Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Pytania (P)
Nie Wrz 06, 2015 5:42 pm
First topic message reminder :

Zadajecie pytania wszelkiej maści, na które odpowiada osoba poniżej.

Gdybyś mógł zmienić w sobie jedną rzecz, co by to było?

Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Pią Paź 09, 2015 6:20 pm
Czarny, fioletowy, żółty.

Jaki masz rozmiar buta?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Pią Paź 09, 2015 9:46 pm
39 o.o

Płynąłeś/łaś kiedyś przez Atlantyk?
[MG] Cyrille Montmorency
[MG] Cyrille Montmorency
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Sob Paź 10, 2015 1:55 am
Aye~!

Ciasto truskawkowe czy czekoladowe? o/
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Pytania (P)
Sob Paź 10, 2015 9:48 am
Truskawkowe.

Gdybyś przez pomyłkę wygrał samochód swoich marzeń, znając prawdziwego zwycięzcę, oddałbyś mu ten samochód?
Sigrunn Northug
Sigrunn Northug
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Sob Paź 10, 2015 11:17 am
Nie, niby dlaczego? Ja wygrałam, oficjalnie został przydzielony mi, a tamten ktoś ma po prostu pecha. I nawet by się nie zorientował.

Ciebie i osobę, na której Ci najbardziej zależy, złapał wariat z pistoletem i każe wam wybrać, które ma zginąć. Jaką podejmiesz decyzję i dlaczego?
[MG] Cyrille Montmorency
[MG] Cyrille Montmorency
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Sob Paź 10, 2015 10:56 pm
Ej, to skomplikowane, bo jedyną opcją jaką bym wybrał to próba obezwładnienia wroga. Próbuj lub giń próbując! Zresztą nie mam pewności co stanie się z drugą osobą jeśli pierwsza zostanie zastrzelona.
Jednak odnosząc się do danych wariantów. To oczywiście wybrałbym siebie. Dlaczego? W końcu mi na tej osobie zależy prawda?


Mieliśmy już samochód w formie nagrody, a co jeśli znajdziesz sporą sumę pieniędzy~? Oddasz? Zatrzymasz?
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Pytania (P)
Sob Paź 10, 2015 11:25 pm
Oddam, ale schronisku albo jakiejś fundacji dla zwierząt. I tak mam kasy jak lodu, a tak przynajmniej nagroda zostanie bardziej sensownie spożytkowana.

Masz szansę na wyjazd do swojego wymarzonego miasta, ale musisz zostawić za sobą wszystkich przyjaciół i całą rodzinę bez możliwości powrotu i kontaktu przez najbliższe 5 lat. Pojedziesz?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Nie Paź 11, 2015 7:58 pm
Cóż, nie mam tutaj zbyt wielu przyjaciół, a dziadek radził sobie beze mnie przez siedemnaście lat, więc chyba pięć nie byłoby aż takim wyczynem...

Załóżmy, że ktoś oferuje ci całkiem ładne i smaczne żelki. Weźmiesz?
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Pytania (P)
Nie Paź 11, 2015 10:09 pm
Żelków bym nie wziął? No raczej. Mogę potem wyrwać na nie Alana.

Ktoś nieustannie kabluje na ciebie nauczycielom. Spróbujesz z nim porozmawiać czy po prostu strzelisz mu w ryj?

Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Pon Paź 12, 2015 1:13 pm
Chyba nie miałby co kablować. Ale raczej spróbowałabym porozmawiać, przecież bójka do niczego nie doprowadzi, szczególnie jak się potknę po drodze.

Załóżmy, że kupujesz dość często słodycze, głównie czekoladę, a rosła współlokatorka bardzo lubi czekoladę. Wypada też kupować dla niej osobną tabliczkę, czy się podzielić swoją?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Pon Paź 12, 2015 1:23 pm
Jest rosła, prawda? Czekolada działałaby raczej na jej niekorzyść.

Co jest dla Ciebie najważniejszą rzeczą do zrobienia w ciągu dnia?


Sigrunn Northug
Sigrunn Northug
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Pon Paź 12, 2015 3:11 pm
Dzień bez czekolady jest dniem straconym. Rosła współlokatorka Flosi pozdrawia. *parsk*

Wygrywasz dziesięć milionów dolarów na loterii. Na co je przeznaczasz?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Wto Paź 13, 2015 4:59 pm
połowę na cele charytatywne (plus czekolada dla Sig, bo to podobno się liczy), ćwierć dla dziadka, ćwierć na spełnienie swoich marzeń.

Dostajesz cztery z odpowiedzi i nauczyciel wpisuje Ci to do dziennika, mimo że mogłeś zaprostestować i poprosić, żeby nie wpisywał. Zostawiasz jak jest czy prosisz o niewpisanie oceny?
Pavel 'Smuggler' Travitza
Pavel 'Smuggler' Travitza
The Jackal Canis Lupaster
Re: Pytania (P)
Wto Paź 13, 2015 5:48 pm
A czemu miałbym protestować?

Możesz sprawić, że jedna osoba zupełnie znika z tego świata, jakby jej nigdy nie było. Kto?

Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Pytania (P)
Sro Paź 14, 2015 10:32 pm
Siostra Paige'a.
Tak na serio to nie mam takiej osoby. A bez tej blondi byłoby nudno. Nie będę też szlachetnie wymieniać żadnego mordercy, bo o kim by w wiadomościach mówili. Dziennikarze też ludzie, pracę mieć muszą.

Pierwsza rzecz, która przychodzi ci teraz do głowy. O czym pomyślałeś?
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach