IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Ofiara dla Królika [ KONKURS ]

Zobacz poprzedni temat
 
Zobacz następny temat
 
Go down
 
Mercury Kyan Black

avatar
#Szkolna Gwiazda
Przewodniczący / Cullinan
5554


   
Pią Lut 23, 2018 10:26 pm
       

Ofiara dla Królika
Tradycyjnie konkursy były zawsze czymś zupełnie odrębnym od całego eventu, traktowane jako dzieło użytkowników. Czas na zmiany! Widzicie to wielkie stoisko przy którym tańczą ludzie przebrani za smoki? Właśnie tam wasze postacie mogą znaleźć chwilę spokoju, by zostawić po sobie cokolwiek, co kojarzy im się z nowym rokiem chińskim. Krótki wiersz? Kreatywne opowiadanie? Rysunek, który wykonacie w programie graficznym, a może po prostu go opiszecie słowami? Wybór należy do was, możliwości są praktycznie nieograniczone! Na koniec eventu rozdamy wszystkim odpowiednie nagrody, więc... do dzieła. Kartki, długopisy, mazaki, sztalugi, markery, farby - cokolwiek sobie wymarzycie. Miasto zapewniło dostęp do absolutnie wszystkiego, a miła obsługa chętnie pomoże w razie jakichkolwiek problemów!


____________________

Regulamin zadań:
1. Jedna postać = jedna praca.
2. Możecie zgłosić się wszystkimi postaciami.
3. Wynagrodzenie będzie zależne od waszego zaangażowania i kreatywności. Bez wątpienia będzie to najlepiej punktowany konkurs ze wszystkich, więc zachęcamy do udziału!
4. Zgłaszać swoje prace możecie do 17 marca 2018 roku. Wszelkie wcześniejsze interakcje z innymi graczami podczas tworzenia pracy są bardzo mile widziane, pamiętajcie jednak by zaznaczyć pogrubieniem na początku odpowiedniego posta, że to właśnie w nim znajdziemy wasze zgłoszenie i odpowiednio je określcie. Przykładowo:
- MERCURY BLACK - Praca graficzna (link)
- ALAN PAIGE - Praca graficzna (wersja opisowa)
- PAVEL TRAVITZA - Opowiadanie
- HURRICANE - Wiersz
5. Powodzenia!Uwaga! Zależnie od tego jaki obrazek zostanie użyty przy poście, może być on pisany z perspektywy Mercury'ego lub jego brata Saturna.

A tutaj pojawią się linki do portali społecznościowych jak już je założę.
Powrót do góry
 
Go down
 
Ofiara dla Królika [ KONKURS ]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» "Fasolki wszystkich smaków" - konkurs literacki
» Konkurs rysunkowy - klasyczny
» Leśne ostępy

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: