IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 POSZUKIWANIA OGÓLNE

Zobacz poprzedni temat
 
Zobacz następny temat
 
Go down
 
Mercury Kyan Black

avatar
6174
#Student Bezpieczeństwa Międzynarodowego
Szkolna Gwiazda / Cullinan
6174


   
Sob Gru 16, 2017 10:33 am
       
Szukasz brata, siostry, byłej dziewczyny, kochanka, wujka, ciotki, narzeczonej? Kogokolwiek byś nie szukał, to temat dla ciebie! Mimo posiadania odrębnych tematów możecie przekopiować tu swoje najbardziej potrzebne ogłoszenie, a my wstawimy je na stronę główną.

Ogłoszenie powinno wyglądać następująco:

KRÓTKIE ZDANIE KOGO SZUKASZ
OPIS RELACJI

Przykład:

Szukam dziewczyny!
Interesują mnie wszystkie panie z klasy A. Przedział wiekowy 15-19, wygląd nie ma dla mnie znaczenia. Powinna mieć silny, zdecydowany charakter. Tekst tekst tekst.

Możecie również załączyć link do swojego oryginalnego tematu. Zasada jest jedna: nie wrzucacie więcej niż 1 ogłoszenie na stronę (1 kontem). Możecie wrzucać ogłoszenia dowolną ilością kont.


Powrót do góry
 
Go down
Riley 'Woolfe' Winchester

avatar
1456
#Student Robotyki
Introwertyk
1456


   
Pon Wrz 03, 2018 11:36 am
       
Szukam informatorów i popleczników!
Woolfe jest w trakcie zdobywania informacji na temat organizacji rządzącym południem. Stopniowo rozgrywam sobie zdobywanie NPC, bójki z innymi i tak dalej, ale przydałaby się jakaś żywa duszyczka która doniesie mu o tym i owym, jak i stwierdzi że chętnie widziałaby go na miejscu obecnego Wolfhounda, który najwyraźniej z jakiegoś powodu jej nie podpadł. Mogę zagwarantować możliwość wywołania mnie na fabułę w dowolnym momencie i pozytywną relację z Winchesterem. Riley jest uczniem na uniwersytecie Riverdale, więc ma dość sporo kontaktów, które może wykorzystać w formie wszelakiej i pomóc potencjalnemu informatorowi w... czymkolwiek. Zgłoszenia pięknie proszę na PW lub telegram (@thekyannan).

A K T U A L N EPowrót do góry
 
Go down
[MG] Koss

avatar
461
#Postać Specjalna
Prezenter telewizyjny / Zwiadowca
461


   
Pon Wrz 03, 2018 12:31 pm
       
Szukam osób chętnych do dilerki - Smuggler

Krótko mówiąc Travitza zajmuje się sprzedawaniem narkotyków. Marihuana, haszysz, ecstasy, LSD, kokaina, heroina, kodeina, amfetamina, opium, morfina, barbiturany, ketamina, bendodiazepiny, buprenofina, co tylko klient sobie zażyczy. Ostatecznie może być nawet alkohol albo fajki, jak ktoś jest nieletni. Co ważniejsze, poszukuję zarówno chętnych na kupno, jak i na sprzedaż - wszelkie tego rodzaju transakcje.

+

Szukam osób chętnych do udzielania wywiadów, udziału w talk-show i tak dalej - Koss

Jak zauważyliście lub nie, Koss został prezenterem telewizyjnym. Kim jest jednak dziennikarz w mediach bez pikantnego materiału. Jesteś bajecznie bogaty/ta? Chcesz się podzielić jakąś złotą myślą ze światem? Jesteś pierdolnięty/ta w jakiś sposób, który zaciekawi świat! Zapraszam, zapraszam! Pamiętajcie jednak, że nie wezmę byle kogo. Telewizja musi się oglądać.

Serdecznie zapraszam! PW lub telegram (@KabanosKossDobraDoopa).
Powrót do góry
 
Go down
Kakuei Fuse

avatar
510
#Dusza Towarzystwa
510


   
Pon Wrz 10, 2018 9:50 pm
       
Szukam osoby, która wcieliłaby się w przyrodniego brata Kakueia.

Chcę stworzyć parę ciekawych fabuł, które dały by trochę pikanterii i dały ludziom trochę do myślenia, że Kaku to wcale nie jest taka niewinna istotka. W sumie to wielu rzeczy nie wiem, bo rodzina, a dokładniej ojciec wszystko chowa pod dywan, żeby nikt się nie dowiedział i tych grzechach z przeszłości. Także poszukuje przyrodniego brata dla Fuse, który by trochę zburzył tą cała harmonię i wprowadził trochę chaosu i nieporozumienia.
Kryteria dla brata są następujące: starszy od Kaku o sześć lat, odsiadywał wyrok za dowolne przestępstwo (zostawiam pole do popisu), miał niezbyt ciekawą sytuację rodzinną.
-> Poniżej znajdziecie mały opis:
Spoiler:
 

Serdecznie zapraszam! Proszę zgłaszać się na PW albo na telegramie (@Baijuann).
Powrót do góry
 
Go down
Leilani Ruth Cigfran

avatar
27
#Uczennica Riverdale High School
Kujonka / Uczennica Stypendialna
27


   
Pon Wrz 10, 2018 11:54 pm
       
Szukam dręczyciela!
Kogoś, kto mógłby uprzykrzyć życie mojej Leilani, począwszy od zabierania jej drobnostek, do których ona nie dosięgnie, przez kradzież pieniędzy na drugie śniadanie, po szantaż. Chciałabym, by była to osoba, która szybko odgadła, że Leia tylko kreuje się na wzorową uczennicę i krytykowała za jej fałszywość... w dość dosadny sposób.

Chętnych zapraszam na priv ^w^
Powrót do góry
 
Go down
Sponsored content

#


   
       
Powrót do góry
 
Go down
 
POSZUKIWANIA OGÓLNE
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukiwania
» Poszukiwania

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach
Skocz do: