IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 [ ZACHÓD ] Mały dom na przedmieściach

Zobacz poprzedni temat
 
Zobacz następny temat
 
Go down
 
Alan Hayden Paige

avatar
3728
#Młodzież
Barman / Mechanik
3728


   
Nie Sie 28, 2016 1:29 pm
       

TEN DOM NALEŻY DO BABCI ALANA I SHERIDAN

Niewielki dom z garażem, który z zewnątrz mimo wszystko wydaje się być zbyt duży, jak na zamieszkującą w nim jedną osobę. To właśnie tutaj rezyduje Anna Paige. Od strony ulicy dom nie jest ogrodzony, jak zresztą większość domów w tej dzielnicy, w której na co dzień wieje taką nudą, że nawet przestępcy wolą znaleźć sobie ciekawsze miejsca. Każdy przechodzień ma pełny wgląd na bramę garażową i drzwi frontowe. Równo przycięty trawnik po bokach porastają niewielkie, ozdobne drzewka, co świadczy o tym, że właścicielka domu potrafi zadbać o swoje. Za domem można znaleźć średniej wielkości ogród – można dostać się tam jedynie przez tylne drzwi  domu. Jest on ogrodzony wysokim, drewnianym płotem, a  wjego widoku można dostrzec prawdziwą rękę do roślin. Jest to idealne miejsce do wypoczynku, gdy w upalne dni można schronić się w cieniu paru drzew albo odpocząć na zadaszonym tarasie z zimnym napojem w ręce i podziwiać idealnie przystrzyżone krzewy i grządki kwiatów różnej maści.


Kuchnia wielkością nie grzeszy, jednak zdołała pomieścić wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Przez swoje dość klasyczne wykonanie i drewniane szafki wydaje się być jednym z najbardziej klimatycznych miejsc w całym domu – szczególnie gdy w powietrzu unosi się zapach pysznych potraw, który właśnie tutaj jest najbardziej intensywny. Chociaż niejednokrotnie proponowano kobiecie remont tego pomieszczenia, za każdym razem odpowiedź była taka sama – nie widziała potrzeby w zmianie mebli i urządzeń, które nadal spełniały swoje zadanie. Najczęściej to tutaj przyjmowani są wszyscy goście, którzy wpadają z wizytą na kawę czy obiad, choć pod równoległą do szafek ścianą stoi drewniany stół tylko z czterema miejscami. Na ogół więcej ich nie potrzeba.


Salon wygląda już na znacznie nowocześniejszy, jednak i jemu nie można odmówić skromności. Nie powala wielkością, jednak jasna kolorystyka nadaje mu wrażenia przestrzeni, zwłaszcza gdy za dnia wpada tu sporo światła. Na ścianach można dostrzec zdjęcia przedstawiające członków rodziny – najwięcej jest ich właśnie z wnukami. Na ścianie zawieszony jest średniej wielkości telewizor, jednak Anna rzadko z niego korzysta, uznając go za bardziej skomplikowane urządzenie niż jej poprzedni, starszy nabytek. To właśnie w salonie znajdują się drzwi wyjściowe na taras z widokiem na ogród.

Sypialnia nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jest tam łóżko, szafki nocne, komoda i szafa z ubraniami, a także grube zasłony, które z rana powstrzymują światło słoneczne przed wdarciem się do pokoju. Tak czy inaczej – niczego tu nie brakuje.


Na łazienkę zdecydowanie poskąpiono miejsca, przez co można odnieść wrażenie, że wszystko zostało w niej upchane jakby na siłę. Jednak minimalizm ułatwia utrzymanie porządku – a zawsze jest tu sterylnie czysto – i nie zmienia faktu, że i tutaj można znaleźć wszystkie niezbędne do higieny rzeczy, które wynagradzają wszystkie braki w przestrzeni. Można by rzec, że na plus wychodzi posiadanie wszystkiego na wyciągnięcie ręki. Dosłownie.


Garaż niegdyś był siedliskiem wszystkich gratów, które jakiś czas temu zostały uporządkowane i poukładane na tyle, by uwydatnić całkiem przestrzenność tego miejsca. Obecnie jest on prywatnym warsztatem Alana, który na własną rękę zajął się zagospodarowaniem przestrzeni i sprowadzeniem tu wszystkich potrzebnych narzędzi. Oczywiście wszystko to za zgodą babci, która o dziwo nie ma nic przeciwko hałasom, a wręcz wspiera wnuka w rozwijaniu swoich umiejętności.Powrót do góry
 
Go down
 
[ ZACHÓD ] Mały dom na przedmieściach
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 1 z 1

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: