IndeksFAQSzukajRejestracjaZaloguj

Share | 

POSZUKIWANIA OGÓLNE

Zobacz poprzedni temat

Zobacz następny temat

Go down

Mercury Kyan Black

#Szkolna Gwiazda
Przewodniczący / Cullinan
5275

Sob Gru 16, 2017 10:33 am

Szukasz brata, siostry, byłej dziewczyny, kochanka, wujka, ciotki, narzeczonej? Kogokolwiek byś nie szukał, to temat dla ciebie! Mimo posiadania odrębnych tematów możecie przekopiować tu swoje najbardziej potrzebne ogłoszenie, a my wstawimy je na stronę główną.

Ogłoszenie powinno wyglądać następująco:

KRÓTKIE ZDANIE KOGO SZUKASZ
OPIS RELACJI

Przykład:

Szukam dziewczyny!
Interesują mnie wszystkie panie z klasy A. Przedział wiekowy 15-19, wygląd nie ma dla mnie znaczenia. Powinna mieć silny, zdecydowany charakter. Tekst tekst tekst.

Możecie również załączyć link do swojego oryginalnego tematu. Zasada jest jedna: nie wrzucacie więcej niż 1 ogłoszenie na stronę (1 kontem). Możecie wrzucać ogłoszenia dowolną ilością kont.

Uwaga! Zależnie od tego jaki obrazek zostanie użyty przy poście, może być on pisany z perspektywy Mercury'ego lub jego brata Saturna.

A tutaj pojawią się linki do portali społecznościowych jak już je założę.
Powrót do góry

Go down
Riley 'Woolfe' Winchester

#Prefekt Naczelny
Introwertyk
1199

Pon Gru 18, 2017 12:33 am

Dobra lecę na pierwszy ogień.

Szukam informatorów i popleczników!
Woolfe jest w trakcie zdobywania informacji na temat organizacji rządzącym południem. Stopniowo rozgrywam sobie zdobywanie NPC, bójki z innymi i tak dalej, ale przydałaby się jakaś żywa duszyczka która doniesie mu o tym i owym, jak i stwierdzi że chętnie widziałaby go na miejscu obecnego Wolfhounda, który najwyraźniej z jakiegoś powodu jej nie podpadł. Mogę zagwarantować możliwość wywołania mnie na fabułę w dowolnym momencie i pozytywną relację z Winchesterem. Uczniom Riverdale jako Prefekt Naczelny może przepuszczać różne rzeczy i kryć ich przed nauczycielami. Profity, profity. Zgłoszenia pięknie proszę na PW lub telegram (@thekyannan).

Aktualne.

Powrót do góry

Go down
Sheridan Kenneth Paige

#Gwiazda Showbiznesu
Wokalistka Estradowa
1117

Pią Sty 05, 2018 9:35 pm

Szukam chętnych do udziału w mini evencie~!

Jako że staram się o tytuł dla Sheridan, moim zadaniem, które chcę wykonać z przyjemnością, jest przeprowadzenie dziesięciu wystąpień publicznych. Potrzebuję do tego jednak Waszej pomocy~. Chciałabym przeprowadzić krótki koncert kolędowy na terenie Riverdale High School, do którego potrzebuję około czterech osóbek chętnych na sprawne, krótkie posty. Ogólnie zabawa byłaby interaktywna, można się włączać do jakiejś formy chórku, podkradać upieczone przez Sheridan ciasteczka, które wystawiłaby na stolik, zawierać jakieś nowe znajomości ze szkoły. Wiem, że nie jest to coś super porywającego, ale jest to udział w wydarzeniu, więc... nie wiem, może coś Wam za to wpadnie. XD Na przykład jakieś symboliczne PU (POTWIERDZONE PRZEZ MERCA |: )
Potrzebuję więc kogoś z kręgu uczniów i nauczycieli, choć NIEKONIECZNIE. Ze 4-6 osób. O zgłoszenia proszę na PW lub telegram (@Szeryden). ♥

AKTUALNE - 5/6
Chciałabym zamknąć zapisiki w czwartek (11.01), więc jak nie wpadnie nam ta ostatnia osoba, no to trudność. :C A jakby zgłosiło się więcej, to mogę rozszerzyć liczbę miejsc do 8 max, bo jednak więcej już by trochę pewnie spowolniło wydarzenie.
Powrót do góry

Go down
Sponsored content

#

Powrót do góry

Go down

POSZUKIWANIA OGÓLNE
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
     Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Poszukiwania