Anonymous
Gość
Gość
Bada bum tsss
Wto Sty 19, 2016 6:49 pm
No.. tak... wiec... Ekhem...
To moje prace, nie są jakieś kupersuperzajebistetakieżeażdechzapiera, ale no... Może komuś się spodobają.
Najpierw moja faza na Noragami
Yukine
Yato
To tyle xD
Genos
Piesio <3
Harry
Leo
Coś
Coś2
A to stare jest
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Bada bum tsss
Wto Sty 19, 2016 6:53 pm
Okej. Yukine, Leo (jezujakietojesturocze) i cosie podobają mi się najbardziej. Piesio też jest narysowany w takim strasznie ciekawym stylu. Swoją drogą też uwielbiam Yato i Genosa, nie żeby coś. Który rysunek w ogóle rysowałeś jakiś czas temu? Chyba, że go tutaj nie wrzucałeś.
I rysuj więcej. *wiecznie głodny artów*
Anonymous
Gość
Gość
Re: Bada bum tsss
Wto Sty 19, 2016 6:56 pm
Najświeższy jest Yato (przed chwilą skończony) xD potem Yukine (wczorajszy) i Genos (chyba ma tydzień). Harry jest chyba ze świąt, a reszty nie pamiętam.
Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: Bada bum tsss
Wto Sty 19, 2016 7:22 pm
This and that. Zrobiły mi dzień.
Also super rada - jak chcesz się rozwijać, to na razie skrob więcej tego, co widzisz: bierz sobie jakieś pozy z netu i obserwuj, jak się wszystko układa w anatomii i innych gównach, patrz na ludzi. Albo nawet, jak nie chcesz się brać za jakiekolwiek realistyczne kupy, tylko bawić się w same mango i animu, to też machaj z artów albo screenów.
Wiem, że pieprzę, jak stara baba, ale generalnie rozwinięcie własnej kreski zwykle zaczyna się od pracy "odtwórczej", a potem przechodzi w faktycznie twórczą. Dlatego jakbyś chciała iść do przodu, to musisz patrzeć na to, co jest już wyćwiczone, żeby potem nie rysować tych samych błędów. W sumie to jest oczywiste.
Ale Cośki serio są urocze, Yukine tarmosiłabym za poliki i ogólnie właściwie wszystko idzie w dobrym kierunku. Tylko ja zawsze muszę się powymądrzać. >:U
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach