IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Reputacja

Zobacz poprzedni temat
 
Zobacz następny temat
 
Go down
 
Mercury Kyan Black

avatar
#Szkolna Gwiazda
Przewodniczący / Cullinan
5275


   
Wto Sty 09, 2018 7:10 pm
     
REPUTACJA
System reputacji jest niezwykle prosty i na dobrą sprawę nie wymaga od was niczego poza aktywnością.


Jak to działa?

Każda z rang i tytułów na forum ma swoją unikalną wartość reputacji widoczną w spisie rang. Dość logiczne, biorąc pod uwagę fakt że Prefekt Naczelny czy Przewodniczący będzie zdecydowanie dużo wyżej w szkolnej hierarchii od przeciętnego Szaraka. Reputacja podstawowa zostaje przypisana na początku wraz z akceptacją karty postaci.

Do czego potrzebna nam reputacja?

Do podskakiwania w rankingu rzecz jasna. Rejestrując się na forum udało ci się dorwać 12 miejsce, a marzy ci się znalezienie się w 5 najbogatszych? Teraz masz ku temu szansę! Nie będzie to łatwe zadanie, ale jeśli poświęcisz wystarczającą ilość czasu, otrzymasz szansę na wygryzienie tych stojących wyżej i podniesienie statusu swojej postaci (czy w przypadku uczniów klas A - całej rodziny). Od ciebie zależy czy powiążesz podniesienie się w hierarchii z polepszeniem sytuacji majątkowej. W końcu jedno nie zawsze musi iść w parze z drugim. Zbuntowany z klasy B może być dużo bardziej rozpoznawalną ikoną niż Diva z klasy A - niekoniecznie będąc przy tym bogatszym. Pozostawiamy to waszej własnej interpretacji.

Ponadto od dziś w przypadku tytułów nabytych, osoby starające się o jeden z nich będą musiały spełnić odpowiednie wymogi, by go uzyskać. Spokojnie - biorąc pod uwagę ilość eventów które musicie zorganizować, by otrzymać tytuł, nie będziecie mieli większych problemów z przekroczeniem progu. Jednocześnie system zachęci was do nie spoczęcia na laurach i dalszej organizacji eventów, by ktoś inny nie wygryzł was z ciężko zarobionej posady!

Jak zdobyć reputację?

Najmocniej punktowana jest rzecz jasna organizacja eventów wszelkiej maści. Bale, spotkania przewodniczących szkoły, protesty na ulicy, koncerty, otwarte imprezy. Cokolwiek przyjdzie wam do głowy - po prostu skontaktujcie się wcześniej z administracją i ustalcie termin.

Reputację zdobywacie też jednak poprzez udział we wszystkich wydarzeniach forumowych, lekcjach czy ingerencjach Mistrza Gry. Pojawiając się na imprezie zyskujecie jakiś rozgłos, choć bez wątpienia będzie on dużo mniejszy niż w przypadku organizatora. Wplątując się w bójkę z członkami gangu, zwiększacie swoją rozpoznawalność. Nawet po odgonieniu natrętnych świadków Jehowy od przypadkowej kobiety, możecie zostać zapamiętani na ulicy jako bohaterowie (ha!). Za wykonanie projektów szkolnych wasza reputacja również wzrośnie.

UWAGA! Co można zyskać, można też stracić.
Zgłosiliście się do organizacji eventu i zwyczajnie nawaliliście? Przyszliście na lekcję i zostaliście z niej wyproszeni za karygodne zachowanie? Ignorowaliście Mistrza Gry i włączaliście sobie tryb Boga podczas bójki? Za wszelkie podobne zachowania grozi wam UTRATA punktów reputacji.

Jak reputacja działa w przypadku bliźniąt?
No tak, w końcu mamy na forum i kilka takich przypadków. Weźmy zatem za przykład Mercury'ego i Saturna. Każdy z nich otrzymuje reputację od tytułu + bazową pochodzącą od rang. Ich reputacja jest jednak odrębna, NIE SUMUJE SIĘ. Jeśli Mercury ma 250 punktów reputacji a Saturn 230, chcąc przegonić ich w rankingu bierzecie pod uwagę osobę z wyższą ilością punktów. W tym przypadku - Mercury'ego. Musicie mieć zatem co najmniej 251 punktów reputacji, by uzyskać tytuł Cullinana.

Czy otrzymamy reputację za poprzednie eventy?
Niestety nie jesteśmy w stanie rozdać wam reputacji za wszystkie eventy od początków forum. Dlatego też weźmiemy pod uwagę Samobójstwo Moniki Tremblay, oraz Riverween i przydzielimy wam dodatkowe punkty za te dwa eventy. Tymczasem zapraszamy do udziału w Urodzinach Mercury'ego i Saturna, które wprowadzą was tym pozytywnym akcentem w nowy system i pozwolą na podwyższenie swojego statusu!

OBOWIĄZKI 10 NAJBOGATSZYCH

Wraz z Nowym Rokiem zostaje wprowadzona obowiązkowa organizacja urodzin osób z tytułami 5 najbogatszych. Mini eventy mogą zostać przeprowadzone na terenie waszej rezydencji bądź miasta, nie narzucamy wam konkretnej lokalizacji. Nie musicie organizować 50 rodzajów zabaw, lecz istotnym jest byście utworzyli wydarzenie, gdzie inni użytkownicy będą mogli się pojawić i spotkać z innymi, świętując urodziny waszych postaci.
Co więcej każdy znajdujący się na liście 10 najbogatszych ma obowiązek pojawić się na urodzinach w.w. osób. W przypadku zwyczajnego zignorowania wydarzenia będziecie tracić reputację i spadać w rankingu. Gazety z pewnością nie będą wypowiadać się przychylnie na wasz temat, podobnie jak rodzina którą zwyczajnie znieważyliście. Wystarczy jeden reprezentant - przykładowo jeśli Frey Clawerich organizuje swoje urodziny, wystarczy że pojawi się na nich Elisabeth Cartier. Evan Cartier może zostać w domu, choć oczywiście jego obecność będzie mile widziana!Uwaga! Zależnie od tego jaki obrazek zostanie użyty przy poście, może być on pisany z perspektywy Mercury'ego lub jego brata Saturna.

A tutaj pojawią się linki do portali społecznościowych jak już je założę.
Powrót do góry
 
Go down
 
Reputacja
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 1 z 1

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: