IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 [ZACHÓD] Apartament Rovere.

Zobacz poprzedni temat
 
Zobacz następny temat
 
Go down
 
[MG] Plague Doctor

avatar
292
#Studentka McGill Univ.
Medycyna / Księżniczka
292


   
Wto Gru 18, 2018 1:18 am
       
[dot dot dot]

Apartament wynajmowany przez Ardę jest porównywalny wielkością do większości domów celebrytów. Ze względu jednak na wygodę młoda Rovere zdecydowała się nie kupować ani nie wynajmować domu. Jej częste i nagłe wyjazdy były głównym argumentem za wynajmem lokum w Kanadzie, a apartament wydawał jej się prostszy w utrzymaniu, jak i nie musiała opłacać dodatkowych ochroniarzy, ogrodników i całej zgrai ludzi do opieki w koło budynku. Znalazła z ojcem ofertę przestronnego apartamentu na uboczu miasta, w nowych budynkach wybudowanych na granicy lasu. Osiedle jest chronione przez prywatna firmę, która naprawdę się stara. Przed wjazdem na teren apartamentowców każda osoba musi się wylegitymować oraz przekazać, do którego mieszkania się wybiera, a osoby odpowiedzialne za ochronę sprawdzają telefonicznie, czy dany właściciel wie o wizycie. Nikt niepożądany nie może więc wejść na teren bez zgody mieszkańców.
Oczywiście, teren jest ogrodzony i co kilkanaście metrów są rozwieszone kamery, które monitorują 24/h teren osiedla i za ogrodzeniem. Same budynki są oddalone od siebie na tyle, by sąsiedzi nie zaglądali sobie do okien. Jest ich 5, a ilość pięter nie jest wyższa niż 6. Całość, pomimo tego, że nowoczesna, jest bardzo kameralna i spokojna. Większość mieszkań jest dwupiętrowa, z tarasem albo ogrodem. Arda wynajęła mieszkanie najbardziej na uboczu i na najwyższym, 5 i 6 piętrze, więc nie widzi ona prawie żadnego budynku, gdyż jej taras jest skierowany głównie w kierunku lasu i oceanu w oddali.


Korytarz wejściowy do apartamentu jest dość wąski, nie pozwala on osobie wchodzącej na szybkie zadomowienie. Po prawej znajduje się spora szafa, po lewej zaś mały sekretarzyk, gdzie znajdują się typowe rzeczy: notes, pióro, miska na klucze lub drobne przedmioty. Jest również lustro, w której osoba wchodząca lub wychodząca może się szybko przejrzeć. Im dalej w korytarz, tym jest jaśniej - wszystko przez niewielkie atrium pośrodku. Gdy osoba spojrzy w górę ujrzy przeszklony sufit na wysokości 6 piętra, który wpuszcza zbawiennie światło do środka. Z tego miejsca można przenieść się do garderoby dla gości, salonu, sypialni dla gości lub jednej z łazienek. Po prawej znajdują się również schody na piętro.


Przez dwuskrzydłowe, ogromne drzwi wchodzi się do salonu. Zadziwiająco, nie jest on ogromny, aczkolwiek zupełnie wystarcza Rovere, która spędza tam niewiele czasu. Zazwyczaj pomieszczenie jest puste, gdyż mało kto odwiedza kobietę. Jest on jaśniejszy, utrzymany w jasnej tonacji. Na przeciwko foteli znajduje się spore okno z widokiem na las. Jeżeli skręcimy w prawo, trafimy do kuchni i jadalni Rovere.

Kuchnia/jadalnia, parter

Sypialnia dla gości, parter

Łazienka dla gości, parter

Master Bedroom, piętro

Master Bathroom, piętro

Osoby mogące wchodzić bez uprzedniego zapowiedzenia oraz bez zgody Ardy:
Alan Hayden Paige
Ryan Jay Grimshaw
Powrót do góry
 
Go down
 
[ZACHÓD] Apartament Rovere.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 1 z 1

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: