IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Posesja Castlecrow'ów

Zobacz poprzedni temat
 
Zobacz następny temat
 
Go down
 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
Raven Castlecrow

avatar
73
#Dusza Towarzystwa
73


   
Wto Lut 20, 2018 12:14 pm
       
- Cóż, ten dzień był strasznie męczący... - jej wypowiedź przerwało jej rozległe ziewnięcie, które dziewczyna z automatu zdążyła zasłonić wierzchem dłoni. - Przepraszam, a wracając to... W razie czego jutro znajdzie nas mój ojczulek, jak sobie będziemy smacznie drzemać na kanapie. - rzuciła z uśmiechem, podsuwając się pod boczne oparcie, na które natychmiast osunęła się głową. Nie mogła mu powiedzieć wprost, żeby spadał. Szczerze, to nawet będąc zmęczoną nie chciała, aby wieczór w jego towarzystwie się kończył. Dziewczyna namacała paczkę z paluszkami i pospiesznie wsunęła sobie ich kilka do buzi, jakby ktoś zaraz miał je jej odebrać.
Powrót do góry
 
Go down
Elijah Southgate

avatar
31
#Artysta
31


   
Nie Mar 18, 2018 3:08 pm
       
El lekko się przeciągnął i zjechał ze swojego miejsca opuszczając głowę w taki "komiczny" sposób. Widać było po nim, że jest zblazowany i wymęczony lecz z drugiej strony zadowolony z tego dnia.
- Masz trochę racji, nawet w sumie, tak. Masz całkowitą rację..? - Powiedział po czym zaczęły mu się lekko przymykać oczy, rozbudziło go z tego pół snu kolejne słowa dziewczyny na temat drzemki na kanapie. Chciał już znowu zamknąć oczy i zignorować słowa Raven jednak było by to w tym momencie niezbyt kulturalne.
- Czy nie będzie to trochę no wiesz, nie na miejscu albo no nie wiem, wkurzy się może czy coś. - Jego słowa zaczynały się już całkowicie plątać, nie potrafił złożyć pełnego zdania od początku - do końca. Chwilę później po wypowiedzeniu słów miał już zamknięte oczy i był praktycznie już we śnie.
Powrót do góry
 
Go down
 
Posesja Castlecrow'ów
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Prywatna posesja.

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: