IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

Loft Harveya

Zobacz poprzedni temat

Zobacz następny temat

Go down

Idź do strony : Previous  1, 2, 3
[MG] Hurricane

#Mieszkaniec Riverdale City
Korespondent Wojenny
2022

Sro Lut 07, 2018 12:18 pm

Harvey wydawał się zaskoczony. Roro myślał, że Whitlock nie zgadł? Szybko pokiwał głową.
Jasne, domyśliłem się tego. – Westchnął i poprawił się, aby usiąść bardziej elegancko, a nie tak na wpół leżąco. – Nie przejmuj się. Może mówię ci dużo rzeczy, ale jest jeszcze więcej, o których ci nie powiem, bo nie chcę albo bo po prostu nie powinienem – powiedział poważnie. No właśnie... Nie trzeba było daleko szukać, jedną z rzeczy, którą fotograf wolał pozostawić dla siebie było jego prawdziwe imię.
Podniósł telefon, który chwilę temu cicho piknął i zerknął na ekran urządzenia.
No, twoja taksówka jest już kawałek stąd – poinformował i schował telefon do kieszeni. Wstał i ruszył się do zakładania butów i kurtki.
Powrót do góry

Go down
Roro Li Meng

Tatuażysta
279

Sro Lut 07, 2018 4:47 pm

- Oh... ok, rozumiem. - uśmiechnął się i kiwnął głową.
Oczywiście, że zdawał sobie sprawę z tego, że nie powie mu wielu rzeczy. No bo przecież z jakiego powodu miałby to robić? Ledwo co się znają w końcu. Dodatkowo szanował to, że Harvey chroni swoją prywatność i nie zamierzał jej naruszać.
- A no tak. - wstał z kanapy i skierował się do drzwi, żeby się ubrać.
Gdy wyszli na zewnątrz wcisnął dłonie w kieszenie kurtki i zaczął się rozglądać.
- Dlaczego właściwie wybrałeś to miejsce? Znaczy... Bardzo podoba mi się twoje gniazdko, po prostu nie pomyślałbym, że ktoś może mieszkać w tej okolicy.
Powrót do góry

Go down
[MG] Hurricane

Korespondent Wojenny
2022

Sro Lut 07, 2018 5:10 pm

Teoretycznie można... W praktyce było parę problemów, ale pieniądze je rozwiązały. – Mówił zamykając za nimi drzwi. – Bardzo lubię ten widok, już jako dzieciak lubiłem się tu włóczyć. Cieszę się, że udało mi się trafić na ten loft. – Prowadził poprzez ciemne alejki, którymi szli jeszcze niedawno.
Powrót do góry

Go down
Roro Li Meng

Tatuażysta
279

Czw Lut 08, 2018 1:58 am

Zanim oddalili się tak, że loft Harveya zniknął im z oczu, Roro nie przystawając odwrócił się i szedł kilka kroków tyłem przyglądając się budynkowi. Kiedy znowu zaczął iść normalnie, kiwnął lekko głową uśmiechając się lekko.
- Naprawdę fajne miejsce. - powiedział bardziej do siebie niż do towarzyszącego mu fotografa. - Kiedy namyślisz się na poprawę reszty tatuaży czy będziesz chciał dodać nową część... wal śmiało. Oczywiście jeśli chcesz, żebym to ja to zrobił. - spojrzał na jego twarz żeby poznać reakcję na tę propozycję. - Mnie miło się z tobą pracowało.
Roro z wielką chęcią nie tylko zająłby się tatuażami Harveya, ale równie ochoczo powtórzyłby z nim taki luźny wypad.
Odwrócił wzrok od mężczyzny i spojrzał przed siebie chcąc wypatrzeć ulicę, na której wysiedli wcześniej z taksówki.
Powrót do góry

Go down
[MG] Hurricane

Korespondent Wojenny
2022

Pią Lut 09, 2018 2:59 pm

Ja już jestem pewny, chcę je u ciebie odświeżyć. Powiedz, kiedy znajdziesz dłuższą chwilę. – Sam spojrzał na Roro i uśmiechnął się łagodnie. – Myślę, że to dobry czas na to. Nie planuję wyjeżdżać, będę mógł spokojnie się wygoić. – Harvey zdawał sobie sprawę, że nigdy nie miał tatuowanej tak dużej powierzchni ciała naraz, dlatego wolał zrobić to teraz, kiedy miał chwilę wolną od intensywnego trybu życia, był spokojny, bo wiedział, jaki ból czuje w różnych miejscach, nie sadził, aby to się zmieniło. Poza tym wiedział, że to jest dobra chwila na odświeżenie wszystkich nauk, jakie wyniósł ze swoich podróży, wszystkiego, co uwiecznił na swojej skórze.
Spojrzał na ekran telefonu i zwolnił kroku. Taksówka była jeszcze parę alejek dalej.
Pomyśl też o zdjęciach projektów, jakie chcesz mieć na stronie. Mógłbym zrobić je sam, ale co ty na to, żebyśmy spotkali się, kupili piwo i pobawili zdjęciami i szkicami?
Powrót do góry

Go down
Roro Li Meng

Tatuażysta
279

Pią Lut 09, 2018 4:29 pm

Roro sam do końca nie wiedział, czy cieszy się bardziej z tego, że fotograf zgodził się, by to on zajął się jego tatuażem, czy dlatego, że nie zamierza nigdzie wyjeżdżać, na front czy licho go tam wie gdzie.
– Sprawdzę terminy i dam ci znać kiedy będę mieć dużo czasu.
I z pewnością nie będzie to jeden termin. Prawdopodobnie wystarczyłaby sesja całodobowa, uwinęli by się z tym za jednym podejściem i po temacie, ale miał wrażenie, że po temacie również byłoby z ich znajomością. A tego raczej by nie chciał.
– O, dobry pomysł. Właściwie, jeśli chcesz, to z piwem, zdjęciami i szkicami możemy rozłożyć się u mnie w towarzystwie prawdziwego chińskiego żarcia. Oczywiście nie spodziewaj się wielkich przestrzeni w moim skromnym mieszkanku. – zaśmiał się cicho i spojrzał na twarz Harveya wyczekując reakcji.

Powrót do góry

Go down
[MG] Hurricane

Korespondent Wojenny
2022

Pią Lut 09, 2018 6:56 pm

Mhm – mruknął zgadzając się na umówienie się na termin. Chciał znów zerknąć na telefon, ale propozycja Roro zgarnęła całą uwagę fotografa. Rozumiał, że znajomy chce odwdzięczyć się zapraszając go do siebie, uznał, że to miłe, chociaż oczywiście wygodniej byłoby zrobić zdjęcia w jego lofcie, bo miał tam cały potrzebny sprzęt. Trudno, umiał w pełni wykorzystać to, co akurat miał pod ręką. No i chińskie żarcie! Jak mógł się nie zgodzić?
Żarcie, zdjęcia, tatuaże i piwo. Masz mnie, Roro – uśmiechnął się odrobinę radośniej. Obydwoje mogli zauważyć zbliżające się światła, a za chwilkę także logo taksówki.
Powrót do góry

Go down
Roro Li Meng

Tatuażysta
279

Pią Lut 09, 2018 8:35 pm

- Świetnie. - uśmiechnął się nie ukrywając szczerej radości z tego, że fotograf się zgodził. - No to odezwę się i dam znać co i jak.
Spojrzał na podjeżdżającą taksówkę i przeniósł po chwili wzrok na Harveya.
- Więc... do zobaczenia.
Skinął mu lekko głową i bez przedłużania zapakował sie do taksówki.
Powrót do góry

Go down
[MG] Hurricane

Korespondent Wojenny
2022

Pią Lut 09, 2018 8:52 pm

Harvey na pożegnanie podniósł dłoń i pomachał, a kiedy tylko jego znajomy ruszył w stronę taksówki, odwrócił się i zniknął w ciemnej alejce, którą przed chwilą tu przyszli.

[ZT]
Powrót do góry

Go down
Sponsored content

#

Powrót do góry

Go down

Loft Harveya
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3