Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
@i'm.limited.edition
Czw Maj 24, 2018 5:10 pm
i'm.limited.edition
Oxford, England



Liczba polubień: 17,867
i'm.limited.edition Ostatni egzamin już za mną, czas zbierać się i opuścić Anglię. Wiem, że będziecie za mną tęsknić, ale obiecuję, że jeszcze się zobaczymy. ♥ Kanado, przybywam! #waitforme #jakeo'brien #suit #oxford #handsome #canada #don'tmissme

3 dni temu

Frey Orion Clawerich
Frey Orion Clawerich
Fresh Blood Lost in the City
Re: @i'm.limited.edition
Czw Maj 24, 2018 9:10 pm
lildanger @i'm.limited.edition Obyś szybko się zaaklimatyzował. Przywitamy cię ciepło! (。・ω・。)ノ♡
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @i'm.limited.edition
Czw Maj 24, 2018 9:16 pm
i'm.limited.edition @lildanger O to się nie martw! Tak naprawdę powracam w swoje rodzinne strony. c:
Saturn Kyrin Black
Saturn Kyrin Black
Fresh Blood Lost in the City
Re: @i'm.limited.edition
Pią Maj 25, 2018 12:50 am

@i'm.limited.edition Q1SclHS
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @i'm.limited.edition
Pią Maj 25, 2018 12:53 am
i'm.limited.edition
Riverdale City, Canada



Liczba polubień: 21,234
i'm.limited.edition Kiedy próbujesz być dobrym kumplem i kupujesz Mattowi kubek z okazji swojego powrotu (lol, to ja powinienem coś dostać), a on robi ci w nim kawę. Myślicie, że mu się nie spodobał? Przecież jest piękny. Albo to ja jestem piękny i właśnie próbuje mnie poderwać. Hm. 눈_눈 #bff #jakeo'brien #matthew #mug #coffee #he'snotgayok

42 minuty temu

Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Re: @i'm.limited.edition
Sob Maj 26, 2018 11:02 am
that.handsome.fucker @i'm.limited.edition Dostałeś ponowną możliwość patrzenia na moją przepiękną twarz i jeszcze narzekasz? Tęskniłem bracie. ♡ Będę używał tego kubka po wszeczasy.
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @i'm.limited.edition
Sob Maj 26, 2018 11:06 am
i'm.limited.edition @that.handsome.fucker Ty dostałeś możliwość patrzenia na moją przystojną twarz i kubek w bonusie. GDZIE MÓJ BONUS, BRACIE? Ale cieszę się, niech dobrze ci służy. ♥
Postacie NPC
Postacie NPC
Fresh Blood Lost in the City
Re: @i'm.limited.edition
Sob Maj 26, 2018 11:35 am
that.handsome.fucker @i'm.limited.edition Postaraj się to może go dostaniesz. A może nawet już na ciebie czeka, tylko jeszcze o tym nie wiesz...
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @i'm.limited.edition
Sob Maj 26, 2018 11:40 am
i'm.limited.edition @that.handsome.fucker Mówiąc o staraniach, masz na myśli to, żebym wpadł do twojego domu i przeszukał dosłownie cały? Prosisz się o huragan, ale już do ciebie jadę! Zostaw otwarty balkon, Julio. (。•̀ᴗ-)✧
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @i'm.limited.edition
Sob Maj 26, 2018 3:18 pm
i'm.limited.edition
Riverdale City, Canada



Liczba polubień: 98,654
i'm.limited.edition Nie minął tydzień, a stęsknione fanki już zapraszają mnie na sesje zdjęciowe. Tak, Cass, dobrze wiem, co siedziało ci w głowie, gdy do mnie dzwoniłaś. Na pewno niebawem pojawi się więcej zdjęć z dzisiejszego dnia. A tymczasem coś ze specjalną dedykacją dla mojego nowego followera. (・ω<)☆ @cassidy.the.photographer #BLACK&white #jakeo'brien #photosession #toohotforthisplanet #torso #whatamidoinginthatgarage

3 godziny temu

Frey Orion Clawerich
Frey Orion Clawerich
Fresh Blood Lost in the City
Re: @i'm.limited.edition
Sob Maj 26, 2018 7:40 pm
lildanger @i'm.limited.edition Hoho, aprobuję takie zdjęcia. |・ω・) A kubek absolutnie cudowny.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @i'm.limited.edition
Nie Maj 27, 2018 2:10 am
kyannan @i'm.limited.edition Musisz wyjątkowo rzadko mieć nowych followerów, skoro dostają takie zdjęcia w nagrodę za obserwowanie twojego profilu.
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @i'm.limited.edition
Nie Maj 27, 2018 10:50 am
i'm.limited.edition @lildanger Wiedziałem, że ktoś inny też go doceni! @kyannan Nie musisz martwić się o moich followersów. To niespodzianka dla tego, którym jestem zainteresowany. c:
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: @i'm.limited.edition
Nie Maj 27, 2018 12:40 pm
kyannan @i'm.limited.edition Skoro tak dobitnie zapewniasz o swojej popularności, rzucanie mu anonimowego zdjęcia, twierdząc że jest dla konkretnego followersa to raczej średni pomysł na podryw. Zupełnie jak stanięcie pośród tłumu i krzyknięcie 'hej rozbieram się dla ciebie'. Powodzenia w dotarciu do swojego obserwującego, zdjęcie jest bardzo dobre, choć na miejscu Pani fotograf zwiększyłbym o kilka stopni naświetlenie z prawej strony, jak i nie wyciemniał całkowicie tła przez co traci na jakości. Chyba nie powiesz mi, że jeździsz jakimś tanim BMW.


kyannan @i'm.limited.edition Oczywiście to nie tak, że uważam się za lepszego fotografa, ale jestem lepszym fotografem, więc gdybyś chciał prawdziwą sesję to wiesz gdzie mnie znaleźć.
Jake Raven O'Brien
Jake Raven O'Brien
Fresh Blood Lost in the City
Re: @i'm.limited.edition
Nie Maj 27, 2018 5:17 pm
i'm.limited.edition @kyannan Następnym razem będę jeszcze bardziej bezpośredni. Mam nadzieję, że to klucz do udanego podrywu. B| A Cass na pewno skorzysta z tych cennych porad, szczególnie że wciąż się uczuy. Proszę cię. Nawet nie obejrzałbym się na BMW. To wyjaśnia, dlaczego nie zauważyłem go za moimi plecami.

i'm.limited.edition @kyannan Cenię sobie ludzką pewność siebie, bo ta zazwyczaj skądś się bierze. Szykuj się, bo na pewno się do ciebie zgłoszę. Zdjęć nigdy za wiele. (・ω<)☆
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach