Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Pytania (P)
Nie Wrz 06, 2015 5:42 pm
First topic message reminder :

Zadajecie pytania wszelkiej maści, na które odpowiada osoba poniżej.

Gdybyś mógł zmienić w sobie jedną rzecz, co by to było?

Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Pytania (P)
Sro Cze 15, 2016 8:39 am
Australia. Najlepiej gdzieś w WA. Niby gorąco by mnie zabiło, ale ludzie i natura. ♥

Co najbardziej w sobie lubisz?
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Sro Cze 15, 2016 9:35 am
Ciężko powiedzieć. Lubię w sobie wszystko.

Jeździsz lub chciałbyś jeździć na motorze?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Sro Cze 15, 2016 3:31 pm
Jeździłem.
Zaczynałem od karty motorowerowej, chyba jak każdy. Potem miałem parę epizodów, ale ostatecznie motoru nie mam.

Co być chciał zrobić wiedząc, że wszystko jest dozwolone?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Pią Cze 17, 2016 9:46 pm
Emmm... w sumie to i teraz mogę zrobić praktycznie wszystko, bo wiadomo no, kiedy ma się hajs to mozna wiele. Ale tak sobie myślę, że w sumie to mógłbym wtedy tak sobie na spokojnie pojechać pociągiem bez biletu. Czy tam czymś. Nigdy nie jechałem pociągiem nawet z biletem, a bez to byłby hardcore raczej. A i najebałbym wtedy paru ziomkom na ulicy czy coś. Beka by z nich była, jakby zbierali zęby z chodnika.

Co byś zrobił/a, gdyby do Twojego domu wpadł Michael Jackson i zaproponował Ci przebranie się za małego chłopca, rzecz jasna - wszystko odpłatnie.

Jack
Jack
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Pon Cze 20, 2016 4:28 pm
Przestałbym brać narkotyki.

Czego najbardziej nienawidzisz?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Pon Cze 20, 2016 7:19 pm
Kłamstwa.

Twoja największa porażka?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Wto Cze 21, 2016 6:49 am
Psy mnie zabrały z parku przy kumplach, bo Ciota wydarła na nich przez telefon ryja, że jej bratanka licho porwało... nawet nie wiem, co to jest licho.

Co byś zrobił, gdybyś na lekcji Aidena zorientował się, że brakuje Ci dolnej partii odzienia?



Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Sob Lip 02, 2016 1:53 am
Nic. Nie odczuwam wstydu, ale zakładam, że sam nauczyciel na pewno zwróciłby mi uwagę. Siłą rzeczy musiałbym uzupełnić te braki.

Jaki masz stosunek do uczniów z równoległej klasy (A lub B – w zależności od tego, w której klasie sam jesteś)?
Frey Orion Clawerich
Frey Orion Clawerich
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Sob Lip 02, 2016 3:37 am
Taki sam jak do swojej klasy. Nie istnieje dla mnie podział biedni-bigaci. Każdy z nich jest taki sam, dopóki nie dowiedzieć swojej wartości.

Czego za nic w świecie nie pozwolisz zrobić drugiej osobie?
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Pytania (P)
Sro Sie 10, 2016 3:08 am
Zdominować mnie. W jakikolwiek sposób. Od dziecka wyrabiałem w sobie poczucie, że to ja jestem tym, który zawsze ma znajdować się na górze. I tak właśnie jest. Jest i będzie. To jedna z tych wyjątkowo mocno zakorzenionych cech, które z własnej woli pielęgnuję na każdym kroku i nie zamierzam z niej dla nikogo zrezygnować. Będę walczył tak długo, aż dopnę swego i sprowadzę kogoś do parteru. Na moich zasadach.

Co najlepiej pamiętasz z dzieciństwa?
Sketch
Sketch
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Czw Sie 11, 2016 3:32 am
Jelenie biegające po lesie.

Czego nienawidzisz w ludziach?
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Czw Sie 11, 2016 10:48 am
Nie ma takiej rzeczy. Coś może mi się nie podobać, ale nie powiedziałbym, że czegoś w nich nienawidzę.

Którą chwilę w swoim życiu wspominasz najmilej?
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Pytania (P)
Pią Sie 26, 2016 6:32 am
Ciężko powiedzieć. Może moment, kiedy po raz pierwszy ojciec powierzył mi psa do tresury? Albo zabawy na placu zabaw za dzieciaka z Saturnem, gdy rodzice odbierali nas w komplecie. Każdy z tych, gdy mogę dopiec macosze, gdy znowu zacznie odwalać jakieś farmazony. Wypady z Amayą, Cyrylem czy Paigem o dziwo też są całkiem przyjemne.
Choć nadal jeśli chodzi o to z kim najlepiej mi się spędza czas to postawię na Saturna. Tak, zdecydowanie będzie to każdy moment z Saturnem.

Twoi rodzice zaaranżowali ci małżeństwo. Kandydat/kandydatka w sumie całkiem trafia w twój gust, ale kompletnie go nie znasz. Jak się zachowasz? Dasz mu szansę czy odrzucisz przez samą formę w jakiej został/a ci przedstawiony/a?
Frey Orion Clawerich
Frey Orion Clawerich
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Sob Sie 27, 2016 4:04 am
Dam szansę, ale tylko po to, żeby przekonać się samemu jaka jest ta osoba. Jeśli nie pokaże niczego wartego choćby grama uwagi, nie zawaham się machnąć ręką na sytuację i odejść.

Gdyby partnerka/partner cię zdradził, ale widziałabyś/widziałbyś, że naprawdę mu na tobie zależy i żałuje, to zostałoby to wybaczone?
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Pytania (P)
Sob Sie 27, 2016 8:34 am
Wychodzę z założenia, że jeśli komuś zależy, to zawsze należy wybaczać, ale nigdy zapominać. Więc tak. Ale byłby od tamtej pory porządnie pilnowany. ♥

Planujesz kiedykolwiek założyć rodzinę?
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach