IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Bambino

Zobacz poprzedni temat
 
Zobacz następny temat
 
Go down
 
Amber

avatar
53
#Sportowiec
53


   
Pią Cze 24, 2016 4:47 pm
       
To, co Amber wie:

Masochizm i sadyzm - to jedne z jej największych fetyszy i słabości, choć raczej się do nich nie przyznaje. Czerpie nieziemską przyjemność z zadawania jak i doświadczania bólu.

Jej ojciec pieprzył się z o wiele młodszymi od niego sprzątaczkami i kucharkami - Amber definitywnie WIDZIAŁA za młodu, jak dobierał się do dwóch z nich. Miało to miejsce, gdy Amber była dopiero podrostkiem w wieku dwunastu lat. Pomimo niewielu lat, szybko zrozumiała, co się na jej oczach wyprawiało. Nie wspomniała o tym słowem matce, bo... cóż, nie zdążyła, choć powszechnie mówi, że po prostu nie chciała i uważała to za bezcelowe.

Nie ma szans na dłuższy związek z chłopakiem - Od czasu zerwania ze swoim pierwszym, prawdziwym chłopakiem, ma pewną traumę. Nie potrafi wytrwać z żadnym mężczyzną w poważnej relacji na okres dłuższy niż dwa tygodnie. Ma to swego rodzaju symboliczne znaczenie: Jej pierwszy chłopak zerwał z nią dokładnie po dwóch tygodniach.
W pewien sposób Amber próbuje się "obronić" przed zerwaniem z jego strony - sama powoduje kłótnię, w której się rozchodzą.


W wieku szesnastu lat zaszła w ciążę i poroniła - Nieumyślnie czy umyślnie winny jest temu jej pierwszy chłopak. Kiedy dowiedział się, że Amber zaciążyła, natychmiast zniknął z jej życia. Dziewczyna, nie mogąc wytrzymać napięcia psychicznego, poroniła.
Z perspektywy lat sądzi, że jednak fajnie byłoby zostać znowu matką... ale wizja zakrwawionego, nieżywego dziecka wciąż ją prześladuje.
Ponadto Romanowa nieraz zawiesza się, widząc gównażerię. Wówczas ciężko ją wytrącić z owego "transu".
O jej przeżyciach wie tylko ona. No i o części z nich jej eks chłopak, którego posiało... czort wie gdzie.


Jej rodzice się rozwiedli, gdy Amber miała siedemnaście lat. - Rozprawę wygrał ojciec. W wyniku tego nastolatka zamieszkała z bogatym tatusiem, a matka straciła cały swój dobytek.

Ojczulek ożenił się z jedną szmaciurą - A biedna Amber musi z nimi żyć.

Nie utrzymuje kontaktu ze swoją matką - Dziwnym trafem kilka miesięcy po rozwodzie, mama Amber się gdzieś straciła. Oficjalnie uznano ją za zaginioną i wciąż nie odnaleziono
Powrót do góry
 
Go down
 
Bambino
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 1 z 1

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: