Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
OFFTOP
Sro Wrz 30, 2015 10:22 pm
First topic message reminder :

Super świetny temat do spamu, bo tylko jego tutaj brakowało. Dzięki za pomysł, Kam.

Anonymous
Gość
Gość
Re: OFFTOP
Pon Cze 12, 2017 9:36 pm
Kurwa, nie wykluczam

@edit. Wy czytacie pasty. JA ŻYJĘ W PASTACH.
Anonymous
Gość
Gość
Re: OFFTOP
Sob Cze 17, 2017 8:13 pm
Życie mnie ostatnio rozpieszcza. Wobec tego ja rozpieszczę was.

PRZYGODY ALEGZA WĘDROWYCZA
Dziedzic na budowie

Bądź Alegzem.
Twoja matka kupiła działkę i stawia dom. W sumie zajebiście, bo cały ten rozpierdolnik z miejsca jest wpisany do testamentu i po śmierci mamełę będzie należał do Ciebie. No kurwa, panie, żyć i nie umierać.
No ale chuj.
Idziesz spać o szóstej, bo nakurwiasz w Wieśka i do głowy by ci nie przyszło, że coś może pójść nie tak. Jeszcze sobie śmieszkujesz z obrazków w necie, więc schodzi ci tak do siódmej i dopiero zasypiasz. Godzina dziewiąta wpada mamełę.
okurwacotusię.jpg
Ledwo otwierasz oczy, nie wiesz, co jest pięć, a matka każe ci się ubierać, bo cement przywieźli.
- Jezu, mamę, jaki cement, co ty mówisz.
- NA DZIAŁKĘ. WSTAWAJ.
Schodzisz z łóżka, ubierasz się. Matka wchodzi, patrzy na ciebie jak na debila i rzuca ci stare dresy i jakąś starą koszulę. Już wiesz, że to nie będzie łatwy dzień. Przebierasz się, nie jesz śniadania, bo "NIE MA CZASU, CHODŹ", zęby z łaską pozwoliła ci umyć chociaż. No kurwa, panie. Ale. Jedziecie.
Zajeżdżamy na działkę, przykrywamy cement jakąś kurwa folią i jedziemy do typa po betoniarkę i chłopów do roboty.
Ziewasz. Śpisz na siedząco. Mamę coś ci mówi o jakichś kamieniach, ale w sumie chuja tam rozumiesz, tylko monotonnie kiwasz łbem do rytmu piosenki Dawida Podsiadło. Dojeżdżacie, zgarniacie chłopów, chłopy montują betoniarę na przyczepkę i jedziecie na działkę.
Przez dwie godziny zbierasz, kurwa, kamienie. Serio. Na taczkę, wleczesz to i wysypujesz. Ale w sumie chuj, chcesz być pomocny i przydatny i w ogóle. Zaczęło padać. Mamę patrzy na ciebie, nic nie mówi. Dalej wleczesz te kamienie, jesteś w innym świecie. Kierownik budowy mówi, że chwila przerwy, bo tak to się chuja robi. No dobra. Przestało padać, wszyscy wracajo do działania.
Skończyłeś wozić kamienie. Pytasz mamę, czy by coś zrobić, bo w sumie to jak niczego nie robisz, zasypiasz na stojąco. Mamę mówi, że ma dla ciebie zabójczo ważną misję.
Zapierdalasz samochodem do restauracji po żarcie dla roboli.
Wracasz. Pytasz o coś innego, co możesz zrobić.
Robisz więc robolom kawę.
Koniec końców rzucasz kamieniami i gapisz się w przestrzeń. Znowu zaczyna padać. Mamę woła cię, żebyś zrzucał te kamienie, które wcześniej przywlokłeś, do dołu, bo zaczęli lać beton. A to niby takie umocnienie i mniej cementu pójdzie. No spoko. Rzucasz. Przemokłeś, bolą cię plecy w chuj. Chcesz się zabić, żeby tylko móc zasnąć.
Koniec roboty. Robole zwijają manatki, mamę sprząta, ty jej pomagasz. Idziecie do samochodu. Zapomniałeś telefonu z chaty - bo chata stoi, tylko dobudowują i tam te fundamenty kłado - to po niego wracasz. Przechodzisz przez kładkę zrobioną z deski, chwilę mocujesz się z zamkiem i wbijasz do środka. Wracasz do samochodu tą samą drogą, bez zastanowienia.
Kurwa, robole zabrali już kładkę z deski. Twoja noga napotyka dół wypełniony świeżym, rzadkim cementem. Rzucasz się do przodu, żeby tam, kurwa nie utonąć i wypierdalasz się ryjem w błoto i trawę, dłonie unosząc do góry, bo dzierżysz w nich, urwa, telefon. Nie wspominaj nawet o nogach w cemencie.
Mamę leci, wyciąga cię i podnosi.
Jesteś ujebany do pasa w cemencie.
Mamę patrzy.
Robole patrzą.
Kierownik budowy patrzy z kiepem w zębach. Wyciąga, strzepuje popiół, patrzy na ciebie.
- Ot, dziedzic, kurwa mać.
Liam
Liam
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Sob Cze 17, 2017 8:27 pm
CEMENTOWE BUCIKI XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Wto Lip 18, 2017 8:38 pm
Miałem napisać dziś posta. I co? I chuj. Tak mi się nie chce.
Anonymous
Gość
Gość
Re: OFFTOP
Wto Lip 18, 2017 8:46 pm
Już od kilku dni Ci się nie chce :u
Ryan Jay Grimshaw
Ryan Jay Grimshaw
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Wto Lip 18, 2017 9:00 pm
No wiem. Ale na pocieszenie powiem, że właśnie zacząłem pisać, więc może uda mi się skończyć chociaż jednego.
Liam
Liam
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Wto Sie 01, 2017 3:53 pm
Co tu się.

Spoiler:
Hurricane
Hurricane
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Wto Sie 01, 2017 9:10 pm
Ktoś chciał Cię shakować!
Liam
Liam
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Wto Sie 01, 2017 10:59 pm
Tylko po chuj, oto jest pytanie. MOJE KONTO NA PBFIE TAKIE PIENIĘŻNE XDDD
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: OFFTOP
Sro Sie 02, 2017 12:02 am
No kurde milijony by zarobił przecież *parsk*
Anonymous
Gość
Gość
Re: OFFTOP
Pon Wrz 04, 2017 7:56 pm
OFFTOP - Page 61 Photo2017_qhwqses

Zostawię ważną rzecz.
Blythe Aiden Hamalainen
Blythe Aiden Hamalainen
Fresh Blood Lost in the City
Re: OFFTOP
Pon Wrz 04, 2017 8:13 pm
... AHAHAHAH XDDDDDD PIĘKNE. Zrobiłeś mi dzień, totalnie *parsk*
Anonymous
Gość
Gość
Re: OFFTOP
Pon Wrz 04, 2017 9:05 pm
Chance napisał:OFFTOP - Page 61 Photo2017_qhwqses

Zostawię ważną rzecz.
O nie XD Alan, nie ładnie to tak własną matkę całować
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: OFFTOP
Pon Wrz 04, 2017 11:34 pm
Natalie napisał:
Chance napisał:OFFTOP - Page 61 Photo2017_qhwqses

Zostawię ważną rzecz.
O nie XD Alan, nie ładnie to tak własną matkę całować

No dokładnie! Nie wystarczam ci? *parsk*
Mercury Black
Mercury Black
Administrator Sovereign of the Power
Re: OFFTOP
Pon Wrz 04, 2017 11:35 pm
Zaraz chwila. JAKĄ DZIEWCZYNĘ?
Sponsored content
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach