Raven Castlecrow
Raven Castlecrow
Fresh Blood Lost in the City
Przydałoby się jakoś Kruczka rozruszać, toteż rzucam ją na pożarcie przez innych. Ale zanim to...

BRACIA
Tak, poszukuję osoby - bądź też osób, które mają ochotę na stworzenie kolejnego multi, aczkolwiek nie widzą na niego pomysłu. Na przeciwko temu wychodzę ja, rzucając wam do wyboru stanie się jednym z braci Raven - do wyboru Dante lub Jason. Bliższe wyobrażanie i zarys postaci mogę rzucić chętnym na PW, aczkolwiek każda kwestia jest do obgadania i można ją jakoś pogodzić z waszymi widzimisiami.

PRZYJACIEL/PRZYJACIÓŁKA
Do tańca i do różańca - osoba, która sprawi, że Kruczek nie będzie się już czuć tak samotnie w tym wielkim mieście. Obie płci dozwolone do kandydowania. Może to być albo relacja z przeszłości, która nagle po latach ma szansę odżyć albo coś kompletnie nowego, co wniesie świeżość do egzystencji obojga.

CRASH
Z możliwością na więcej lub niekoniecznie. Kwestia czysto do rozwinięcia w praniu, aczkolwiek w tej sprawie liczyłabym na dość barwną relację.

WSZYSTKO INNE
Jestem otwarta na propozycje z zewnątrz i fajnie by było, jakby pojawiła się tu jakaś kreatywność, aczkolwiek zwykłe relacje również będą brane pod uwagę, aby zachować zdrowość postaci.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach