IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Louis Ashworth

Zobacz poprzedni temat
 
Zobacz następny temat
 
Go down
 
Louis Ashworth

avatar
71
#Mieszkaniec Riverdale City
Mechanik
71


   
Wto Cze 19, 2018 11:53 pm
       


TERRA ♀
6-letnia córeczka tatusia z umysłem dwumiesięcznego szczeniaka. Hiperaktywne piętnaście kilogramów szczęścia, atakuje miłością i ma problemy z nadmierną ekscytacją. Żywe srebro nie widzi w nikim zagrożenia, póki nie dostanie dosadnego sygnału, choć broń Boże, nie jest strachliwa. Chyba, że mowa o odkurzaczu, który regularnie zwalcza, gryząc rurę od niego.
Zwierzak, który diametralnie odmienił życie pana. Pcha się do ramion, gdy Louis odrywa się od rzeczywistości, liże po twarzy, gdy jest wyprowadzony z równowagi, chodzi za nim jak cień, gdy chce być sam. Ashworth nosi ją na rękach, kupuje smakołyki, śpi obok niej, nawet z nią rozmawia. Nie wyobraża sobie życia bez tego szkraba.
Terra uwielbia wąż ogrodowy, bieganie i ludzi, którzy rzucają jej piłki!
TOOTSIE ♂
9-letni pan grymas, coś ma z dogo argentino. Dziadziuś zwykle się separuje od pozostałej dwójki, a ta z uporem maniaka nachodzi go i depcze mu po ogonie. Jest najwyższy z trójki, stosunkowo dobrze zbudowany i mimo wieku, ma krzepę. Kastracja nie ostudziła jego temperamentu, Louis bardzo długo zdobywał jego zaufanie, czego dowodem są blizny na rękach właściciela. Proces resocjalizacji wciąż trwa, aczkolwiek Tootsie uznał go za opiekuna stada. Mają taką love hate relationship, gdyż Ashworth i tak co ranek budzi się z cielskiem staruszka nieopodal na łóżku. Osobiste hobby Mistera I Hate Everything to masło orzechowe i praca jako system antywłamaniowy.
BRUCE ♂
4-letnia kulka mięsa i sprzedawczyk. Zmienia właściciela w zależności od osoby trzymającej w ręku jedzenie. Przysadzisty pies w typie american bully. Rzadko szczeka, częściej pochrumkuje i lekko podskakuje. Bardzo przyjazny i dosłownie nie do zagięcia, można targać za wszystkie kończyny, a on nawet nie kłapnie. Może pierdnie, ale to mniej szkodliwe. Chyba. Jego ulubionym zajęciem jest nadstawianie się do drapania po zadzie i brodzie, przejażdżki autem i leżenie na środku przejścia.

Powrót do góry
 
Go down
Louis Ashworth

avatar
71
#Mieszkaniec Riverdale City
Mechanik
71


   
Nie Wrz 16, 2018 7:31 pm
       
• 05.2023 ─ fabuła z Hurricane'em w Barze Saturday. Nieprzyjemna konfrontacja, po której Ashworth przez trzy tygodnie spał z jednym okiem otwartym.
• 06.2023 ─ food tracki z psami i całą mocą ludzi, teksty na podryw o córkach i molestowanie zwierząt.
• 09.2023 ─ fabuła z Kakueiem Fuse, który z uporem maniaka chce wyprowadzać Bruce'a i Terrę, a Louis uczy go, jak tego nie robić jak pizda.
Powrót do góry
 
Go down
 
Louis Ashworth
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Scarlett Ashworth

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: