IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 POSZUKIWANIA OGÓLNE

Zobacz poprzedni temat
 
Zobacz następny temat
 
Go down
 
Mercury Kyan Black

avatar
#Szkolna Gwiazda
Przewodniczący / Cullinan
5996


   
Sob Gru 16, 2017 10:33 am
       
Szukasz brata, siostry, byłej dziewczyny, kochanka, wujka, ciotki, narzeczonej? Kogokolwiek byś nie szukał, to temat dla ciebie! Mimo posiadania odrębnych tematów możecie przekopiować tu swoje najbardziej potrzebne ogłoszenie, a my wstawimy je na stronę główną.

Ogłoszenie powinno wyglądać następująco:

KRÓTKIE ZDANIE KOGO SZUKASZ
OPIS RELACJI

Przykład:

Szukam dziewczyny!
Interesują mnie wszystkie panie z klasy A. Przedział wiekowy 15-19, wygląd nie ma dla mnie znaczenia. Powinna mieć silny, zdecydowany charakter. Tekst tekst tekst.

Możecie również załączyć link do swojego oryginalnego tematu. Zasada jest jedna: nie wrzucacie więcej niż 1 ogłoszenie na stronę (1 kontem). Możecie wrzucać ogłoszenia dowolną ilością kont.to be honest, i think


you're probably the best thing that has happened to me in my whole life, paige

Powrót do góry
 
Go down
Riley 'Woolfe' Winchester

avatar
#Prefekt Naczelny
Introwertyk
1398


   
Pon Gru 18, 2017 12:33 am
       
Dobra lecę na pierwszy ogień.

Szukam informatorów i popleczników!
Woolfe jest w trakcie zdobywania informacji na temat organizacji rządzącym południem. Stopniowo rozgrywam sobie zdobywanie NPC, bójki z innymi i tak dalej, ale przydałaby się jakaś żywa duszyczka która doniesie mu o tym i owym, jak i stwierdzi że chętnie widziałaby go na miejscu obecnego Wolfhounda, który najwyraźniej z jakiegoś powodu jej nie podpadł. Mogę zagwarantować możliwość wywołania mnie na fabułę w dowolnym momencie i pozytywną relację z Winchesterem. Uczniom Riverdale jako Prefekt Naczelny może przepuszczać różne rzeczy i kryć ich przed nauczycielami. Profity, profity. Zgłoszenia pięknie proszę na PW lub telegram (@thekyannan).

Aktualne.Powrót do góry
 
Go down
Pavel 'Smuggler' Travitza

avatar
#Indywidualista
897


   
Wto Sty 30, 2018 11:28 pm
       
Szukam osób chętnych do dilerki

Krótko mówiąc Travitza zajmuje się sprzedawaniem narkotyków. Marihuana, haszysz, ecstasy, LSD, kokaina, heroina, kodeina, amfetamina, opium, morfina, barbiturany, ketamina, bendodiazepiny, buprenofina, co tylko klient sobie zażyczy. Ostatecznie może być nawet alkohol albo fajki, jak ktoś jest nieletni. Co ważniejsze, poszukuję zarówno chętnych na kupno, jak i na sprzedaż - wszelkie tego rodzaju transakcje. Serdecznie zapraszam! PW lub telegram (@KabanosKossDobraDoopa).
Powrót do góry
 
Go down
Kakuei Fuse

avatar
#Dusza Towarzystwa
268


   
Pią Lut 16, 2018 9:22 pm
       
Krótka akcja / później może coś więcej

Kakuei przestał wychodzić z swojego pokoju w momencie, gdy jego współlokator Jay zniknął z niewiadomych przyczyn i nie daje znaków życia. Bycie duszą towarzystwa zmęczyło go na tyle, że postanowił zerwać kontakt ze znajomymi.Tylko siedział w pokoju, leżał na łóżku z telefonem w rękach i pisał pod pseudonimem na różnorodnych czatach i przeglądał strony internetowe. Nic nie jadł no może coś tam przekąsił nocami jak wychodził z pokoju, żeby nikogo nie spotkać z akademika. Także strasznie schudł i ma podkrążone oczy  od wpatrywania się w ekran telefonu.
Pewnego dnia Kakuei postanowił wyjść z tego okropnego akademika, bo poczuł że chce coś zmienić w swoim życiu. Wyjść do zewnętrznego świata do ludzi, ale po dotarciu do centrum jest w szoku, bo jego towarzyszka dusza gdzieś zniknęła. Zrezygnowany przychodzi do pobliskiego baru i postanawia się upić i wyżala się barmanowi z swojego życia. Jest w rozsypce psychicznej.

I teraz przydał by się ktoś, kto by zabrał Kaku ze sobą żeby wytrzeźwiał w spokojnym miejscu. To może być przyjaciel z dzieciństwa. Ale bardziej raczej zależało mi na tym, żeby był to jego nowy przyjaciel. A później zobaczymy jak to się potoczy. Informacja na marginesie; Kakuei zmienił orientacje.

Zgłoszenia proszę pisać na PW albo telegram ( @KakuFuse )
Powrót do góry
 
Go down
Raven Castlecrow

avatar
#Dusza Towarzystwa
60


   
Wto Lut 20, 2018 12:40 pm
       
Poszukuję kogoś na brata.

Raven ma dwóch braci - Dante'go i Jason'a. Postać Jason'a została już wprowadzona w życie, aczkolwiek od dłuższego czasu nie mam kontaktu z użytkownikiem, więc jak tak dalej pójdzie, to fucha będzie wolna do wzięcia. Jak na razie mogę zaoferować Dante'go, którego osobowość mam pokrótce nakreśloną, ale wszystko jest do obgadania. Jeżeli więc masz siłę na pierwsze lub kolejne multikonto i wiesz, że nie porzucisz siostrzyczki po dwóch tygodniach, to zapraszam serdecznie na PW. Nie ukrywam, że mi na tym zależy.
Powrót do góry
 
Go down
Damien Allen

avatar
#Mieszkaniec Riverdale City
Kucharz przed debiutem
119


   
Pią Kwi 20, 2018 11:06 am
       
Znajomi z internetu od zaraz

Wszystkie znajomości Damiena to przede wszystkim randomowi ludzie z najróżniejszych zakątków internetu - najczęściej nigdy żadnego nie widział na żywo, wykręcając się od mitingów czy iventów głupotami w stylu "mój kot został na gazie". Kontakty na żywo go stresują i z powodu spierdolenia na wielu poziomach nie potrafi w komunikację jak człowiek cywilizowany.
PW or something. Od biedy może być GG - 50269036
Powrót do góry
 
Go down
Sponsored content

#


   
       
Powrót do góry
 
Go down
 
POSZUKIWANIA OGÓLNE
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukiwania
» Poszukiwania

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: