IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Wymiana.

Zobacz poprzedni temat
 
Zobacz następny temat
 
Go down
 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
Wymiana

avatar
113
#Nowy w mieście
113


   
Sob Lut 13, 2016 8:29 pm
       
Cytat :
Witam,
W imieniu administracji Ery Bleach'a pragniemy wyrazić chęć zawarcia współpracy z administracją tego forum na szczeblu zależnym od waszej woli. Może to być zarówno współpraca ograniczająca się jedynie do wymiany buttonami, jak i bardziej ścisła, w której co jakiś czas wymienialibyśmy się wzajemnie nowinkami ze świata obu naszych pbfów, czy to na forum, czy to na stronie facebookowej - poziom współpracy zależy od was, my jesteśmy otwarci na różne pomysły. Kontakt do administratora głównego znajduje się na samym dole ogłoszenia. Wszelkie uwagi odnośnie wymiany proszę kierować właśnie tam.
Poniżej załączam opis naszego forum i liczę na owocną współpracę. Wasz banner został już wstawiony. Znajduje się w ogłoszeniu, w sekcji ,,Reklama". Kliknęliśmy również w wasze toplisty i będziemy wdzięczni za wzajemność :)

Pozdrawiam,
Administracja Ery Bleach'a
Spoiler:
 

Nie odwracaj wzroku...

    Forum Era Bleacha poszukuje nowych graczy!

Wstęp:

    Era Bleacha jest grą forumową opartą o wydarzenia z anime ,,Bleach" jednak z własną, odrębną fabułą. Stawiamy przede wszystkim na oryginalność, przejawiającą się w innowacyjnym, realistycznym i rozbudowanym systemie walki oraz sposobie rozwoju postaci. Więcej odnośnie naszego systemu gry i fabuły znajdziecie poniżej.

    Zapraszam również do zapoznania się z naszą reklamą wideo:
https://www.youtube.com/watch?v=SKbOF_XGb7Y
   

Fabuła: bardziej rozbudowany opis fabuły tutaj

    W Soul Society władzę siłą zdobywa Kanabo Oni, mordując w bezwzględnej walce poprzedniego głównodowodzącego. Następstwem tego haniebnego czynu jest tyrania, jaką zaprowadził nowy przywódca I oddziału w całym Seireitei. Po masakrze jaka odbyła się na dworze czystych dusz w trakcie wojny domowej, zbuntowani shinigami zmuszeni byli się wycofać. Zdecydowana większość Buntowników obrała za swój cel do założenia kryjówki świat żywych, jednak pewne grupy zdecydowały się podjąć działania partyzanckie. To co łączy obie te grupy to chęć obalenia władzy Kanabo i przywrócenie dawnych wartości w Seireitei.

    Jednak nie tylko Soul Society zostało wewnętrznie rozerwane. Podobna sytuacja bowiem ma miejsce w Las Noches. 0 Espada, Yuki Ikkaki, której rządy przekroczyły już kolejne stulecie, zaczęły być coraz śmielej kwestionowane ze względu na jej pacyfistyczne podejście. Ma ono swoich zwolenników, jak i przeciwników, jednak to właśnie ta druga grupa potajemnie spiskuje na temat obalenia jej władzy i zaprowadzenia rządów silnej ręki, opartych na strachu.

    Inaczej sytuacja ma się w szeregach Quincych. Miyoshi Toru jest obecnie najstarszą w historii przywódczynią swojej rasy. Niemniej jednak, ich obowiązki eksterminacji zagrożenia dla niewinnych, ludzkich dusz, musiały ustąpić miejsca ważniejszemu problemowi, jakim okazała się inwazja Bounto na ich siedzibę, na Hokkaido. Nie mogąc znaleźć innej reakcji, na atak lalkarzy, quincy jednomyślnie postanowili odpowiedzieć zdecydowaną agresją, co doprowadziło do wybuchu wojny.

    Co do drugiej strony tego konfliktu, sytuację stagnacji w rodach lalkarzy wykorzystał Bounto imieniem Katsumoto Yamato. Agresję pozostałych członków swojej rasy powodowaną licznymi prześladowaniami i ogólną pogardą do ich rasy, umiejętnie skierował na osłabionych, nieuwikłanych w większe konflikty Quincych. Celem było podbudowanie morale swoich ludzi, uniknięcie marginalizacji, oraz zdobycie większych wpływów. To ostatnie udało im się znakomicie, gdyż ostatecznie przywłaszczyli sobie północną wyspę Japonii - Hokkaido - wraz z główną siedzibą Quincych, wciągając tym samym swoich pobratymców w krwawą wojnę.

   Dyskrecję w całym tym światowym konflikcie zachowują jedynie Najemnicy, parający się nielegalną bronią (Bakkoto). Posiadają bogatą historię, obfitującą w ciekawe i znaczące dla światowej polityki przygody. To właśnie oni stoją za szeregiem zamachów na ważne osobistości, w tym również pierwszą przywódczynię buntowników. Ich największym pracodawcą od zawsze był Kanabo, który wykorzystywał ich jako dyskretne narzędzie do realizacji swoich celów w politycznie niewygodnych sytuacjach, mogących zaszkodzić jego reputacji. Zdecydowana większość stron konfliktu jest z reguły wrogo nastawiona do przedstawicieli tegoż ugrupowania.

    Drugą stroną medalu, to jest obarczoną sympatią niżeli antypatią są Fullbringerzy, którzy zawsze starali się trzymać z dala od sporów prowadzonych przez inne rasy. Jednak ich pragnienie zachowania spokoju bliskiego śmiertelnikom pozbawionym duchowej mocy, ze względu na moc jaką dysponują, często staje się niemożliwością.

Rozwój postaci:

    Na forum mamy do wyboru 7 różnych stron konfliktu:
- Shinigami z Seireitei
- Puści
- Bounto
- Quincy
- Fullbringerzy
- Najemnicy
- Zbuntowani Shinigami

    Każda strona konfliktu charakteryzuje się różnymi umiejętnościami, wyznawanymi wartościami, bonusami, czy też wyposażeniem, a rozwój postaci w obrębie poszczególnych grup zwykle diametralnie się różni.

    Do wspomagania indywidualnego rozwoju postaci, dajemy do dyspozycji szereg narzędzi pozwalających na wyposażenie naszej postaci w wachlarz własnych, odrębnych umiejętności. Wyróżnić należy takie elementy jak:

- Emocje - Każdej postaci może zostać przypisany wachlarz emocji, które w zależności od sytuacji mogą nam pomóc w walce, lub też zaszkodzić. Podobnie sytuacja ma się w przypadku NPC. Należy jednak uważać, ponieważ emocje naszej postaci często mogą stać się piętą achillesową i przechylić szalę zwycięstwa na przeciwną stronę!

- Klasy postaci - Do wyboru mamy jedynie dwie z wielu, pozwalające na określenie specjalizacji naszej postaci (na przykład wzmocnienie ataków kidou). Niektóre z nich działają w każdej sytuacji, inne zaś, wymagają spełnienia określonego warunku.

- Medale i wyzwania - Medale i wyzwania zdobywamy w podobny sposób - za aktywność na forum i określone zadania fabularne. W przypadku wyzwań, otrzymujemy bonusy stricte rozwijające poziom naszej postaci i zasób sakiewki, jednak w przypadku medali otrzymujemy pokaźniejsze spektrum możliwości. Zdobyte za nie punkty można wymienić na możliwość posiadania drugiej postaci na forum, zwiększenia zdobywanego doświadczenia w fabule, objęcia ważnego stanowiska (jak kapitan głównodowodzący), założenie klanu/organizacji, czy nawet tworzenie własnych, indywidualnych umiejętności.

    Nie sposób wymienić wszystkich elementów możliwości rozwoju postaci na naszym forum w stosunkowo krótkim tekście. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: erableacha.pun.pl ;)

    Jeśli zostałeś przed monitorem tak długo, aby zapoznać się z naszą reklamą, to zapraszamy do wzięcia udziału w grze :)

UWAGA!

16 lutego rozpoczynamy dwa równolegle przebiegające eventy. Zapisy trwają do 20 lutego i choć można dołączyć nawet później, to po upływie tego terminu nagroda za event będzie mniejsza.

Ponadto do 20 lutego można wziąć udział w walentynkowym konkursie i wygrać unikalne nagrody, które z pewnością dadzą dużą przewagę w fabule.

Kontakt gadu gadu: 36646198

Nasze bannery:


Kod:
Kod:
<a href="http://erableacha.pun.pl/forums.php"target="_blank"><img src="http://i.imgur.com/IGoNT4m.jpg"></a>

Kod:
Kod:
<a href="http://erableacha.pun.pl/forums.php"target="_blank"><img src="http://i.imgur.com/ghcxYxn.jpg"></a>

Kod:
Kod:
<a href="http://erableacha.pun.pl/forums.php"target="_blank"><img src="http://i.imgur.com/KyiptuF.jpg"></a>
Powrót do góry
 
Go down
Wymiana

avatar
113
#Nowy w mieście
113


   
Pią Lut 19, 2016 1:51 pm
       
[align=center]
Kod:
<a href="http://www.stonestreetstables.czo.pl/"><img src="http://i.imgur.com/EKS7ia6.gif"></a>


Kod:
<a href="http://www.stonestreetstables.czo.pl/"><img src="http://i.imgur.com/W5xjELp.gif"></a>


Kod:
<a href="http://www.stonestreetstables.czo.pl/"><img src="http://i.imgur.com/f4W4qHX.gif"></a>


Kod:
<a href="http://www.stonestreetstables.czo.pl/"><img src="http://i.imgur.com/IlInrDD.gif"></a>


Kod:
<a href="http://www.stonestreetstables.czo.pl/"><img src="http://i.imgur.com/9hNFXYp.gif"></a>


Kod:
<a href="http://www.stonestreetstables.czo.pl/"><img src="http://i.imgur.com/Sh82TDu.gif"></a>
[/align]
Powrót do góry
 
Go down
Alan Hayden Paige

avatar
3678
#Młodzież
Barman / Mechanik
3678


   
Nie Lut 21, 2016 12:04 pm
       
✕ WSTAWIONY.Powrót do góry
 
Go down
Wymiana

avatar
113
#Nowy w mieście
113


   
Nie Lut 21, 2016 4:45 pm
       
Witam , z tej strony założyciel forum RPG pod tytułem Local Uniesienie."Jedno z najbardziej wyszukanych i ekskluzywnych miejsc na wyciągnięcie ręki. Lokal Uniesienie
oferuje multum niezapomnianych wrażeń zmysłowych. Nihil est in intellectu quin prius fuerit in
sensu. Od szalonych nocy spędzonych w salach erotic poprzez długie rozmowy przy barze aż do
namiętnych masaży. Rozkoszuj się wolną chwilą. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Pamiętaj,
In omnibus - caritas. Odważ się pragnąć. Zapraszamy."

Piszemy w sprawnie wymiany bannerów ,a przy okazji partnerstwa.

Link do naszej strony :
http://local-uniesienie.forumpolish.com/

Wasz banner został już wstawiony do okienka.

Nasz banner , 300 x 100 ale można zmodyfikować
Kod:
<a href="http://local-uniesienie.forumpolish.com" title="Local Uniesienie - Poznaj Smak

Uniesienia..."><img src="http://i74.servimg.com/u/f74/16/04/10/43/bez_na10.gif" alt="Local

Uniesienie - Poznaj Smak Uniesienia" border="0" /></a>

Drugi nasz banner to wersja 468 x 80Kod:
<a href="http://local-uniesienie.forumpolish.com" title="Local Uniesienie - Poznaj Smak

Uniesienia..."><img src="http://i39.servimg.com/u/f39/16/04/10/43/banner10.gif" alt="Local

Uniesienie - Poznaj Smak Uniesienia" border="0"/></a>

Link do oferty partnerstwa/reklamy

http://local-uniesienie.forumpolish.com/t218-reklama-wspolpraca-napisz-tutaj-odezwiemy-sie#7646
Powrót do góry
 
Go down
Wymiana

avatar
113
#Nowy w mieście
113


   
Pią Lut 26, 2016 5:04 pm
       
LINK DO FORUM
Kod:
<a href="http://www.hello-heroes.wxv.pl/index.htm"><img src="http://i.imgur.com/hkinE95.gif"></a>
Powrót do góry
 
Go down
Wymiana

avatar
113
#Nowy w mieście
113


   
Sob Mar 05, 2016 3:58 pm
       

Kod:
<a href="http://www.dzikie-psy.czo.pl/index.htm"><img src="http://img24.otofotki.pl/obrazki/gm403_gfg.png"></a>   


Kod:
<a href="http://www.dzikie-psy.czo.pl/index.htm"/><img src="http://img24.otofotki.pl/obrazki/ky931_bvbv.png"></a>


Kod:
<a href="http://www.dzikie-psy.czo.pl/index.htm"><img src="http://img24.otofotki.pl/obrazki/uj569_banner1.png"></a>
Powrót do góry
 
Go down
Wymiana

avatar
113
#Nowy w mieście
113


   
Nie Mar 06, 2016 6:05 pm
       
Witam, powiadamiamy, że forum Pensjonat Róża ma nowe banery w związku z tym proszę o ich zmianę. Z góry dziękuje!


Nowe bannery:

[align=center]
Kod:
<a href="http://pl.tinypic.com?ref=jf9cwm" target="_blank"><img src="http://i64.tinypic.com/jf9cwm.jpg" border="0" alt="Image and video hosting by TinyPic"></a>Kod:
<a href="http://www.pensjonatroza.wxv.pl/" target="_blank"><img src="http://files.tinypic.pl/i/00743/ixblphruee2o.jpg" border="0"></a>Kod:
<a href="http://www.pensjonatroza.wxv.pl/" target="_blank"><img src="http://images.tinypic.pl/i/00746/ao3lm914qrc5.jpg" border="0"></a>Kod:
<a href=http://www.pensjonatroza.wxv.pl/" target="_blank"><img src="http://i67.tinypic.com/2uhmn89.jpg" border="0"></a>


Kod:
<a href="http://www.pensjonatroza.wxv.pl/" target="_blank"><http://i68.tinypic.com/2mhssj5.jpg" border="0"></a>
[/align]
Powrót do góry
 
Go down
Alan Hayden Paige

avatar
3678
#Młodzież
Barman / Mechanik
3678


   
Pon Mar 07, 2016 8:31 pm
       
✕ WSTAWIONE. Wszystkie poza Local Uniesienie, które najwidoczniej padło.Powrót do góry
 
Go down
Alan Hayden Paige

avatar
3678
#Młodzież
Barman / Mechanik
3678Powrót do góry
 
Go down
Wymiana

avatar
113
#Nowy w mieście
113


   
Pią Mar 11, 2016 9:26 pm
       
Valhald
Z obserwacji wynika bardzo prosta ma rada:
bądź dumnym wilkiem, nie kundlem co ujada.


Kod:
<a href="http://www.valhald.cba.pl"><img src="http://i.imgur.com/t9q0bQ3.png"></a>


Kod:
<a href="http://www.valhald.cba.pl"><img src="http://i.imgur.com/3Mh70F8.png"></a>


Kod:
<a href="http://www.valhald.cba.pl"><img src="http://i.imgur.com/uoRG37W.png"></a>


Kod:
<a href="http://www.valhald.cba.pl"><img src="http://i.imgur.com/z2dJ58G.png"></a>


Kod:
<a href="http://www.valhald.cba.pl"><img src="http://i.imgur.com/sEI8jlU.png"></a>

Wasz banner już wstawiony~!
Powrót do góry
 
Go down
Wymiana

avatar
113
#Nowy w mieście
113


   
Nie Mar 13, 2016 8:16 pm
       
    W dawnych czasach, kiedy miasto opanowała korupcja, wybuchł bunt. Rebelianci, bo tak się zuchwale nazwali, sprawili, że Dovenest całkowicie się zmieniło. Gdyby nie oni, to pewnie nie byłoby tego spokojnego, ale jednak tętniącego życiem miasta.
    Mogłoby się wydawać, że wszystko jest całkowicie w porządku. Mogłoby. Och? Nie masz portfela? A na pewno go zabierałeś? Jeśli tak, to witamy w Dovenest.

    Lisy nigdy nie śpią. Psy węszą po ulicach. Wszystko w rękach kotów. A gołębie bacznie obserwują...

    Oto nasze bannery.


400x150

Kod:
<a href="http://dovenest.forumpolish.com" target="_blank"><img src="http://i.imgur.com/cv1WLbd.gif">

400x150

Kod:
<a href="http://dovenest.forumpolish.com" target="_blank"><img src="http://i.imgur.com/Q8Zx9Se.png">

400x150

Kod:
<a href="http://dovenest.forumpolish.com" target="_blank"><img src="http://i.imgur.com/pxJYlmj.png">

400x150

Kod:
<a href="http://dovenest.forumpolish.com" target="_blank"><img src="http://i.imgur.com/LSfmBeE.png">

400x200

Kod:
http://i.imgur.com/TfZOsrH.png

400x200

Kod:
http://i.imgur.com/HnuXSkp.png

400x200

Kod:
http://i.imgur.com/q4vvSih.gif

400x150

Kod:
http://i.imgur.com/Qy5nvCW.gif

300x100

Kod:
http://i.imgur.com/uQNd17A.gif

245x150

Kod:
http://i.imgur.com/H9zY10z.gif

150x50

Kod:
http://i.imgur.com/yqmFM6H.gif

88x31

Kod:
http://i64.tinypic.com/r7kach.gif
Powrót do góry
 
Go down
Wymiana

avatar
113
#Nowy w mieście
113


   
Pią Mar 25, 2016 10:45 pm
       
Witam z tej strony Miyaguchi, główny administrator Mage Guild Wars. Jestem zainteresowany wymianą z waszym forum. Grafika reklamowa Riverdale została już u nas umieszczona, co można dostrzec u dołu naszego forum (http://www.mageguildwars.pun.pl/). Przekonany jestem, że na naszym forum jest przynajmniej dziesięć aktywnych uczestników, którzy podróżują po naszym świecie. Jeśli chodzi natomiast o nasze grafiki, to można znaleźć je tutaj (http://www.mageguildwars.pun.pl/page.php?id=15561) - do wyboru do koloru. Mam nadzieje, że nasza współpraca powiedzie się. Wszelkie pytania proszę zadawać w postaci wiadomości na mój komunikator gadu-gadu - 6720223, bądź też na e-mail: michu750@gmail.com

Pozdrawiam, Miyaguchi.
Powrót do góry
 
Go down
Ryan Jay Grimshaw

avatar
1639
#Student Riverdale Univ.
Prawo / Zbuntowany
1639


   
Pią Kwi 01, 2016 12:06 am
       
✕ WSTAWIONE. Dovenest i Mage Guild Wars. Vallhaldu nie wstawiam z racji upadku.Powrót do góry
 
Go down
Wymiana

avatar
113
#Nowy w mieście
113


   
Wto Kwi 05, 2016 2:00 am
       

http://firenzepbf.forumpl.net/

Wyrażamy chęć zawarcia partnerstwa, poprzez wymianę banerów lub buttonów.


Kod:
<a href="http://firenzepbf.forumpl.net/" target="_blank" title="Florencja PBF"><img src="http://i.imgur.com/2O2E0sb.png" border=0 width=400px height=50px alt="Florencja PBF" /></a>

Pozostałe bannery: http://firenzepbf.forumpl.net/t13-bannery-i-buttony?tt=1#13

Wasz został wstawiony. Pozdrawiamy i zapraszamy!
Powrót do góry
 
Go down
Wymiana

avatar
113
#Nowy w mieście
113


   
Czw Kwi 14, 2016 2:28 pm
       
[align=center]
Kod:
<a href="http://www.terraluporum.czo.pl"><img src="http://i.imgur.com/Exprje1.png"></a>


Kod:
<a href="http://www.terraluporum.czo.pl"><img src="http://i.imgur.com/aNynNfL.png"></a>


Kod:
<a href="http://www.terraluporum.czo.pl"><img src="http://i.imgur.com/tC7Lfsm.png"></a>
[/align]
Powrót do góry
 
Go down
Sponsored content

#


   
       
Powrót do góry
 
Go down
 
Wymiana.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 4 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: