Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Dead by Daylight
Pon Gru 25, 2017 10:20 pm

Dostępne na platformę PC Windows Dead by Daylight oparte jest na motywie, który był fundamentem niezliczonych filmowych horrorów. W grze czwórka zwykłych śmiertelników próbuje przeżyć starcie z nadnaturalnie silnym i niezwykle trudnym do ubicia mordercą. Aby ocaleć, potencjalne ofiary zostają zmuszone do współpracowania ze sobą, ale nie oznacza to wcale, że zawsze powinny mieć na uwadze los swoich towarzyszy. W każdej rozgrywce pojawiają się bowiem liczne okazje do zdradzenia sojuszników, gdyż ostatecznie priorytetem jest przetrwanie naszej postaci, nawet kosztem śmierci innych ludzi.

Dziś w końcu udało mi się zakupić. Namawiali mnie od jakiegoś czasu (tylko fundusze krzyczały), ale OTO JEST. Gdyby ktoś miał (polecam ogólnie kupować teraz, bo jest przeceniona 50% na steamie i kosztuje jedynie 38zł) i był chętny sobie pobiegać to niech daje znać! Ja mam, Cyrille ma, moi znajomi też mają i chętnie przyjmą inne duszyczki. ~

Kto ma DBD?
˟ Alan
˟ Cyrille
˟ Mercury
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Dead by Daylight
Czw Sty 04, 2018 8:33 pm
Alan oczywiście nie napisze, ale MA JUŻ DBD, więc będzie go trzeba totalnie zaciągnąć Cyr. I dopisuję go do listy. Huehue. Gdyby ktoś jeszcze był chętny do naprawiania generatorów i uciekania przed seryjnymi mordercami to naprawdę bardzo mocno polecam i zapraszam. Możemy grać w 4, a na upartego i 5 ruszy.

Dead by Daylight Go-kill-them
[MG] Cyrille Montmorency
[MG] Cyrille Montmorency
Fresh Blood Lost in the City
Re: Dead by Daylight
Czw Sty 04, 2018 8:38 pm
O TAK TAK TAK!

TAK!

CUDOWNIE!

Ja chętnie ponaprawiam generatory ze znajomymi.... albo będę ich GONIŁ! >D

Dead by Daylight Giphy
Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: Dead by Daylight
Czw Sty 04, 2018 8:46 pm
Tak, mam DBD, ale ja to na razie nie dam rady w to grać, bo umrę. A jeszcze dzisiaj obejrzałem sobie kawałek filmiku, żeby zobaczyć, na czym to polega. Powodzenia, Alan. Dzięki, Alan. Ale któregoś pięknego dnia pewnie z wami zagram.
Anonymous
Gość
Gość
Re: Dead by Daylight
Pią Kwi 19, 2019 10:18 pm
Dostałem dziś tę oto dobrość. Postanowiłem się nią podzielić.







[i cała, choć nieliczna, reszta filmików]
Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: Dead by Daylight
Sro Maj 15, 2019 5:36 pm


Kocham typów totalnie.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: Dead by Daylight
Czw Wrz 05, 2019 10:42 am


Wciąż jestem rozczarowany, że mori nie urywa im głów i że Demogorgon nie spluwa nimi w bok.
Ray Minyard
Ray Minyard
Fresh Blood Lost in the City
Re: Dead by Daylight
Czw Wrz 05, 2019 11:20 am
Nie postarali się. Powinni odwalić jakieś porządne fatality, które zostałoby w naszych pamięciach na wieki.

A tak na poważnie to świetny jest. Strasznie mi się podoba jak go zrobili.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: Dead by Daylight
Czw Wrz 05, 2019 2:38 pm
Ogólnie jak stoi w lobby i sobie rusza co jakiś czas tą mordką, to jest tak uroczo zderpiony. W każdym razie szanuję mapę i to, że miejscami przebija się przez nią ten motyw z Upside Down, a nie tylko, że jest laboratorium tak o.

Swoją drogą świetna Kate wczoraj wyszła. Polecam. Tylko w grze ma białe włosy, bo widzę, że na wygrzebanym arcie wpadają w jakąś zieleń.
Plague Doctor
Plague Doctor
Fresh Blood Lost in the City
Re: Dead by Daylight
Czw Wrz 05, 2019 2:51 pm
No, no, fajna ta Kate. *zerk w lustro* Ten tego...

A na poważnie to serio jeden z lepszych skinów. Szczególnie, że ona naprawdę miała kiepskie opcje strojów.
Alan Hayden Paige
Alan Hayden Paige
Fresh Blood Lost in the City
Re: Dead by Daylight
Czw Wrz 05, 2019 3:14 pm
No, w sumie wszystkie miała bardzo podobne do siebie. Nawet jak zrobili ten zimowy, to przecież tylko czapkę dołożyli do tych samych włosów.
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: Dead by Daylight
Nie Wrz 08, 2019 7:28 pm
Ej wow, genialnie wygląda. Muszę w któryś wolny dzień się zebrać i wpaść na kilka rundek, chociaż ostatnio tak świetnie stoję z czasem, że kompletnie w nic nie gram. No, poza Plague Inc. na komórce. Polecam, zabijanie ludzi wirusami jest fantastyczne.
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach