).

I niech los wam sprzyja w tym przeklętym miejscu.
RIVERDALE
RIVERDALE
Administrator Sovereign of the Power
Re: Ogłoszenia
Nie Sty 24, 2021 4:59 am
#8 Ogłoszenie Administracyjne


Zmiany w umiejętnościach


1. Wszyscy zaakceptowani jak do tej pory użytkownicy otrzymali rekompensatę w formie dodatkowych 800 punktów umiejętności. Wszystkie kolejne postacie będą miały też nowy, indywidualny system nagród za KP zgodnie ze zwiększonymi wartościami.

2. Zmiany punktowe w temacie "Umiejętności":

a)
5. Zwykłe Rozgrywki - pisząc zwykłe posty, wbijacie punkty fabularne. Wyświetlają się one w waszych profilach, umożliwiając tym samym nieustanną kontrolę ich liczby. Nagrody będą wypłacane progowo. Przelicznik wygląda następująco:
100 punktów fabularnych = 50 punktów umiejętności.
200 punktów fabularnych = kolejne 50 punktów umiejętności.
300 punktów fabularnych = kolejne 50 punktów umiejętności (...)
na:
100 punktów fabularnych = 250 punktów umiejętności.
200 punktów fabularnych = kolejne 250 punktów umiejętności.
300 punktów fabularnych = kolejne 250 punktów umiejętności

b)
1. Ingerencje MG i wykonywanie zadań - od 1 do 5 punktów umiejętności za ingerencję/zadanie.
na:
1. Ingerencje MG i wykonywanie zadań - od 10 do 250 punktów umiejętności za ingerencję/zadanie.

c)
2. Mini Event - od 5 do 10 punktów umiejętności za mini-event (+ możliwe bonusy dodatkowe dla najaktywniejszych graczy).
na:
2. Mini Event - od 50 do 300 punktów umiejętności za mini-event (+ możliwe bonusy dodatkowe dla najaktywniejszych graczy).

d)
Misje - od 5 do 10 punktów umiejętności za misję.
na:
Misje - od 50 do 400 punktów umiejętności za misję.

e)
Eventy Ogólnoforumowe - przy mocno skomplikowanych, długoterminowych eventach, możecie otrzymać nawet 100 punktów umiejętności za udział.
na:
Eventy Ogólnoforumowe - przy mocno skomplikowanych, długoterminowych eventach, możecie otrzymać nawet 1000 punktów umiejętności za udział.


I niech los wam sprzyja w tym przeklętym miejscu.
RIVERDALE
RIVERDALE
Administrator Sovereign of the Power
Re: Ogłoszenia
Czw Mar 04, 2021 3:02 pm
#9 Ogłoszenie Administracyjne


Nowe tematy!

Tematy na forum zostały urozmaicone, by zwiększyć nieco zakres fabularny bez konieczności odbywania wszystkiego na ulicach.
Lodowisko Rogers Arena w Dystrykcie B zostało zamienione na Central Plaza ( klik ), temat wielowątkowy, który przypomina nieco ścisłe centrum. Znajdziecie tam między innymi Supermarket Loblaw, Cineplex Cinema czy Lodowisko, którego oczywiście nie zamierzam się pozbyć.

Park Queen Elizabeth w Dystrykcie A został usunięty, a na jego miejsce pojawił się Gmach Sądu ( klik ).
Zapuszczone Schronisko dla Zwierząt w Dystrykcie A zostało usunięte, a na jego miejsce pojawił się Urząd ( klik ).

Na dniach planuję jeszcze dodanie Szkoły, która prawdopodobnie pojawi się w Dystrykcie C. Niemniej muszę to jeszcze przemyśleć, więc równie dobrze plan może zostać porzucony, a stan tematów w dystrykcie nijak nie ulegnie zmianie. W razie jakichkolwiek uwag zapraszam do dyskusji lub na pw.

Informuję również, że dziś odbędą się aktualizacje gangów. Wszystkie nieaktywne od miesiąca osoby zostaną usunięte z grupy i przeniesione do Liberty. W wypadku odnowienia aktywności możecie oczywiście spotkać się z przywódcą gangu i poprosić o ponowne przyjęcie.

Ponadto naszym nowym Junior Adminem zostaje Kae aka Neil/Noël/Rao! Chyba wszyscy dobrze wiedzą, że od samego początku jest niezastąpionym wsparciem. Kae zajmuje się między innymi aktualizacją spisów, umiejętności, wsparciem podczas eventów czy wypadów Handlarza Bronią (jak i generalnie po prostu pomaganiem mi z obowiązkami, które zaczynają mnie przerastać). Mam nadzieję, że przyjmiecie naszego nowego Juniorka ciepło, bo inaczej naślę na was Voyagers i skończy się El Dorado.

I niech los wam sprzyja w tym przeklętym miejscu.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach