Anonymous
Gość
Gość
Jak już tu jesteś, to nie kieruj się tytułem, bo nie mam biletów nawet dla siebie

W każdym razie, poszukuję kilku/kilkunastu osób, z którymi Shad ma jakąś przeszłość, coś robi z nimi teraz, ma z nimi jakąś przyszłość. Jestem elastyczny, wszystko można obadać i bardzo zależy mi na jakichś relacjach już ustalonych, gdyż jestem słaby w klimatach wieczorków zapoznawczych, etc. Czego szukam:

Teammates
Wszyscy byli, aktualni i przyszli koledzy z drużyny koszykarskiej. Shad przez lata grał w Palermo, a potem w Vancouver w koszykówkę, zatem poznał ludzi ze środowiska i ma obycie w temacie. Potrzebni są tu ludzie, z którymi będzie mógł umawiać się na wspólne gry, treningi i tak dalej. Najlepiej by byli to uczniowie Riverdale, wtedy można nawet pomyśleć o klubie koszykarskim na poważnie, bo na razie są tylko zadatki na coś fajnego.

Zwykli znajomi
Pomimo niesprzyjającej przyjaźniom i znajomościom osobowości Nero, potrzebni są też tacy, którzy pomimo jego niegrzecznego zachowania, potrafili w jakiś sposób do niego dotrzeć i gdy mijają się na korytarzu, to może nawet czasem zbiją piątki. Mogli nawet kiedyś siedzieć w ławce razem na jakichś zajęciach, rozwiązań jest mnóstwo.

Ex
Giotto nie miał zbyt wielu dziewczyn i aktualnie też żadnej nie posiada, ale skoro takowe były w jego życiu, to wypada by miał z nimi jakąś przeszłość. Nie mam pomysłu na czym to mogłoby polegać, czy są w dobrych, złych, neutralnych stosunkach, czy w ogóle już o sobie zapomnieli i tak dalej. Wszystko do ustalenia.

Pasjonat
Jeśli jest na forum jakaś postać, która ma zajawkę na koszykówkę, ligę NBA, NCAA, którąkolwiek inną ligę zawodową, to z pewnością powinna się tu zgłosić. Nero jest uzależniony od koszykówki w każdym wydaniu i mieć obok siebie kogoś, z kim można porozmawiać o jakichkolwiek rzeczach związanych z koszykówką, byłoby dla Shada wręcz nieocenione, a przy okazji, byłby to solidny fundament na budowę jakiejś poważniejszej relacji jak przyjaźń.

True Survivor
Nie chodzi tu o piosenkę Davida Hasselhoffa do filmu "Kung Fury", ale mam na myśli kogoś, kto przetrwał nieznośny i zjebany charakter Shada oraz dotarł do niego w ten sposób, że śmiało mogą nazwać się przyjaciółmi. To proces długotrwały, pełen wybojów i zawodów, zatem musi być to ktoś ze stażem znajomości minimum kilka lat, który w dodatku nie zerwał kontaktu z Nero. Z czym się to wiąże? Otóż taka osoba zna Shada najlepiej i kiedyś nawet on musi się komuś wygadać. Rola trudna, ale bardzo istotna dla mojej postaci.

Coś innego
Ta kategoria jest dla tych, którzy nie pasują do niczego powyżej, bądź mają jakiś oryginalny pomysł na coś super-zajebistego. Jestem otwarty na wszelkie pomysły, dramy, fajne akcje i tak dalej. Jeśli macie jakiś pomysł, podzielcie się nim, z pewnością dogadamy się i stworzymy jakiś cudny wątek.

Liczba miejsc nieograniczona.
Nieaktualne poszukiwania zostaną skreślone.

That's all folks!
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach