Riverdale City News
Riverdale City News
Fresh Blood Lost in the City
RCN 24/7 | Wydanie #5
Pon Sty 14, 2019 11:07 pm

RIVERDALE CITY NEWS
Official site of best Canadian newspaper
Got any hot news you want to share? Feel free to PM us anytime! Inbox open 24/7.
LATEST TOPICS
Missed something? With us, you won't fall behind!
SEA CONCERT w/ Sheridan Paige and Mercury Black
Disappear with style
Clawerich family went bancrupt!
Hatheway fly away
SEA CONCERT

Wszystko co dobre kiedyś się kończy! W tym cudowne, słoneczne wakacje, które w tym roku zdecydowanie przeszły same siebie. Dla osłody przed nadchodzącymi deszczami, Sheridan Paige przygotowała dla wszystkich mieszkańców koncert w towarzystwie takich zespołów jak Iron Weasel, Rotten Tomatoes i Twoja Stara Band. Oprócz tego mieszkańcy mieli okazję powitać na scenie Mercury'ego Blacka, reprezentującego swoją rodzinę, która ufundowała całe wydarzenie. Jeśli je przegapiliście - żałujcie! Były świetne piosenki, hawajskie jedzenie, kwieciste naszyjniki, wspaniałe drinki i iście szampańska zabawa.
10.045 COMMENTS / 29.745 LIKES               Rebecca Harper
DISAPPEAR WITH STYLE

Po fantastycznej wystawie Remora Laverne, przez długi czas mieszkańcy Riverdale City nie mogli dojść do siebie. Niestety wygląda na to, że wielki sukces poprzedził morze bezwenia. Artysta i milioner zaszył się w swoich włościach, nie wyściubiając nosa na zewnątrz. Od dłuższego czasu nie daje żadnego znaku życia, nie publikuje ani nie wystawia swoich prac. Przepadł jak kamień w wodę. Fani mają jedynie nadzieję, że jego rozpłynięcie się jest zwiastunem nadejścia istnego arcydzieła, które ponownie powali wszystkich na kolana. Krytycy z kolei, nazywają go spadającą gwiazdą. A one jak wiadomo, choć bez wątpienia powalają swym pięknem - niezwykle szybko gasną.
1545 COMMENTS / 10.345 LIKES                     Charlotte Roy
CLAWERICH FAMILY WENT BANCRUPT

Zaczęło się od wielkiej tragedii. Rodzina Clawerich po raz kolejny straciła wszystkie psy na skutek tajemniczego otrucia. Śledztwo wykazało, że za cały incydent była odpowiedzialna rodzina Lapointe, z którą głowa rodziny Clawerich zerwała kontakty biznesowe niecałe dwa miesiące wcześniej. Od tamtej pory nic nie szło po ich myśli. Kolejne rozwiązywane umowy, problemy biznesowe, aż w końcu - informacja o olbrzymich długach, z którymi musieli się zmagać od lat. Ich domy mody zaczęły znikać z kanadyjskich galerii jeden po drugim, aż w końcu słuch po nich zaginął. Wygląda na to, że mimo obiecującej przyszłości, Frey Clawerich również zrezygnował ze swojej kariery w modelingu. Mimo to gorąco liczymy, że któregoś dnia uda mu się uwolnić od rodzinnego fatum i powrócić na okładki magazynów w pełnej krasie!
1374 COMMENTS / 7.345 LIKES                        Jason Harris
HATHEWAY FLY AWAY

Nikt nie wie do końca co było powodem nagłego zniknięcia rodziny Hatheway. Zgodnie z zeznaniami sąsiadów, jednego dnia ich rezydencja tętniła życiem jak zawsze, natomiast następnego przypominała istne cmentarzysko. Choć meble w większości pozostały nienaruszone, nie było już widać nikogo ze służby, za wyjątkiem snującego się wokół ogrodnika. Zniknęli kamerdynerzy, zniknęły samochody i przede wszystkim członkowie rodziny. Choć Hath Corporation nadal świetnie prosperuje, wygląda na to że częściowo postanowili wycofać swoje usługi z kanadyjskiego rynku. Krążą plotki, jakoby całe to przedsięwzięcie miało związek z pogarszającym się stanem ich syna i tajemniczą chorobą, która go dotknęła. Niestety szczegóły całej sprawy pozostają nieznane. Możemy być jedynie pewni, że Riverdale City utraciło kilka najjaśniejszych gwiazd, po których odejściu będzie się zbierać jeszcze przez długi czas.
9374 COMMENTS / 16.345 LIKES                  Wright Gagnon


Chcesz skomentować?
Użyj kodu!

Spoiler:
Chester Ó Heachthinghearn
Chester Ó Heachthinghearn
Fresh Blood Lost in the City
Re: RCN 24/7 | Wydanie #5
Wto Sty 15, 2019 6:16 pm

RCN 24/7 | Wydanie #5 UQvFUlw

RCN 24/7 | Wydanie #5 37Qt2bH

koncert był super, zajebiste misiolody, fajna muzyka, fajna szerydun paige. nawet mój pies dostał girlandę z kwiatów!
a reszta wiadomości cóż, jak widać w tym roku mega rotacja w najbogatszych. ciekawe, kto ich zastąpi i na jak długo.
tak z czystej ciekawości, czy zamierzacie poruszać temat listopadowego zajścia?

blondieismybby

Dakota Lowe
Dakota Lowe
Fresh Blood Lost in the City
Re: RCN 24/7 | Wydanie #5
Wto Sty 15, 2019 6:32 pm

RCN 24/7 | Wydanie #5 UQvFUlw

RCN 24/7 | Wydanie #5 T2lz1GV

To wydanie owocuje w wiadomości o upadkach, aż szkoda. Mam nadzieję, ze truciciele psów dostali to, na co sobie zapracowali. Przykro mi, ale to skandaliczne zachowanie. Co do Hatheway, liczmy, że się z tego wyliże, szkoda go.

d_lowe

Sheridan Kenneth Paige
Sheridan Kenneth Paige
The Writers Alter Universe
Re: RCN 24/7 | Wydanie #5
Wto Sty 15, 2019 6:50 pm

RCN 24/7 | Wydanie #5 UQvFUlw

RCN 24/7 | Wydanie #5 TpaTaNw

Czasem nie dociera do mnie, co mają w głowie osoby, które męczą innych ludzi czy zwierzęta "bo tak". A nawet jeśli mają jakiś powód, to jest zerowym usprawiedliwieniem. Biedne psiaki.
I mam nadzieję, że wszystkie rodziny sobie poradzą. Kasa i popularność to nie wszystko, ale ważne, żeby dali sobie radę.

teatimefella

Chauncey Atwater
Chauncey Atwater
Fresh Blood Lost in the City
Re: RCN 24/7 | Wydanie #5
Wto Sty 15, 2019 7:01 pm

RCN 24/7 | Wydanie #5 UQvFUlw

RCN 24/7 | Wydanie #5 P8Sr7Pc

Tak bardzo chciałem być na tym koncercie, ale tak wciągnęła mnie uczelnia, że zasnąłem na biurku i obudziłem się po północy! Bardzo mi szkoda, bo chciałem zobaczyć Sheridan na żywo... Widziałem za to wystawę pana Laverne, fakt faktem, nie w dzień otwarcia, ale i tak trzeba było uważać na to, żeby nie zginąć w tłumie. Szkoda, że zakończył działalność, ale mam nadzieję, że wróci do niego wena.
Boże, biedne psy! Naprawdę, okropna rzecz, mam nadzieję, że Clawerich wrócą. Bardzo lubiłem ich ubrania, mam nawet kilka w szafie obecnie

chauncey_atwater

Kakuei Fuse-Liang
Kakuei Fuse-Liang
Fresh Blood Lost in the City
Re: RCN 24/7 | Wydanie #5
Wto Sty 15, 2019 7:10 pm

RCN 24/7 | Wydanie #5 UQvFUlw

RCN 24/7 | Wydanie #5 Qx6asEj

Zdecydowanie zgadzam się w stu procentach, że to co jest przyjemnie, szybko się kończy. Związku z tym trzeba było przywitać chłodniejsze oraz deszczowe dni (na dodatek przyszykować się jeszcze do szkoły, ale tutaj już nie będę się wypowiadał c:).
Uczestniczyłem w tym wydarzeniu (oczywiście od strony publiczności) i podziwiałem ludzi, którzy występowali na scenie. Zastanawiając się jak oni to robią, aby ich stres nie zjadł przed sporą widownią (chyba tego nigdy się nie dowiem, jeśli się nie spróbuje, prawda? A tak przynajmniej się mówi). W barze można było się natknąć na przeróżne drinki, od koloru do wyboru. Ja osobiście, niestety wybrałem  tradycyjnego drinka. (Proszę nie pytajcie się jakiego, bo umrę ze wstydu xD)
Podsumowując, cała impreza bardzo się udała, a byłem sceptycznie do niej nastawiony. Oby tak dalej Rivedale City.
Wystawa Remora Loverne. Można tam było spotkać śmietankę towarzyską, wymienić się z nimi spojrzeniami,
nawet nie zamieniając ze sobą żadnego słowa. Każdy z nich szedł w inną stronę, aby przyglądać się obrazom utalentowanego milionera. Mam nadzieję, że niebawem jego osoba pojawi się z nowym projektem w jakimś czasopiśmie.
Hm. Zniknięcie obydwóch rodzin z kategorii najbogatszych w Kanadzie? Dobry temat na napisanie o nich książki kryminalnej (tak moim skromnym zdaniem). Hathewaya być może spotkałem na ulicy albo w miejscu publicznym, wcale nie zawracając na niego uwagę. Pewnie tak samo jak on – nie będzie zawracał sobie głowy byle jakim chłopakiem pochodzącego z szarego tłumu. A z Clawerichem zetknąłem się na głównych okładkach magazynów modowych  przez witryny sklepowe ^^'

DARKNIGHT

Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: RCN 24/7 | Wydanie #5
Sro Sty 16, 2019 7:23 pm

RCN 24/7 | Wydanie #5 UQvFUlw

RCN 24/7 | Wydanie #5 LRWTJkk

Mam nadzieję, że Sheridan jeszcze nie raz wymiecie scenę jak na zakończenie lata! A zresztą, wcale w to nie wątpię. Widać, że kariera dziewczyny ma się świetnie.
Bardzo przykro jest mi patrzeć jak kolejne tak ważne reprezentacyjnie osoby znikają z naszego życia. Miejmy jednak nadzieję, że ci którzy przyjdą na ich miejsce poradzą sobie jeszcze lepiej.

PS DARKNIGHT Remor Laverne wystawiał swoje obrazy w galeriach sztuki, nie w czasopismach ㅋㅋㅋ Ciężko się spodziewać, by jego następne dzieło pojawiło się w jakimś magazynie, gdy większości z nich nawet nie można robić zdjęć.

BLACK WOLF

[MG] Cyrille Montmorency
[MG] Cyrille Montmorency
Fresh Blood Lost in the City
Re: RCN 24/7 | Wydanie #5
Czw Sty 17, 2019 5:37 pm

RCN 24/7 | Wydanie #5 UQvFUlw

RCN 24/7 | Wydanie #5 3LXRy2U

Mam nadzieje, że sprawa psów ostatecznie się wyjaśni. Ta sprawa ciągnęła się zbyt długo.
Co do samego koncertu, po prostu bajka! Ci co nie widzieli na żywo, żałują. Jednak nic co dzieje się w Riverdale nie ginie bez echa! Nagrania może nie oddają całej mocy, ale mimo wszystko robią robotę!

Mr. C

Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach