Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Pytania (P)
Nie Wrz 06, 2015 5:42 pm
First topic message reminder :

Zadajecie pytania wszelkiej maści, na które odpowiada osoba poniżej.

Gdybyś mógł zmienić w sobie jedną rzecz, co by to było?

Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Pytania (P)
Sro Sty 27, 2016 9:41 am
...tak bywa, że w sumie nigdy się nie uczę. Tylko z tych przedmiotów, z których jestem słaba, cokolwiek powtarzam. I z chemii.

Jak wyobrażasz sobie swój idealny wieczór? Taki sobotni, rozrywkowy i tylko dla Ciebie.
Yunlei Chen
Yunlei Chen
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Czw Sty 28, 2016 7:40 pm
Z rodziną. Tak sądzę. Może i są strasznie głośni, hałaśliwi, bywają nieokrzesani i gwałtowni, ale to jednak rodzina. Teraz gdy mieszkam w akademiku, każda chwila z nimi jest cenna. Tylko im tego nie mówcie. Wystarczy, że przy byle powrocie rzucają się na mnie z łzami krzycząc "YORU ALE UROSŁAŚ" kiedy wszyscy dobrze wiemy, że nie urosłam nawet centymetra. Ewentualnie rzucają wersję "JESTEŚ JESZCZE ŁADNIEJSZA NIŻ WCZEŚNIEJ!", a ja próbuję nie wpaść w szał na widok dziesiątek aparatów. Makabra. Ale jednocześnie "dom".

Jest siódma trzydzieści rano, otwierasz oczy jeszcze przed budzikiem i widzisz stojącą w drzwiach wieeeelką postać kosmity. Patrzy na ciebie małymi oczkami (w sumie jego głowa wygląda trochę jak ślimak, a reszta ciała jak kałamarnica) i proponuje ci przejażdżkę po całej galaktyce w zamian za nerkę i kawałek płuca.
Zgodzisz się?  (。◝‿◜。)
Noah Hatheway
Noah Hatheway
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Pią Sty 29, 2016 5:33 pm
Nie. Ktoś albo podał mi jakieś gówno, gdy spałem albo nadal śpię. Poza tym narządy jeszcze mi się przydadzą.

Widzisz na ulicy obszarpanego, prawdopodobnie bezdomnego mężczyznę, który chwilę temu się przewrócił. Ludzie omijają go, zakładając, że jest jednym ze statystycznych pijaków, ale - jak wiadomo - istnieje niewielka szansa, że po prostu zasłabł. Postanowisz to sprawdzić czy zachowasz się jak reszta przechodniów?
Blythe Aiden Hamalainen
Blythe Aiden Hamalainen
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Pią Sty 29, 2016 5:41 pm
Pewnie, że to sprawdzę. Nawet jeśli jest statystycznym pijakiem, w takiej sytuacji może sam sobie zrobić jeszcze większą krzywdę i przydałoby się chociaż odprowadzić go do szpitala, by odpowiednio się nim zajęli. Bezdomni to nadal ludzie, nawet jeśli gdzieś zbłądzili.

Twój najlepszy przyjaciel wpakował cię w kłopoty podczas egzaminu, gdy próbował od ciebie ściągać. Teraz albo możesz go wsypać i zaliczyć normalnie egzamin, albo podzielić się z nim winą i oboje będziecie musieli go powtarzać. Co zrobisz?
Noah Hatheway
Noah Hatheway
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Pią Sty 29, 2016 5:50 pm
Tytuł najlepszego przyjaciela zobowiązuje. Skoro miałbym pewność, że zrobiłby to samo dla mnie, to byłbym w stanie podzielić się winą. Oczywiście zostałby moim dłużnikiem. *kaszl* Nie no, można też spojrzeć na plusy tej sytuacji – więcej czasu na naukę.

Gdybyś był zwierzęciem, byłbyś...?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Wto Lut 23, 2016 11:27 am
Tygrysem albo kangurem.

Co byś zrobił gdyby nagle w płomieniach stanęło Twoje mieszkanie (oczywiście jesteś poza nim), a w środku byłaby dla Ciebie cenna osoba/rzecz?
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Wto Lut 23, 2016 12:32 pm
Zapewne bym po nią poszedł.

Ktoś na ulicy wyrywa torebkę kobiecie, prawdopodobnie ma przy sobie nóż, przez co ludzie dookoła nie chcą wchodzić mu w drogę. Niby to nie twoja sprawa, ale jesteś skłonny jej pomóc i zatrzymać złodzieja czy wolisz nie mieszać się w niepotrzebny konflikt?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Wto Lut 23, 2016 12:48 pm
Pomóc.

Po Twojej lewicy stoi cola, a po Twojej prawicy pepsi. Po co sięgniesz?
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Pytania (P)
Wto Lut 23, 2016 1:20 pm
Poszłabym do kuchni po herbatę. Handluj z tym.

Twoja druga połówka znajduje w Twojej sypialni porozrzucane elementy bielizny, które na pewno nie należą do niej, ani też do Ciebie. Jak się tłumaczysz?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Wto Lut 23, 2016 1:26 pm
Nie mam zielonego pojęcia, kto zostawił te ubrania, kochanie. Możesz zwrócić uwagę tej osobie, aby tego następnym razem nie robiła. *le poważna powaga*

Masz do wyboru śmierć najlepszego przyjaciela oraz któregoś członka z rodziny. Kogo uratujesz?
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Pytania (P)
Wto Lut 23, 2016 2:06 pm
Członka rodziny. Nawet jeśli już po uznaniu kogoś za przyjaciela poniekąd staje się on jej częścią, nie wyobrażam sobie poświęcić życia kogoś z rodzeństwa dla drugiej osoby. No, chyba że chcieliby zabić macochę to bierzcie ją w cholerę.

Chcesz nowego psa i pojawia się przed tobą niby prosty wybór. Hodowla czy schronisko?
Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Wto Lut 23, 2016 2:13 pm
Schronisko. Nie wyobrażam sobie nie pomóc tym istotom zgarniając chociaż jednego stamtąd.

Masz pierdylian milionów złotych, z którymi nie wiesz, co zrobić. Wydałbyś je na dom dziecka, dla paru bezdomnych, kupując im mieszkanie czy dla ludzi chorych na raka?
Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Pią Lut 26, 2016 11:47 am
Nie jestem Matką Teresą z Kalkuty. Nawet jeśli nie miałbym co z nimi zrobić, zachowałbym je dla siebie. Bądź co bądź mogą przydać się później. Resztą niech zajmą się inni.

Jaki typ ludzi najbardziej cię interesuje/pociąga/cokolwiek?

Anonymous
Gość
Gość
Re: Pytania (P)
Pią Lut 26, 2016 12:09 pm
Tajemniczy oraz po części energiczny. Jednak nie zbyt energiczny, bo tacy po pewnym czasie są męczący.

Czym się interesujesz?
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: Pytania (P)
Pią Lut 26, 2016 12:53 pm
Mechaniką, motocyklami, parkourem, seksem (to też jakieś zainteresowanie) i jedzeniem. Zwłaszcza jedzeniem.

Co przyprawia cię o szczególne znudzenie?
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach